Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine mai fluiera dupa femeile trecute de 40 ani ?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Nu am inca 40 de ani dar fluiera si la mine saptamanal o oala din aia in bucatarie, deci trebuie sa ma declar multumita si fericita. Si da, ma simt mult mai bine la varsta asta decat la 20 de ani pentru ca sunt mai coapta si la trup si la minte, dar si mult mai bogata (cu doi copii minunati nici nu ma pot simti altfel). Iar faza asta eu o stiam la genul" Dupa 40 de ani numai vantul iti mai ridica fusta"[:D] Aici chiar ca am imbulinat-o ca nu prea port fusta si nici nu a mai atentat nimeni la fusta mea de multi ani, mai ales ca umblu cu masina personala si nu mai folosesc de ceva timp transportul in comun unde mai nimerea mana altcuiva macar pe "undeva"[:I], din greseala ori ba!!! Mami de doi ingerasi Rares (15 oct 2006) si Miruna (1 febr 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui marius
Aia crezi tu. [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
normal [pk] si ce cred eu de obicei se intampla. [pk]
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In afara de oala sub presiune (aia fluiera la/dupa mine si la 16 ani), dupa femeile de 40 de ani fluiera marlanii (aceiasi sau altii) care fluiera si dupa femeile de 20. Mi-a luat-o AB_AC inainte, ca voiam sa zic acelasi lucru: urat obicei fluieratul dupa femei! Agresiv si degradant... Niciodata nu am perceput fluieratul ca pe ceva admirativ. Cand a fost insotit si de replici, atunci chiar a fost o experienta neplacuta. Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi imi iau oala din aia.... Aoleu...eu merg vertiginos spre varsta aia.....asa ca tot o sa fluiere cineva dupa mine..... Sa va mai zic ca mama la 61 de ani arata ca de 45? 55 kilograme,par natural castaniu,lung si buclat,cand merge la sedinte se intalneste cu cele mai tinere ca ea si vine speriata"mama asa de uscata si ridata si imbatranita arat si eu?"Doar ca peste ea anii au trecut altfel,iar Eva a intinerit-o.... Primeste complimente mai multe decat mine... Madalina si Eva-Maria https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098 TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...