Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 85


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Swanheart
Declar Z1, a venit taifunul...Maria, bafta pe mai departe si multumesc pentru sustinere!
align="right" id="quote2">Imi pare rau Swan, am intrat special pentru tine...mult noroc in aceasta luna!http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Swanheart
Va multumesc mult! [pup]Nu credeam ca voi fi atat de afectata dupa aceasta nereusita... Am incercat sa schitam un plan - sa nu ne mai pierdem timpul si banii pe inseminari, si probabil vom trece direct la FIV. Multa bafta tuturor! [flo]
align="right" id="quote2">Imi pare tare rau pentru nereusita, sper sa fie cu sufletel luna viitoare, Doamne ajuta!-----------------------------------------------------------------------------------------------------Andra, mami fericita de fetita [fetita] Amana (1 an si 11 luni) si viitoare mami de baietel [baietel] Victor 26s+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fie ca ziua de 8 martie sa-ti aduca toata lumea la picioare,

zambetul pe buze

si toata fericirea de pe pamant !

 

Si sa dea Dumnezu ca pana anul viitor pe vremea asta sa fiti toate MAME !id="red">

 

La multi ani tuturor mamelor si femelor !id="green">

id="limegreen">id="size5">
id="Comic Sans MS">

 

 

[portb] de Steluta Norocoasa [copil] [fetita] Gia Darria id="orange"> nascuta pe 10.03.2010id="blue">

IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisaid="orange"> (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)id="purple">id="size1"> id="Georgia">

Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase id="red">id="size2">id="Book Antiqua">

Atat sunt de mare !id="blue">

Spuneti NU abuzului sexual fata de minori! id="purple">id="Comic Sans MS">

Carucioare pentru animaluteid="navy"> id="size4">id="Script MT Bold">id="red">

Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea asta si fiecare mama il are.id="red">

Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta.

Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpuluiid="blue">.id="size3">id="Book Antiqua"> id="Century Gothic">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...