Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conflict de interese:))


Recommended Posts

Si nu vreau s-o eclipsez pe Miss Parker[flo] dar si la noi ex-soacra-mea era responsabila cu gatitul si calcatul. Evident, si cu caratul oalelor si a rufelor dintr-o casa in alta - noi eram mult prea ocupati (si nesimititi) ca sa mai avem timp de asta. Si inca ar mai face-o, saraca, chit ca am divortat. S-a si oferit. Mai mult decat sa accept sa mai faca ceva pentru Vivi, nu pot. Evident, si eu as face orice pt ea, si stie asta. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Off topic: Da, eu am ramas in casa fostilor socri dupa ce fostul sot s-a carat. Am vrut sa ma mut atunci, in 2001, insa fostul socru mi-a spus ca pot sa raman cat vreau, ca "el nu inchiriaza la altcineva, lui nu-i intra un strain in casa...". Am apreciat asta (eram daramata rau dupa despartire), plus ca si chiria e extrem de mica in comparatie cu alte apartamente, iar Mutti a insistat si ea sa ramanem aici. Zau ca asa o soacra as dori tuturor... Si nu, fostul meu sot nu mai vine pe aici, se duce doar maica-sa sa-l viziteze, el nu mai e in relatii nici cu tatal lui, nici cu mine.
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce te mai complici cu el? Daca tii neaparat cheama-l numai sambata seara pentru pasiune si dup-aia trimite-l acasa. Mie asa de la departare mi se pare insuportabil, nici pe de parte nu m-a lesinat virilitatea lui debordanta [:D] "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Clover
De ce te mai complici cu el? Daca tii neaparat cheama-l numai sambata seara pentru pasiune si dup-aia trimite-l acasa. "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
[:-)))][:-)))] Si la sfarsit ii bagi si o hartie de un milion in chiloti. Sa se simta de toti banii. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor...NU S-AR SUPARA pentru hartia aia de 1 mil. belive me. ar sta putin si ar zice what the fuck..i se cuvine.s-ar consola repede.;) _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na. Pai ce nevoie ai tu de asa un individ, nu inteleg?! Ce naiba sa faci cu el?! Eu zic sa-l anunti ca nu e ceea ce vrei si poti sa-ti cauti pe altul linistita dupa ce i-ai declarat asta. Poti sa-l mai "folosesti" o perioada [:D]...daca e optiunea ta, si a lui. Nu incerca sa faci din el ce nu este. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by BalMascat
quote:
Originally posted by babyblue imi tot repeta ca nu stiu eu cum sa-l iau. cum sa-l iau? _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
aici gresesti, in loc sa-l iei, lasa-l. macar o perioada.
Asta mi-a placut! Am citit primul mesaj, sincer am crezut ca e la misto postat; credeam ca e gluma...[bang] De cat cu asa specimen, mai bine lipsa. _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot ma gandesc unde ii gasiti mama pe masculi astia? Sau acum e ceva nou in romania facem lista cu cerinte ca la angajare si atunci cand intram intr-o relatie depunem si un Resume . Sincer numai am cuvinte. "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lemoni, e plin de exemplare pline de ei care cer in virtutea faptului ca asa li se pare normal, dar nu au nimic de oferit. Ei, pana la urma trebuie sa se invete si Babyblue sa faca slalom printre ei. Ideea e sa nu intri in relatie imediat, ci sa stai sa analizezi o perioada daca chiar merita sa-ti pierzi timpul, nervii si sentimentele. O relatie trebuie sa-ti aduca un plus in viata ta, nu o insiruire de minusuri. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...