Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conflict de interese:))


Recommended Posts

Doamne cata fantezie are. Stii ce-i sigur? Ca astfel de oameni n-o sa-si revina niciodata. In mintea lor se afla cu mult deasupra celorlati. Lor LI SE CUVINE. De multe ori chiar gasesc cate o fatuca care sa le dea apa la moara, uitandu-se la el ca la un zeu - dar ca asta sa se intample, intre ei chiar trebuie sa existe o mare diferenta din mai multe puncte de vedere (probabil o fatuca simpla de la tara, invatata ca barbatul e leu, ca femeia sta la cratita si barbatul urla, etc - asta i-ar fi perechea ideala, saraca de ea). Bine ca nu esti prea implicata. Vezi cum iti aranjezi "exit-ul", cu tipul asta chiar ai fost ghinionista - dar e bine ca stii pe viitor ce sa eviti. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by babyblue
intradevar si asta a inceput sa insiste cu mutatul si sa mor dc pricep de ce vrea sa ma mut cu el, dc tot nu=s buna de nimic.
Pai e simplu, te vrea mai aproape, ca sa te cicaleasca mai mult/mai des. Daca nu si-ar oglindi perfectiunea lui in persoana ta plina de defecte, crezi ca s-ar mai putea valoriza?!:)) http://bd.lilypie.com/AVkRp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by rilbuc1
Dragelor, io am gasit femeia perfecta. O puteti admira [url="http://www.trilulilu.ro/misualex/e855bfe625e49c"]AICI[/url]
lol _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by babyblue el e f provocat de femei cochete, libertine, pe care nu le poate supune. plus ca are pretentia ca femeia cu care iese sa fie de familie buna, sa "dea bine", sa fie "buna", sa aiba bani, averi. a intalnit in trecut o fata, mai simpla, sincera si foarte gospodina, atasata de casa care nu-i stirbea autoritatea si se rusina cu ea, pt ca era mai grasutza, mai putin cocheta, nu sclipea.si desi cu ea era calm, nu se enerva, s-a plictisit.(el mi-a povestit, nu stiu cat de adevarat e) el ar vrea o papusica sexi, cum vede in reviste, si papusica aia sa fie la picioarele lui si cand se scoala dupa sex, sa apara si cu bucate aburinde. aaa si eventual sa fie totul gratis. sa fie fiztoasa per total, dar sa nu faca fizte cu el, interesanta dar sa nu-l inhibe..etc independenta financiar si cu pozitie sociala, dar dependenta de el psihic si afectiv. sa i se daruiasca complet..si apoi dc ea merita, sa ofere si el. Babyblue va pupa pe toti!!
Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:))) [/red]
Mda. Si eu l-as vrea pe Brad Pitt. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...