Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut medic pentru diagnostic!


Recommended Posts

Salut fetelor, vreau sa va rog sa ma ajutati cu un sfat! Am niste rezultate nu prea bune si anume Analizele de cancer au iesit bine, insa am facut un RMN la cap si mi-au aparut "MULTIPLE LEZIUNI PUNCTIFORME DEMIELNIZATE!! Am fost la mai multi neurologi, am facut numeroase analize adica pentru borelia, autoimune, hiv, virussi, colesterol de tot felu, glicemii, reumatisme,coagulari, sange, TOt si surprinzator TOATE AU IESIT BINE Am fost din nou la neurologi care au inceput sa preupuna ba reumatisme, ba scleroze multiple, ba circulatie a sangelui, ba nimic, pentru ca toate reflexele functioneaza - inca! si sa mai fac alt RMN mai tarziu sa vad daca au evoluat.... Ei bine eu nu prea as vrea sa stau sa astept sa aflu cauza de aceea vreau sa va rog poate stiti un neurolog pe undeva capabil sa puna un diagnostic, ca asta e problema mea1 Ca si simptome am momente de pauza de perceptie, adica nu ajunge informatia la mine,pentru moment doar. Astept un sfat, raspuns sau ceva, o informatie de undeva!!! Intreaba si vei primi un raspuns!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu pot sa il recomand pe dr. neurolog Gheorghe Vuzitas, are in jur de 40-50 de ani si mie personal mi-a facut o impresie foarte buna [:)] Iar daca il intrebi, iti si explica foarte bine. Si mai stiu ca a fost decorat si cu un Ordin de Merit. Observ ca pe Google apare mai mult ca medic la Ministerul Administratiei si Internelor - Spitalul de urgenta prof. dr. DIMITRIE GEROTA http://www.saptamanamedicala.ro/unitati-medicale/SPITALUL-DE-URGENTA-PROF-DR-DIMITRIE-GEROTA-BUCURESTI/Sectia-Neuropsihiatrie.html Insa eu am fost la dansul anul trecut la cabinetul sau din Dr. Taberii - Policlinica Cetatea Histria, unde poti merge cu trimitere de la medic de familie: http://urbo.ro/centre-medicale/policlinica-cetatea-histria-72433
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...