Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conflict de interese:))


Recommended Posts

pai iti dai seama ce-ar fi daca n-ar fi asa? - ori ciudatii ar disparea si moamaaaa - ce pierdere ar fi [bibe] - ori ar ramine singuri-singurei si pe cine ar mai chinui ei, dragii de ei, ce-ar mai face cu ideile lor crete si cu personalitatea lor extraordinara [alcool] pfiii ... acu vazui ca babyblue isi edita toate mesajele si noi vorbim acilea ca televizorul. acu stau si ma intreb - sa-mi sterg raspunsurile au ba? ca aratam ca o gasca de timpiti care-si dau cu parerea despre nimic [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Va tineti de glume cand nu este "gazda acasa". Eu sunt o fire care suport destule dar nu multe si daca am apucat sa intorc spatele nu mai e cale de intors.Merg dupa o idee(dezgustator):unde scuip nu mai ling.Nu imi place sa fiu luata de fraiera. Am trecut printr-o relatie odioasa inainte sa il cunosc pe sotul meu care m-a macinat foarte mult,mergeam bezmetica pe strada si imi puneam mi de intrebarNu are rost sa va dau detalii ce s-a intamplat. Am suportat destul de mult si ma rugam de el in fiecare zi sa se gandeasca mult cat se mai joaca cu mine pt ca daca apuc sa plec s-a terminat.Imi raspundea:nu ma vei parasii pt ca ma iubesti si pana una alta nu sunt perfect. Am luat decizia finala,m-am dus acasa am plans o jumatate de zi si dupa aceea am decis sa schimb ceva la mine.Am schimbat multe,am devenit mai rece,timp de aproape un an de zile nu m-am apropiat de nici un mascul si am iesit cu multi la un restaurant,un club si cam atat.Aveam de cand sa nu mai iubesc si sa nu ma casatoresc niciodata.Dar pana la urma nu s-a intamplat asta pt ca l-am cunoscut pe sotul meu care mi-a demonstrat ca sunt si barbati buni pe lumea asta. Trebuie sa inveti sa spui nu si asa sa ramana pt ca barbatul daca te vede slaba te injoseste,isi bate joc de sufletul tau si nu meriti. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...