Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 85


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ela, acum am citit, imi pare tare rau! Nu ma pricep la stimulare, dar stiu ca ai dat f mult pe tratament, nu inteleg cum de nu ai avut niciun folicul pe ovarul care trebuia. Nici nu stiu ce sa-ti zic, crede-ma! ce urmeaza sa faci in continuare? ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Andra, mami fericita de fetita [fetita] Amana (1 an si 9 luni) si viitoare mami de baietel [baietel] Victor 20s+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andra_C
Ela, acum am citit, imi pare tare rau! Nu ma pricep la stimulare, dar stiu ca ai dat f mult pe tratament, nu inteleg cum de nu ai avut niciun folicul pe ovarul care trebuia. Nici nu stiu ce sa-ti zic, crede-ma! ce urmeaza sa faci in continuare? ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Andra, mami fericita de fetita [fetita] Amana (1 an si 9 luni) si viitoare mami de baietel [baietel] Victor 20s+
Buna Andra, inca nu am hotarat, deocamdata vrem sa mutam dosarul la Giulesti, unde nu sunt costuri aditionale foarte mari, doar crioconservarea, apoi sa vedem luna urmatoare daca am folicul pe dreptul fara tratament, posibil sa fac IA pe natural. O sa ma duc la cm urmator in ziua 11 la eco, daca simt ca se dezvolta ceva pe dreptul. Am auzit cazuri cand a produs luni la rand doar un ovar...de asta nu as mai lua tratament din nou... Cam atat, in rest sunt ok acum, noroc cu weekendul care l-am avut ca ne-am vazut cu prietenii si am trecut mai usor peste...Pupici http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430 http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Multumesc Ella, din pacate nu mai sunt asa de optimista, sper si eu sa nu stau mai mult de 4 inseminari, nu de alta, dar atat am finantare.[:D] Desi de atata de mult timp "incerc" incat ...
Te cred si stiu ca e greu si din punct de vedere emotional si financiar, dar trebuie sa crezi cu tarie in visul tau si stiu ca DD nu te lasa la greu. http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430 http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Am fost la dr sa vad ce si cum e cu puregonul si pana la urma am lamurit-o eu mai mult pe ea,partea nasoala e ca nu gasesc tratamentul si eu am terminat ieri duphastonul,ceea ce inseamna ca pot veni oricand uratii in termen de max 4 zile si daca nu gasesc la timp se mai duce o luna:(...luna asta nu prea am sperante la bebe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anilisa
Buna fetelor!Am fost la dr sa vad ce si cum e cu puregonul si pana la urma am lamurit-o eu mai mult pe ea,partea nasoala e ca nu gasesc tratamentul si eu am terminat ieri duphastonul,ceea ce inseamna ca pot veni oricand uratii in termen de max 4 zile si daca nu gasesc la timp se mai duce o luna:(...luna asta nu prea am sperante la bebe
Pai vezi ca Puregon nu se mai produce, asa ca vb cu doctorul sa te treaca pe Gonal si cat mai repede, ca la noi deja nu se ai gaseste nici din ala prin farmacii. Farmacista spunea ca acum cum toti s-au trecut pe Gonal, e cam criza si cu el. De pe 1 feb incep si eu injectiile [:D], cu forte proaspete in noul an [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa am auzit si eu cand am facut comanda de Puregon,ca nu se mai fabrica.Ca sa ma schimb pe Gonal ar trebui sa mai fac un drum la Iasi ca acolo am dr,pentru o noua reteta.Farmacista mi-a zis ca mai cauta,sper sa gaseasca pana in a 2-a sau a 3-a zi a cm.Deocamdata nu am nici un semn ca vine,dar sigur maine apare ca ar fi a 4-a zi dupa ce am terminat duphastonul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...