Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (168)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Buna seara fetelor!

Nu am mai intrat de 2 zile;; v-am spus,a fost ziua sotului si am avut o gramada de lucruri de facut. Dupa cum cred ca va imaginati, am calcat in strachini destul de mult, desi m-am straduit sa tin monti, macar ca a trebuit sa gust din bunatati sa vad cum au iesit, si a fost destul.

Asa ca azi, se vedea la cantar. Dar o sa imi revin eu. Azi, zic eu ca am fost ok., desi am mancat cam mult.

 

Voi spuneti ca humusul e ok? Mie imi place f. mult si mananc cam o cutie odata. Cu ardei kapia rosu! Mmmm, o bunatate. M-am uitat pe eticheta, are pe langa naut, susan, ulei si acidifianti. Nu am gasit ceva mai natural de atat.

 

Ninhaid="red">, sa-ti traiasca copilasii. Cat despre slabit, daca ai putut o data, vei mai putea si a doua oara!

Brindusicid="red">, multam de lamuriri (apropo de maya si julie, nu aveam de und sa stiu).

Carmenid="red">, am luat la cunostina! sa-ti traiasca si nepotul si urmasii directi![pup]

 

Aveam niste intrebari de pus, dar le-am uitat intre timp. Revin mai tarziu daca e cazul!

O seara buna si spor la slabit![flo]

 

Laura, mama lui Andrei

 

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Seara buna montigirls!

 

Vin la raport! In sfarsit s-a miscat cantarul sub 57!!! Mai exact 56.6 aveam de dimineata! [bis]

 

puisorul multumesc [pup]. Pana acum s-au dus 19 kg. Doamne ajuta sa se duca si restul si sa nu se mai intoarca!

 

Carmen la supa de rosii o fac asa:

- 1-2 radacini patrunjel

- o telina mica

- 1 pastarnac

- 1 morcov mic

- 1 kg rosii sau 1 borcan (800g) rosii in bulion

- 1 lingurita busuioc uscat

 

Pun zarzavatul la fiert, cand e gata adaug rosiile decojite si tocate si mai las 5 minute la fiert. Separat fierb quinoa (1 ceasca cu doua de apa si sare). Dupa ce supa a fiert bag blenderul si o pasez iar la final adaug quinoa fiarta. La servire pun o lingurita de ulei de masline in farfurie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...