Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conflict de interese:))


Recommended Posts

quote:
Originally posted by MissParker
Vezi, daca n-ai vrut sa fii ciorbareasa si cratitzasa, unde ai ajuns? Vai de capul tau [:D] Ca, vorba aia, ...bip... care sa si gateasca si sa duca si gunoiul gaseste el mintenas, e plin Bucurestiul de fraiere... Bine macar ca tu ai iesit din clubul asta. Doamne, macar de s-ar tine de cuvant si nu ti-ar mai scrie, ca de obicei sadicii si teroristii astia nu isi lasa asa usor tintele din gheare... Trage linie in inima ta, babyblue, esti deja patita cu un divort si deci stii ca nu se termina lumea la o labuta trista ca asta, zau asa. Vorba conchitei, undeva te asteapta sufletul tau pereche si trebuie sa-ti eliberezi mintea si sufletul de balast ca sa fii pregatita pentru adevarata iubire. Stii cum e, trebuie sa saruti multe broaste raioase pana dai de un print adevarat. Dar si cand dai de el, atunci merita traita viata [il] Ai sa vezi. Ti-o doresc din toata inima! [pup]
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

mercic felicia. doamne ajuta! [flo] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by violeta69
ma,bine ca i-ai vazut adevarata fata(asta daca nu o vazusei inainte[alcool])... caracterul omului se "vede" in situatii de criza...la el se vazuse mai de mult,insa acum a pus si cireasa deasupra... babyblue,si eu cred ca o sa fie bine...la un moment dat....o sa stii cand va fi momentul.... bafta si sa zici merci ca ai scapat[biz] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
[flo] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Este vorba de o nenorocita de dependenta emotionala, de o orbire care nu te lasa sa vezi ce fel de om e ala, oricat de multe “negative” ai enumera tu. Asa ca nu exista decat o cale: taierea oricarei legaturi acum si aici. Am experimentat de doua ori acest lucru in ultimul an. Din pacate pt mine ma legasem de cine nu merita. Ce m-a ajutat pe mine : niste pasaje dintr-o carte super, care zice cam asa: “Pune un zid invizibil intre tine si el si tine-ti ambele picioarele in partea ta. Atata timp cat nu retezi sursa de energie prin care tu insati te agati de el, legatura pe care o vei mentine va fi una dureroasa. Daca nu o faci, niciodata nu se va sfarsi.” Crede-ma ca merge, desi anul trecut tendinta de a afla “ce mai face” sau de a-l face sa stie “ce mai fac eu” m-a parasit dupa vreo doua luni, anul asta a fost super ok. (mai putin de o luna). M-a ajutat enorm la orgoliu si la constientizarea faptului ca pot sa trec peste orice. Succes in desprinderea de el. Sa stii ca, dupa parerea mea, asta include obligatoriu aruncarea cartelei si asumarea inceputului de-adevaratelea al unei vieti noi, nu asa, numai pe jumatate, cu un picior totusi in trecut. Va fi greu, dar vei trece peste asta. Cu el , in niciun caz nu cred ca ai vrea cu adevarat sa traiesti. Pentru ca, daca pana la urma asta e ceea ce-ti doresti, tot efortul depus nu are niciun sens si e cazul sa te intorci de acum. E dreptul tau sa faci asta. Pupici! Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
babyblue are prea multa personalitate nu i-a oferit nimic nu l-a iubit el s-a lamurit nu mai are curajul sa riste in relatia noastra (eu fiind acum plecata de el, pt ca logic, nu l-am multumit si m-am dus dracului de nervi, inapoi acasa) el nu ma va ierta pt tot ce am facut relatia este distructiva eu nu ofer nimic si el nu mai are cui. (ar mai fi si vreo 30 de sms-uri dar mi-e lene sa le redau, sunt variatie pe tema.babyblue e un monstru)
si carola e un monstru. incredibil! exact asta am trait eu 6 ani! ce mult seamana! daca nu eram sigura, eram convinsa ca este El. rupe-te de el cat mai repede si nu te muta cu el! eu sunt in perioada de acomodare la noua casa. Bau! "Pentru orice femeie exista un barbat care s-a saturat sa se culce cu ea" Alfie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:( am terminat-o...fizic..ca psihic imi vine sa-mi tai capul. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...