Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (168)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

puisoaro imi pare rau pentru ochii tai..am facut si eu aici..sau cel putin asa au spus ei..si tratamentul (pe care cred ca-l stii) e unu ff simplu...spalaturi cu solutie 1/4 sampon de bebe si apa...inmoi tamponul de vata si te stergi la ochi (tampon diferit la fiecare ochi)...mie mi-o trecut in 4 zile dupa...si cand am fost acasa si mama o avut si a facut la fel...si la ea o mers repede

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Puisoar,sanatate maxima iti doresc!Tare e urat cand lipseste cate una dintre utilitati.Acum ca e si iarna parca orice lipseste face sa fie de doua ori mai rau.Lasa ca vine ea primavara[:D]Nu stiu ce tratamente sa-ti spun pt. comjunctivita dar ia neaparat un sirop de tuse si vit C ca te va ajuta sa treci mai repede peste episodul asta de raceala.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-am gandit si cred ca o sa fac dulcele asta http://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=12655&pid=250482&mode=threaded&start=#entry250482 [barfa] andani nu ma bate ca o sa fac juma de compozitie si nu ma astept la mai mult de 10 fursecuri

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor! Nu am mai scris de mult timp ca am cam luat-o pe aratura cu mancatul. Nu mananc chestii neconforme dar tot timpul ciugulesc cate ceva. In plus am dat iama rau de tot in deserturile raw si acum nu mai mai pot opri. Si azi am facut niste praline de cioco total neconforme dar buuuuuuuuuuuuuneeeeeeee! O sa incerc sa-mi revin cat de cat ca nu se mai poate. Din fericire nu am pus nimic dar cantarul se incapataneaza sa nu scada sub 57 kg, bine nici nu ma mir la cum am mancat. Meniul de azi: MD - fulgi de ovaz cu miere si pudra de roscove G - praline raw P - legume congelate cu orez integral G - branzica cottage Covalact C - nu prea stiu, cred ca o salata de ton Si eu am schimbat magiunul de Topoloveni cu cel de Raureni pentru ca se facuse nesimtit de scump. Pe cel de Raureni il iau din Kaufland cu 7 lei si ceva. Mai este unul in Mega care se numeste "Gusturi Romanesti" care e tot asa doar din prune si e la 9 lei dar nu prea renteaza ca e cam apos si din 3 felii s-a terminat. Eu cand raman in pana de magiun pun fructe uscate la inmuiat de seara si dimineata de dau repede prin blender si gata gemul! Folosesc orice fructe uscate am prin casa caise, smochine, prune uscate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puisorul, sanatate maxima. azi: MD: 2 oua fierte moi, branzica, castraveti P l-am luat la 18-19 cand am fost in vizita. Total neconform. Dar m-am cantarit, am mai slabit juma de kg de la ultima cantarire, asadar imbracata si biiiine umpluta, aveam 56.8kg.
[url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20love%20DC&page=2"]Victoria (des.1)[/url], fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui saddie
Buna seara fetelor! Nu am mai scris de mult timp ca am cam luat-o pe aratura cu mancatul. Nu mananc chestii neconforme dar tot timpul ciugulesc cate ceva. In plus am dat iama rau de tot in deserturile raw si acum nu mai mai pot opri. Si azi am facut niste praline de cioco total neconforme dar buuuuuuuuuuuuuneeeeeeee! O sa incerc sa-mi revin cat de cat ca nu se mai poate. Din fericire nu am pus nimic dar cantarul se incapataneaza sa nu scada sub 57 kg, bine nici nu ma mir la cum am mancat. Meniul de azi: MD - fulgi de ovaz cu miere si pudra de roscove G - praline raw P - legume congelate cu orez integral G - branzica cottage Covalact C - nu prea stiu, cred ca o salata de ton Si eu am schimbat magiunul de Topoloveni cu cel de Raureni pentru ca se facuse nesimtit de scump. Pe cel de Raureni il iau din Kaufland cu 7 lei si ceva. Mai este unul in Mega care se numeste "Gusturi Romanesti" care e tot asa doar din prune si e la 9 lei dar nu prea renteaza ca e cam apos si din 3 felii s-a terminat. Eu cand raman in pana de magiun pun fructe uscate la inmuiat de seara si dimineata de dau repede prin blender si gata gemul! Folosesc orice fructe uscate am prin casa caise, smochine, prune uscate.
Magiunul de prune de Topoloveni se gaseste in magazinele Penny la pretul 9.99 lei. Monikka [url="http://good-times.webshots.com/album/563700447BwEaXj"]vacanta Moeciu 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si somn usor dragelor [:I][pup] Puisorule te puppp... daaaa , cu fructe de padure am facut , adica fructe de padure cu gelatina, te referi la desertul meu cu branza nu de cel cu mere da ???? Brandsik te puppp ... te iert azi ... cum a iesit ??? eu nu primesc ??? tlaura bun revenit , vei slabi cu siguranta [asia] bratu monica asa scurt mesaj ??? multumim de informatie [pup] Cleo felicitari pentru gramele slabite Sadie ciugulitul intre mese nu e bun deloc .... asta te face ca sa stagnezi [:I] Puisorule si noi folosim tot tobradex pentru conjunctivita Va spun somn usor, vise placute ... va pupppp [pup][pup][pup] andanii [flo][hia][hia] 2007...2011 de la 95 la 68 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...