Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conflict de interese:))


Recommended Posts

lol neatza oameni buni. va framantati la o cafea? nu, nu..exul isi vede de ale lui, nu stie de cont si de alte alea. eu n-am ajuns nici la ploiesti, nici la bucuresti, stau in banca mea. mesajele mi le sterg, pentru ca dupa ce le citesc a doua oara, am impresia ca sunt f absurda, bezmetica si ca ma fac de ras. si nu suport sa le mai vad si sa ma vad cat de proasta eram. cat despre ex, apele s-au linistit, ma simt f bine, de el nu mai stiu nimic. in ceea ce ma priveste va fi totul din ce in ce mai bine. cat despre a nu placea un om politicos, te inseli amarnic buli, toti iubitii mei pana dupa divort, inclusiv sotul, erau niste oameni de calitate, linistiti si politicosi. nebunia asta mi-a venit dupa divort, pt ca am vrut sa traiesc ceva la limita, ca sa inlocuiesc o suferinta cu alte senzatii tari. sau asa cred. dar dovada e ca n-am stat cu nici unul. cu ciudatul de anul trecut ma vedeam un wk la 2 sapt, apoi deloc, iar cu asta, n-am stat impreuna nici macar 8 zile la rand. ne vedeam tot asa din an in paste, cat sa mai avem o partida de sex, o excursie de 4 zile pe undeva si o cearta. un pic defecta am devenit, dar nu asa defecta cat sa ma si mut/marit/stau cu unul ca ei. avand in vedere ca m-am maritat la 21 de ani, fara sa traiesc viata, iata ca am incercat si eu marea cu degetu' acu "la batranete".:))))) astea fiind zise..[bis][bis][bis] wow..ce bine ma simt dupa speachul asta...ma duc sa-mi fac cafeaua. va pupi pe toti. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by buli
eu cred ca ex-ul ar fi intervenit in discutie .... parea sa aiba personalitate nu gluma[box]
n-ar fi intervenit in discutie.:)) eventual mi-ar fi aruncat mie niste urlete. la atat se rezuma personalitatea lui.:))[alcool][alcool][neand][neand][B)][B)] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Pai daca-s defecte, treaba lor [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
bre bre bre ce cuvinte tari! oameni buni, puschea pe limba, sa nu va faca unul la fel de defecte.[:D][:D] sau niste buseli ale vietii cum am avut eu anul trecut, in 5 luni: avort, mama cu cancer, eu cu operatie+accident de masina la 4 sapt de la operatie, iar operatie, divort, examen, licenta si pe abuzivu' 1, care mi-a frecat nervii.:) hello, sunt babyblue..defecta anonima si ma vindec.:)))) _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei babyblue, las-o naibii de treaba, ca pana una-alta ai scapat de belea...esti acum ok, cu fruntea sus, a durat 4 zile agonia, gata! Cazul tau este unul de dat exemplu pozitiv. De om care stie ca trebuie sa schimbe ceva, si o face. Hai te pup si ai grija de tine! Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mercic. [bum] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Mi-ar placea sa stiu cum pot vota si eu acest subiect, pe care am stat si l-am citit aseara. As da 5 stele si pt babyblue si pt raspunsurile fetelor. Mi-ar placea sa stiu, Babyblue si ce mai simti, si ce mai faci, si nu doar asa, ca cum as frunzari revista "povesti adevarate", ci pt ca, in postarile tale, ai tradus multe din gandurile mele, din trairi din trecut si prezent. Sper sa fiu considerata oarecum ontopic daca as spune si eu despre mine ca primele mele relatii lungi (5 si respectiv 2 ani juma`) am fost respectata si ma respectam, am fost tratata cu deferenta si delicatete de prieteni si de parintii acestora. Dupa esecul din cea de-a doua relatie mentionata, am inceput sa ma desconsider eu pe mine. Eram atat de resemnata cu gandul ca "asa barbat bun eu nu mai gasesc si,pt ca am fost o imatura si o mofturoasa, am pierdut", incat, de singuratate si ca sa fug de ganduri ma intalneam cu un coleg- o lepadatura. Plateam nemteste, mergeam cu autobuzul si tramvaiul, stateam pe banca la Unirii pana imi ingheta [indecent], iar el imi dadea beep-uri si mesaje, ca sa nu cheltuie. Ii duceam sandvich-uri zilnic la serviciu, si ii luam hainele la spalat acasa la mine. Venea pe la mine cu 6 beri (pt el, fireste, ca eu beau vin, pe care mi-l cumparam singura). Par, poate, mofturoasa si [vampa] acum, dar, in conditiile in care el ridica vocea la mine si era sa-mi dea cu un dosar in cap... L-am surprins odata parandu-ma sefului de toate greselutzele si gafele pe care le facusem in absenta lui. [xx(] In fine...am schimbat serviciul si pe el l-am azvarlit ca pe o broasca raioasa pe care am gasit-o in buzunar. M-am lasat curtata de un prieten din copilarie (nu asa frumos si nu asa bun causeur ca el), dar tot numai suflet si respect. In trei luni (pana am pus punct, pt ca nu am vrut sa-l amagesc: nu-l iubeam[:(] ), m-am vindecat. Il indrageam si il respectam pt caracterul lui frumos, pt entuziasmul cu care se suia in taxi, ori tramvai si metrou sa ma ia de la serviciu ca ploua si n-am umbrela, pt telefoanele "ca sa te aud daca esti bine si daca ai vrea sa ne vedem diseara macar o juma` de ora, sa trec sa te iau", pt zelul cu care imi corecta CV-uri si mi le posta pe internet sau imi incercuia anunturi in ziar, cu care mergea cu mine la cate un interviu. Aducea calculatorul lui de acasa la mine ca sa vad un film... Ca sa nu mai vorbesc de [xinpat] cand voiam si cum pofteam. Si multe gesturi frumoase[flo] Stii ce vreau sa spun, Babyblue? Perioada aceea urata a fost ca o paranteza a vietii mele, de care am frisoane de scarba cand imi amintesc. E foarte important, intr-o astfel de faza sa te bata pe umar vreo prietena si sa-ti spuna: "eu am un barbat bland si cavaler. Azi a ajuns mai devreme ca mine, a oprit la macelarie, si mi-a facut friptura si cartofi pai si mujdei (apoteoza fanteziei lui culinare), pt ca i-am zis la telefon ca mi-au venit rusii. Ne-am jucat un pic cu aia mica, i-a citit el o poveste, apoi ne-am pus un film si a adormit cu mana pe ovarele mele, sa mi le-ncalzeasca. Tu ce-ai de gand sa faci cu viata ta? Aud? " Si-atunci iti spui : "Mi-e greu singura [bang] Imi vine sa ma sui pe pereti [V]. Dar eu cu marlanii nu vreau sa traiesc. Mai bine ma[ruga] sa intalnesc un altfel de om, cu altfel de caracter. Pana atunci...ma am pe mine insami." Te imbratisez, esti o persoana deosebita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...