Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 85


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor! Haideti la cafeluta! Eu am reusit sa gasesc ieri ovamit si am inceput tratamentul.Acum am alta problema...mi-am schimbat locul de munca si trebuie sa merg la cursuri in per in care trebuie sa fac si monitorizarea...ar trebui din cauza asta sa aman angajarea cu o luna(este un post de conducere pe care mi l-am dorit f mult).Chiar nu stiu ce sa fac...as continua tratamentul cu gandul ca se va intampla o minune,dar si l-as intrerupe sa nu ma mai indop cu hormoni daca nu pot face monitorizare si nici sotulik nu e cu mine in per care trebuie. Sunt in dubii... Fetele cu inseminarea,unde sunteti?Nici un semn?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky82, asteptam vesti de la tine, azi fiind miercuri.[pup] Poate reusesti totusi sa te intalnesti cu sotul si luna aceasta, Anilisa. Ar fi o idee sa incercati natural, folosind Ovamit. Se cam joaca cu noi de-a v-ati ascunselea ciclosul asta, Gabyv. Trebuie sa-l prindem noi intr-o buna zi![:D] Eu am facut ieri inseminarea. Pe OD am avut un folicul de ~20mm, pe cale sa se sparga(fina lama de lichid in jur), E= 9mm, iar sotul 44mil/ml A+B. Eram patru fete la Moisa pentru inseminare, cat am asteptat acolo. Cu doua dintre ele am reusit sa vorbesc, afland astfel ca ne citesc, insa nu indraznesc sa ne scrie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lauricea2002
Miky82, asteptam vesti de la tine, azi fiind miercuri.[pup] Poate reusesti totusi sa te intalnesti cu sotul si luna aceasta, Anilisa. Ar fi o idee sa incercati natural, folosind Ovamit. Se cam joaca cu noi de-a v-ati ascunselea ciclosul asta, Gabyv. Trebuie sa-l prindem noi intr-o buna zi![:D] Eu am facut ieri inseminarea. Pe OD am avut un folicul de ~20mm, pe cale sa se sparga(fina lama de lichid in jur), E= 9mm, iar sotul 44mil/ml A+B. Eram patru fete la Moisa pentru inseminare, cat am asteptat acolo. Cu doua dintre ele am reusit sa vorbesc, afland astfel ca ne citesc, insa nu indraznesc sa ne scrie.
Doamne ajuta sa fie cu ochisori! Azi a facut si o prietena de a mea IA la giulesti cu Baluta Va tin pumnii...stransi http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430 http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Ieri am facut inseminarea tot ieri am facut si injectia de declansare cu gonasi, aveam un fulicul pe ov stg de 2.65 si pe ov dr 1.85, azi am fost pentru a doua inseminarea dar nu a mai fost nevoie ca deja ovulasem cu ambele ov se vedea corpul galben, acum sunt in asteptare. Multumesc fetelor pentru gandurile bune. Sper sa auzim de cat mai multe liniute duble.[pup]
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui BelissimaEva
Lauri si Miky sa fie intr-un ceas bun, dragelor! Peste 2 saptamani trebuie sa fie cu ochisori!!! [cor][ruga][ruga][ruga][ruga][ruga][cor] __________________________________ [gravi] cu Dorian [baietel] 24 weeks +
Eva ce repede trece timpul [olala] deja ai 24 de saptamani, ce frumos trebuie sa fie.... multumesc mult!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa, nici mie nu imi vine sa cred cateodata, mai ales ca burtica mea nu este extraordinar de mare,inca!! [alcool] Dar curand o sa va alaturati burticilor, fiti fara grija~~ eu ma rog zilnic pt voi [pup][pup] Ma uitam ca v-ati imputinat .. unde or fi disparut toate celelalte fete minunate ?? Sper ca nu au renuntat... [q] __________________________________ [gravi] cu Dorian [baietel] 24 weeks +
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Azi fac eco de z8. Sper sa fie cu rezultate bune.[pup] LE: da, exact cum ma asteptam, e prea devreme, 6.5 endometrul, pe dreptul am cativa foliculi micuti, dar dr a zis ca nu nici unul selectat inca si spera macar unul in cateva zile. [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...