Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de C-ta***160***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI! Camelia si Alexandraid="red">[flo]

 

Oana, FELICITARI [pk]

 

Noi...cele obisnuite, pe langa casa, asteptam primavara.

eu imi umplu timpul cu cate ceva...am si la semnatura noutatileid="size1">

 

Ne vedem si noi?

saptamana asta sau cand?

Joi?la un loc de joaca?dupa ora 17.30?

 

SOACRA MARE

Doua maini stangi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Cornelia, este foarte mandru. Pentru mine chiar nu conta ce este, Alex si-ar fi dorit o surioara, dar ptr sotz un partener de fotbal e ideal. Plus ca se uita lung la masinute, avioane, era incantat cand alegea cadouri ptr baietei. S-a saturat saracul de papusi, printzese si pink :). Acum fiecare cu sectorul lui.

 

Vreau si eu intalnire sapt asta, dp 17.30. Va las pe voi sa hotarati cand si unde, eu in sfarsit pot veni.

 

Oana & Alexandra-Elena (18 mai 2005)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mygirl, din tot sufletul felicitari pt bb 2 [bis] alex merge si ea la scoala, nu?

 

kim, ne-am hotarat in sfarsit, am vb cu d-na neoficial, de luni merg sa il inscriu si oficial, am mari emotii ref la alegere, sper doar din tot sufletul sa se placa reciproc. imi pare rau ca simti inca asa in legatura cu alegerea voastra, eu sincer iti spun ca regret ca al meu nu este cu un an mai mare ca sa il fi dat la d-na voastra, scapam de un mare stres.

 

rox, tare patrick [pk] oricum d-na are simtul umorului, ne distram copios cu perlele boboceilor [:D]

 

va las cateva pozici cu aer vienez si o dedicatie speciala pt rox [pofta]

 

 

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahaaaa merci!!! eram sigura ca era vorba de ceva dulciuri.... super [pup]. cred si eu ca va distrati, la ce pot sa scoata... azi a fost distractie mare de tot la targul de martisoare, Patrick a venit cam dezamagit ca ale lui nu prea au avut trecere, unul i l-a cumparat chiar doamna.... l-am consolat licitand eu si tata-su pe ele [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

La multi ani frumosi Alexandra id="red">[flo]

 

Felicitari Oana pentru bebe [flo]

 

Multumim tare mult pentru complimente [pup]

 

Vladis: frumoase pozele din escapada si eu imi doresc asa ceva spre vara, sa vad daca o sa si reusim [:D]

 

Eu din pacate nu pot sa vin la intalnire in cursul saptamanii, scap prea tarziu de la munca sa mai ajung.

 

 

 

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

beey, chiar ningeeeee? io cred ca am ramas traumatizata de iarna asta [bang]

 

simo, merita toti banii, dar cu vreo luna inainte baga sala la greu, noi am fi vrut sa vedem mai multe, dar nu ne mai ascultau picioarele [:D] tips&tricks: incaltaminte cat mai comoda!

 

rox, tot e bine ca v-ati imbogatit colectia de martisoare [:D]

 

lulu, doua maini stangi, zici?!? eu nici cu doua drepte n-as face asa ceva, sunt superbe! eu sunt libera la intalneala, joi sau in alta zi [pk]

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, ma bucur ca ai intrat sa faci public anuntul si aici [:D].Felicitari pentru baietel si sa fie intr-un ceas bun! Cred ca Alex e incintata ca toata ziua Ayla ii duce poze pe telefon cu cea mica Alexandrei. In toamna o sa fie invers [:D].

In principiu, si eu pot joi . Imi e putin cam teama sa o scot pe asta mica intr-un loc aglomerat, mai ales plin de pici, dar om vedea... ma mai gindesc, ca tare as vrea sa va vad.

 

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

 

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...