Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conflict de interese:))


Recommended Posts

da. ii voi da un sms de pe fosta cartela, in care ii spun ca Nu ma mut cu el si s-a term totul. si apoi gata. o lungesc, ma ia in sms-uri cu amorul, cu sexul, cu ce bine era cand ne iubeam si luam foc cu patul, ca vrea bebe cu mine si o familie...si ca ma iubeste si ma adora si ma vreau, dar eu gresesc, ca plec mereu, ca nu-l iau cu binisorul cand se enerveaza si sa-i zic ce ma deranjeaza cand s-a calmat... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Desiree2002
Dati un click aici: http://www.flickr.com/photos/10436137@N03/?saved=1 Hihihi... unghiile mele! _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
lol....sa ti-l prezint? acum cica ii place si french-ul dar sa fie unghiile LUNGI!!! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by babyblue
pai turbez deja. am deschis vechea cartela in care gasesc sms cu: iarta-ma iubirea mea, stiu ca am gresit, am vb urat cu tine ...etc...guritza abia astept sa ne vedem maine si sa ne mutam impreuna. etc... dar e deja too late. contractul e semnat, m-am si dus azi la centru, am facut cunostiinta cu toti. am intrat in tema.:((( si-mi place mult. si stiu ca va fi bine. si banii mi-au suras tarreee mult. ca-s bunicei si munca nu-i teribila. si deja sunt 250 km intre noi. 4 luni. in afara de 2 sapt in sept cand am concediu, despre care deja s-a vorbit...nu mai calc in bucuresti.:(( ce sa-i spun? ca am acceptat un contract pt ca e bun, pt ca iau bani multi, pt ca imi convine total, pentru ca ma intorc in bucuresti cu ei pe post mai bun, in 4 luni, poate si mai repede, de mine depinde. sa-i zic ca alaturi de el m-am dat la fund cu jobul si ca sunt la inceput de drum si ori trag tare acum, ori ma bag ca ciorbe? ca dc ma bag la ciorbe, el nu-mi va da bani pt lux, telefon-jucarie dc am chef, creme (ca am prea multe), solar (ca vb lui ra_mata, doar curvele si alea singure se duc), pentru haine sau benzina in masina mea... ca toate excursiile pe care le-am facut le-am platit fifty-fifty si eu nu-mi voi mai permite ce vrea el...iar el nu ma va ajuta, desi promite..dar lupul nu-si schimba blana.. ca m-am saturat sa ma critice, ca m-am saturat sa ma ameninte ca se duce dupa altele dc nu fac ca el, ca m-am saturat sa aud ca fostele gateau, spalau, calcau, purtau mini si nu erau asa independente ca mine, ci simple si sincere. ca m-am saturat sa aud ca-s malefica si vicleana si cu personalitate inraita. ca am uitat ce inseamna relaxarea...implinirea..tihna sufleteasca...ca mi-e frica sa vb la telefon cu prietenele mele pt ca lui nu-i convin. ca distractia lui preferata in afara de excursii, este vizita la parintii lui sau bericile pe la terase... m-am saturat sa-i spun ca nu cadourile la ocazii sau cand vrea el ma satisfac ci gesturile marunte de atentie..pe care nu le ofera pt nu merit, pt ca e obosit, pt ca nu-l menajez..pt ca ridic gura cand ma critica in loc sa-l las in pace... ca m-am saturat sa tac cand el se enrveaza si-si pierde controlul si injura si ca degeaba ma ia in brate apoi, ma pupa si ma alinta...ca tanjesc 24 de ore din 24, ca va ramane mereu ca in momentele in care e tandru si dulce...dar..chestia asta nu se intampla si e suficienta o mica scantaie ca sa izbucneasa o injuratura sau critica. dc tot nu i-am oferit niciodata nimic si n-am fost buna...asta e. acum sunt ca anesteziata.nici nu stiu ce sa simt, ce sa nu simt, ce se merita si ce nu. stiu doar ca am incheiat relatia asta, cu gestul meu de acum. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Nu, nu, nu. Era de o mie de ori mai bun mesajul initial. Pai aici ce faci? Te justifici? In fata lui sau a ta? Ca oricum nu mai conteaza. Eu sustin in continuare ideea sa ii trimiti un sms scurt si la obiect, sa il anunti de decizia ta in legatura cu relatia voastra - iar mentionarea noului job e optionala, parerea mea - si atat. Si, cel mai important: pe urma ARUNCI CARTELA. Si pui punct. Altfel, vei fi permanent tentata sa o bagi in telefon. http://bd.lilypie.com/AVkRp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dap, asa am facut. aveam 64 de apeluri ratate pe cartela. ca primesc sms de confirmare. si sms-uri o tona :( i-am zis ca nu pot,ca nu vin, ca nu ma mut. am inchis si...am aruncat cartela. game over. mi-e mila de el ..intr-un fel. nu stiu d ece. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by babyblue
mi-e mila de el ..intr-un fel. nu stiu d ece.
E de inteles. De aia te-am si sfatuit sa ii scrii totusi motivul. Ca sa nu te apuce apoi remuscari tardive. Nu uita, trebuie sa fii consecventa. Odata ce ai luat o decizie, nu te mai framanta si nu te mai uita inapoi. http://bd.lilypie.com/AVkRp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rosey, da, sper sa pot sa nu am remuscari. rational stiu ca acest contract este o rampa de lansare f buna. rational stiu ca stand langa el nu faceam nimic altceva decat ciorbe, suportam nervii lui si starile capricioase. afectiv..:) sper sa scap repede de orice stare si s-ar putea ca noul job sa-mi tina mintea ocupata. pupi pe toti! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babyblue, bravo tie!!! Esti o fata puternica si inteligenta! [flo] Daca te mai apuca nostalgiile, gandeste-te ca a putut fi atat de..., incat ti-a reprodus ce a zis tac-su in legatura cu 'gura ta infecta, care merita pocnita'. Fii convinsa ca, daca la inceputul relatiei, cand toate is invaluite in roz, a gasit de cuviinta sa-ti spuna asta, peste vreo 2-3 ani, punea si in practica [xx(]. ------------------------- Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! ! ------------------------- Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as fi zis sa-i trimiti mesajul acela lung cu ce nu iti place la el, dar acum ca ai aruncat cartela, e bine sa nu te mai uiti inapoi! Daca ai totusi remuscari, i-l poti trimite pe e-mail, dar nu ii mentiona nimic de noul job si mai ales de orasul in care vei pleca, asta daca nu vrei sa te trezesti cu el pe acolo si sa iti mai faca si scene. [mariaj] Lasa-l sa isi gaseasca alta fraiera, zi mersi ca nu ai fost tu aia! [:D] Cand te simti singura, ai umarul nostru pe care sa plangi daca simti nevoia. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...