Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 85


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetelor! Testul meu este cat se poate de negativ, am facut un SC, imi pare rau ca va dezamagesc, partea proasta este ca SC a facut liniuta de uscare dupa 2 ore, l-am luat cu mine sa verific daca face liniuta de uscare, offfffff fetelor sunt dezamagita rau de tot mi-e frica sa nu fac vreo depresie, nu mai ma pot controla, am plans tot drumul pana la munca, nu stiu incotro s-o mai apuc, ce analize sa mai fac, de ovulat ovulez cu stimulare, sotu are spermograma buna, am trompele permebile si uterul foarte bun, cu endomentru nu am avut niciodata probleme nu stiu ce sa mai fac. Imi pare rau ca va dau vestea asta proasta asa de inceput de saptamana, sper sa fie singura si sa vina de le restul numai si numai vesti bune, multumesc pentru galerie fetelor va [pup]
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Miky, te rog sa nu disperi. In primul rind hai sa ne gindim ca poate este prea devreme.In al doilea rind chiar daca ar fi negativ trebuie sa te gindesti ca nu a fost sa fie de data asta ,hai sa fim optimiste, ca tine suntem multe, stresul este foarte mare si isi pune amprenta asupra noastra. drept pentru care eu care aveam o ovulatie normala din cauza stresului luna aceasta nu am ovulat deloc Si stiu sigur ca asta a fost fiindca am stat tot timpul cu gindul; daca nu ovulez daca nu este cind trebuie si tot asa.Draga mea sus moralul ,asta e nu avem ce face,asa ne-a fost dat noua si impune-ti mereu sa-ti spui ca de data care urmeaza totul o sa fie bine[pk][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky, in primul rand, eu zic sa incerci sa iesi din starea asta...s-ar putea sa fie prea devreme un beta te-ar lamuri mai bine, asta ca sa stii clar care e situatia. cu depresia, sa stii ca nu te va ajuta cu nimic, ba din contra deci, incearca sa o iei pur si simplu asa cum este, te doare, esti dezamagita, dar daca acum nu s-a intamplat, nu inseamna ca nu se va intampla...medicul tau ce spune? o discutie cu el cand vei avea?? ti-ai facut toate analizele hormonale? progesteronul este ok? AMH? te-ai gandit sa mai ceri parearea altui medic?? scuze eu nu-ti cunost istoricul prea bine...dar sunt sigura ca vei reusi...eu am pierdut 2 sarcini... am fost la un pas de depresie, incearca sa eviti cu orice pret sa ajungi acolo... fa-ti un plan de bataie..asta te va tine pe linia de plutire...daca am batut campii, nu ma lua in seama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine, si asta face mai usor sa trec prin aceste momente. Nu mai am nici o speranta, deja sanii nu mai ma dor asa de tare semn ca se aproprie cm. Despre Sc aveti dreptate, m-am uitat aseara la el si nu se mai vedea nimic, dar va asigur fetelor ca am vazut a doua liniuta cam la 2 ore, acum testul este cu o singura liniuta [:D] nu stiu ce s-a intamplat[alcool] Ce vreau sa va spun este ca as vrea sa incerc cu altceva stimularea, adica voi cu ce ati facut? ma gandesc ca poate clostylbegitul nu este asa de bun pentru mine, ma gandesc (asa cu a spus biologul) sa nu fi facut fuliculi de buna calitate chiar daca au fost maricei. Menics amh nu l-am facut niciodata, se face intr-o zi anume? sa sti ca m-am gandit sa merg si la alt medic sa mai cer o parere, poate o mai fi si altceva ce nu stiu. [pup] pe toate si sa aveti o zi frumoasa plina de surprize placute.
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...