Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conflict de interese:))


Recommended Posts

Draga mea, Te citesc de ceva vreme, de cand erai inca cu fostul sot. Am citit discutia relatata mai sus si m-am blocat. De barbati ca el si de parinti ca ai lui e plina lumea. Dar crede-ma tu nu ai nevoie de asa ceva, mai ales ca ai trecut deja printr-un divort din care Slava Domnului ca ai iesit intreaga. E greu si sa te rupi acum dar mai bine fa lucrul asta acum pana nu te afunzi mai tare. Stii cum se zice: 'daca te bagi in tarate te manaca porcii'. Lasa-l in durerea lui sa-si astepte gospodina. Cat de slab trebuie sa fii oare ca om ca sa aduci argumente de genul asta, ca parintii mei s-au suparat ca ai tipat la mine. Nici nu merita atatea comentarii, zau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns
aseara rememoram si eu discutia aia...pt ca mi se pare nedrept. dar imi spune ca ai lui nu ma mai vor, pt ca este ofticat ca al mei nu-l prea plac. si vrea sa-mi arate cum e. e genul de persoana, care are sau n-are dreptate ti-o "trage" si el ca sa vezi cum e. whatever..o sa treaca, sper sa treaca si sa fie bine la final. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa morala facuta Dianei vii si spui ca de fapt cartele nu ai distrus-o si ca ti-ai dori ca voi sa fiti fericiti? Tu pricepi ca nu se poate? Ma enervez bip bip. Pune-i cruce si lasa-l cu ale lui, persoana asta nu stie decat sa distruga. Nu esti si nu vei fi catelus sa roiesti in jurul lui asa ca nu te incadrezi. Dezaprobul parintilor = mare scofala. Arunca rapid cartela aia daca nu vrei o viata de sluga cu domnul. Si pentru mancarimile dorsale fa un drum la farmacie ca sigur au ceva si pentru asta. "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita
quote:
Originally posted by babyblue bine ca nu-l mai vad, nu-l mai aud...sa ma enervez.:(( ma enevez doar citind sms-urile lui.
dar nu le mai citi, babyblue. stiu ca ti-e greu, ca esti inca in faza drogatului care daca nu mai trage o priza, simte ca moare...dar nu a murit nimeni fara droguri inca. o sa ai nevoie de timp ca sa scapi de dependenta de el, dar daca nu faci eforturi sa scapi, agonia o sa fie si mai lunga, si mai dureroasa, ba chiar risti sa te intorci de unde ai plecat. ca tu inca nu ai plecat decat fizic de langa el - ceea ce nu prea conteaza, atata vreme cat psihicul ti-e inca agatat de clanta usii lui. e pacat de tine, serios, sa tragi de o relatie clar abuziva, pari o fata de milioane. gandeste-te ca in timpul asta sufletul tau pereche nu te poate gasi, pentru ca tu esti ocupata cu surogate.[flo] Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as întoarce-n chaos... ********* Rugati-va pentru [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=101404"]Diana[/url] si [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102542"]Sonia[/url] * [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102368"]Alaptatul Help-Line[/url] * [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=99466"]Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil![/url] ********* mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)
[q][q][q] ma scarbeste totul...dupa div numai din astia ca el am gasit...:(( _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Clover
Pune-i cruce si lasa-l cu ale lui, persoana asta nu stie decat sa distruga. "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
[q][/q]mda...cat de adevarat. ultimul sms citit:" ma jur ca e ultimul sms pe care ti-l trimit! ma..bip..in cariera ta si ma..bip..in jobul tau.nah ca am zis-o!! dc erai asa smechera iti gaseai in bucuresti. dar in realitate nu stii decat sa te..bip..si sa barfesti la telefon cu altele mai idioate ca tine.nu vreau sa mai aud de tine si nici nu vreau sa te vad in septembrie (...aici stie ca am eu o treaba 2 sapt in bucuresti in sept..) si nici dupa 4 luni. sa nu mai aud de tine.n-am ajuns ultimul idiot sa stau sa astept o bucata de...bip...e bucurestiul plin de femei, dispuse sa stea cu mine, sa fie familiste, sa gateasca si sa duca si gunoiul." ma duc sa ma [alcool][alcool][vom][vom][zid][zid] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vezi, daca n-ai vrut sa fii ciorbareasa si cratitzasa, unde ai ajuns? Vai de capul tau [:D] Ca, vorba aia, ...bip... care sa si gateasca si sa duca si gunoiul gaseste el mintenas, e plin Bucurestiul de fraiere... Bine macar ca tu ai iesit din clubul asta. Doamne, macar de s-ar tine de cuvant si nu ti-ar mai scrie, ca de obicei sadicii si teroristii astia nu isi lasa asa usor tintele din gheare... Trage linie in inima ta, babyblue, esti deja patita cu un divort si deci stii ca nu se termina lumea la o labuta trista ca asta, zau asa. Vorba conchitei, undeva te asteapta sufletul tau pereche si trebuie sa-ti eliberezi mintea si sufletul de balast ca sa fii pregatita pentru adevarata iubire. Stii cum e, trebuie sa saruti multe broaste raioase pana dai de un print adevarat. Dar si cand dai de el, atunci merita traita viata [il] Ai sa vezi. Ti-o doresc din toata inima! [pup]
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma,bine ca i-ai vazut adevarata fata(asta daca nu o vazusei inainte[alcool])... caracterul omului se "vede" in situatii de criza...la el se vazuse mai de mult,insa acum a pus si cireasa deasupra... babyblue,si eu cred ca o sa fie bine...la un moment dat....o sa stii cand va fi momentul.... bafta si sa zici merci ca ai scapat[biz] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...