Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conflict de interese:))


Recommended Posts

quote:
Originally posted by MissParker
Bluel, bine le mai zici. Dar cu una te inseli: acest baietel nu este nici pe departe mai puternic ca babyblue a noastra. Este doar o labutza trista care VREA sa PARA puternic. Un barbat cu adevarat puternic nu are nevoie sa calce pe altii ca sa se simta si el superior o jumate de secunda. Tipul asta e un baietel nesigur si complexat si domina prin critica si sadism, vrea o mamica, nu un partener egal, matur; el isi imagineaza ca prin dominanta ego-ului isi va castiga superioritatea... O fi in plus si atat de prost incat sa creada ca asa se castiga si iubirea cuiva?? babyblue, pe cai, fata draga, ca viata e tare scurta ca sa ti-o petreci langa oameni cu care nu esti fericita!
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

miss parker, n-am pomenit ce bine il descrii. parca il cunosti, zau asa. da, nu vrea un partener egal si intradevar e sadic si obsedat sa domine.....bleah... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Bluel
Babyblue, unde l-ai gasit pe Mr. Perfect asta? Te intreb ca am si eu unul in dreapta mea la birou [:D] Imprumuta-mi-l mie pentru o saptamana si daca n-o zice el dupa ca esti femeia perfecta sa nu-mi spui mie pe nume! Hai, ca unghii rosii, fuste scurte mai am si eu, ii fac imagine buna [:D], sex in plex cand am eu chef, dar cand vine vorba de mancat i-as arata frigiderul, de calcat, l-as trimite la Nufarul, iar de periat i-as cere sa imi faca rost de o perie de sarma ghimpata! Acum serios, lasa-l in plata Domnului, mai sunt si altfel de barbati pe lumea asta! (Unul ar fi sotul meu, dar nu-l dau [:D]) P.S Nu face greseala sa te muti definitiv cu el, te incalta imediat, e mai puternic ca tine!
nu pot sa ma mut cu el, mai mult de 4 zile nu rezist, ma intorc acasa, vine dupa mine, ne impacam, mai incercam. cel putin va descriu ultimele luni. zice ca am prea multa personalitate, ca nu ofer nimic. da ce aia ....ar vrea sa ii ofer?????? e psihopat. in ultima vreme m-a terorizat. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by babyblue (ar mai fi si vreo 30 de sms-uri dar mi-e lene sa le redau, sunt variatie pe tema.babyblue e un monstru) [red]_______________________________________________________________________ [:-)))][:-)))][:-)))] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by buli
intreb si eu: are chiar asa mult fun relatia asta ca sa treci cu vederea atitea mojicii?
nu mai are. :( a fost o vreme cand dc faceam media, mom frumoase depaseau pe alea urate. acum nu. mercic pt suport si sustinere fetelor.puupi _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babyblue, mi-era dor de tine..chiar ma intrebam ce mai faci... Te-am tinut minte, pe tine si plimbarile tale, alergand in trening prin ploaie, pe dealurile ruginii sau la benzinarie, dupa obisnuitul pachet zilnic de kent mentolat... Si vad ca ai revenit si vad ca, intre timp, iar te-ai pricopsit cu una bucata "macho", care de data asta nu iti mai reproseaza ca inveti in loc sa ...traiesti, are in schimb o alta lista luuunga de reprosuri... ...si vad ca ti-ai pastrat nealterat simtul umorului[cool] Acuma ce sa zic, prima mea idee a fost ca nici daca faceai un casting nu reuseai sa gasesti asa barbat... pretentios si pretios, eufemistic vorbind. Ca si la subiectele tale trecute ma trezesc spunand si azi, pt ca se potriveste si azi, ca asta e, fetele bune n-are noroc! Desi se pare ca fetele bune sunt atrase de tipi cu trasaturi de caracter pe undeva asemanatoare si ca fetelor bune nu le-ar placea un tip gen " soarece de biblioteca", cel putin pana cand nu indeplinesc ele vreo 30 si ceva de ani asa... Ia de citeste ce-ti scria Olgutza prin toamna anului trecut si ia vezi tu, nu cumva se potriveste si de data asta? Asa cum te stiu, nu-mi fac probleme , ai scapat de altele mai rele, asta pare, in comparatie, joaca de copil, fata de ce tapaje ai avut tu inainte. Si nu, eu una nu reusesc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga sali, n-ai idee ce-mi lipseste drumul ala printe livezi, spre benzinarie...kent mentolat n-am mai gasit....nu-l mai comercializeaza..de plouat nu mai ploua, nu mai am timp sa ma duc acolo (atunci eram intr-un luuuung concediu medical)...macho menii trec prin viata mea ca expresul de bucuresti-arad...din rau in mai rau, ca sa zic asa;))) din perioada aia (si mama ce mai sufereaaam), tin minte dealurile ruginii, ploaia si treningul meu albastru...yeahh ce visatoare am devenit. acum vad perioada aia asa de frumoasa si ireala..desi atunci muscam din degete de ce ma durea corasonul. oh god...noroc cu voi si cu "betiile" propuse de olgutza.:)))))[bum] si nu m-am lecuit, maiculitza doamne, deloc. numa' ca acu' corasul nu mai tremura la fel. gustul nu e asa amar-amar, ci amarui.... dc-o fi vreodata sa imi gasesc perechea, trag o nunta ca in povesti si va invit pe toate....hihihi[zz][i] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ra_mata Felicia, imi poti trimite si mie profilul teroristului pe PM, te rog? [floare3]
Cu mare placere, insa trebuie sa-ti activezi tu mai intai PM-ul, apoi sa-mi trimiti mie pe PM o adresa de mail unde sa-ti pot trimite documentul, fiindca este un document de 12 pagini, cu formatari diverse, nu-l pot pune pe PM.
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ra_mata [ Iata ce mi s-a spus mie: "fosta mea ma diviniza, si acum ma divinizeaza, ma tine pe soclu, nu iesea din vorba mea. S-a ingrasat si a inceput sa nu imi mai placa, dar de fapt nu e asta motivul, stii...doar m-am plictisit de ea dupa mai multi ani. Insa in ea aveam incredere completa (ca nu se ferea sa vorbeasca la tel, ca a renuntat la toate prietenele ei, ca nu mai avea alta familie decat pe MINE....). In plus, ea si-ar da un rinichi pentru mine insa in tine nu am incredere ca ai face acest sacrificiu, nu ma iubesti suficient si nu apreciezi nimic din ce fac eu pt tine." Ma duc sa mai citesc[cit] ra_mata http://photos.yahoo.com/ra_mata
[:-)))][:-)))][:-)))] Fetelor, mai bine mutati subiectul la Un ochi rade, unul plange! hahaha Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ra_mata dar ca pana una alta suntem impreuna. [hot]
Ei, aici e buba. Vezi realitatea, dar mult mai greu e sa actionezi in conformitate cu aceasta realitate. Multa putere, fetelor, si iesiti din cercul abuziv, ca nu s-a terminat lumea la labutzele astea triste!
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...