Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de C-ta***160***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!

 

Si eu m-am saturat de iarna, nu mi-a venit sa cred dimineata, ce zapada si ger era [bang]

 

Nu va mai spun ca sambata avem nunta la cumnata-mea la Bucuresti, habar nu am cum o sa ajungem, deja soacra a intrat in panica.

 

In cele din urma Teo a lui Georgi a facut varsat de vant, s-a jucat duminica cu Lucian, acum sa vedem daca va face si el, il asteptam [:D]

 

Va doresc o saptamana usoara [pup]

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si de la noi!

Si eu, ca si voi, m-am saturat de zapada [bang], vreau macar primavara. Vreau sa fie vreme frumoasa, sa ies si eu cu carutul la plimbare [:D], fiecare cu ce-l doare.

In rest, suntem bine, crestem...[:D]

 

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

 

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

Ghiulten, cum mai sunteti? ce face donsoara mica? Ayli ce spune de ea? se lauda cu ea la scoala? [:D]

Georgi, sanatate lui Teo... uffff, nu a scapat pana la urma!

Simona, drum bun la Bucuresti, nu cred ca vor fi probleme pentru ca ninsorile s-au oprit. sa ajungeti cu bine si distractie placuta!

bem o cafea? [:)]

 

R

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce ger in dimineata asta, brrr...e binevenita o cafea [cafea]

 

happy, las ca mai e un pic si vine primavara, ce frumoasa e perioada cu plimbarile in carut [olala] ce face bebelina?

 

apropo de boli, la fiica-mea e epidemie de rubeola, ea a facut pe la 7 ani, dar are o groaza de colegi care s-au imbolnavit; vlad pana acum n-a facut nici o boala contagioasa, e posibil sa ii aduca sora-sa virusul?

 

ieri vlad a vrut musai sa-i duca prietenei de la gradi bomboane si o felicitare, nu stiam ce feed-back o sa primim, mai ales de la parinti, insa se pare ca a fost ok, au inteles inocenta si frumusetea gestului [olala] oricum, a fost tare amuzant, l-au intrebat educatoarele daca o iubeste, la care el a raspuns ca nu o iubeste, e doar prietena lui [:D]

 

 

o zi buna sa avem!

 

 

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu beau a doua cafea la ora asta [:D].

 

Eu cu nervi tociti la birou si nimic nou sub soare.

 

A, scuzati, Maria e indragostita [il] si da-i si sfatuieste-o (mami, trebuie sa imi spui cum sa ma port, ca tu ai trecut prin asta [:D] - categoric nu in clasa a doua [alcool]. Am convins-o sa nu tabare pe baiat ca il intimideaza [:D], sa se poarte frumos, sa fie tot timpul amabila si prietenoasa, sa arate ce fata desteapta e ea, sa discute cu el despre carti, filme, muzica. In final e fericita ca o sustin [pk] si ca am sfatuit-o foarte bine, ca asa a citit si ea in cartea Secretul fetelor. Nu sunt pregatita pentru asta, iar Doru nici atat. Ma suna dimineata: auzi, Maria CHIAR e indragostita? A stat un sfert de ora sa se arajeze in fata oglinzii [:-)))].

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Roxana: multumesc [pup] Ne-a ajutat Dumnezeu cu vremea, sper in continuare sa fie frumos, imi pare rau ca nu-l iau si pe Lucian, dar nu am avut curajul pe vremea asta.

 

Cornelia:aveti o gramada de treaba cu dragostea, parca ma vad si eu peste putin timp. Dar la clasa a doua e mare, daca stam sa ne gandim la Vlad care a inceput de la gradinita [:D]

 

Eu va urez de acum un sfarsit de saptamana cat mai frumos [pup]

 

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...