Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conflict de interese:))


Recommended Posts

degeaba am eu lista mea...miss parker a zis-o bine..nu ai loc de gura lui sa mai apuci sa vrei si tu ceva.si oricat am discuta pe tema stilului reprosativ si critic efectul nu dureaza mai mult de 3 zile. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Baby,dupa postarea ta initiala,esti in mod sigur genul de om care faca haz de necaz[pup].C-o fi bine,c-o fi rau,asta doar tu te simti bine reactionand asa...Mi-as dori sa fiu si eu ca si tine[flo][flo][flo]. Si acum,ca sa nu fiu of topic,mie mi se pare genul de barbat pe care nici o femeie nu il va multumi cu adevarat vreodata...Va gasi intotdeauna macar un defect(mde,nod in papura gasesti daca tii mortis),deci... Eu nu spun nici sa il lasi,nici sa nu il lasi.... Dar daca ramai cu el,va trebui sa tratezi pe mai departe relatia cu umor(cel putin pentru tine),si cine stie?poate ii vin mintile la cap si te apreciaza si el.Desi eu una nu prea cred. Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si nimic nu functioneaza: perioade de distanta, pseudo-despartiti, discutii calme, discutii aprinse, plansete etc..el asa e: cu cateva mom super bune si restul pretentii, reprosuri si chef de cearta. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebyblue, si poti sa-i comunici ca dorintele lui nu raman fara acoperire.[:D] Tocmai m-am hotarat ca urmatoarea data cand merg la manichiura sa-mi fac unghiile rosii.[olala] Mi-a facut pofta baiatul asta. Si parca m-am saturat de french, ia sa mai variez un pic. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babyblue, unde l-ai gasit pe Mr. Perfect asta? Te intreb ca am si eu unul in dreapta mea la birou [:D] Imprumuta-mi-l mie pentru o saptamana si daca n-o zice el dupa ca esti femeia perfecta sa nu-mi spui mie pe nume! Hai, ca unghii rosii, fuste scurte mai am si eu, ii fac imagine buna [:D], sex in plex cand am eu chef, dar cand vine vorba de mancat i-as arata frigiderul, de calcat, l-as trimite la Nufarul, iar de periat i-as cere sa imi faca rost de o perie de sarma ghimpata! Acum serios, lasa-l in plata Domnului, mai sunt si altfel de barbati pe lumea asta! (Unul ar fi sotul meu, dar nu-l dau [:D]) P.S Nu face greseala sa te muti definitiv cu el, te incalta imediat, e mai puternic ca tine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bluel, bine le mai zici. Dar cu una te inseli: acest baietel nu este nici pe departe mai puternic ca babyblue a noastra. Este doar o labutza trista care VREA sa PARA puternic. Un barbat cu adevarat puternic nu are nevoie sa calce pe altii ca sa se simta si el superior o jumate de secunda. Tipul asta e un baietel nesigur si complexat si domina prin critica si sadism, vrea o mamica, nu un partener egal, matur; el isi imagineaza ca prin dominanta ego-ului isi va castiga superioritatea... O fi in plus si atat de prost incat sa creada ca asa se castiga si iubirea cuiva?? babyblue, pe cai, fata draga, ca viata e tare scurta ca sa ti-o petreci langa oameni cu care nu esti fericita!
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby,draga,daca castigati bine amandoi,de ce nu luati o menajera de 2-3ori pe saptamana,sa faca macar curatenia...Si poti sa motivezi ca vrei sa petreceti mai mult timp impreuna...Vai,ce mi-as dori sa-mi pot permite eu una!Si asta pentru timpul meu liber care.....[bang][bang][bang]nu mai e...Asta pentru ca vrea totul perfect! Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...