Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 155


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monis5
bai Ralucili, sa fii sa lopatezi zapada de la noi, ca numai tu cu omida ta ai cobit [:-)))] vin mai tarziu pe aici ca acu intru in management meeting [alcool][alcool] [pup] all
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
E viscol si in Belize? [:D][pup] mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
bai Ralucili, sa fii sa lopatezi zapada de la noi, ca numai tu cu omida ta ai cobit [:-)))] vin mai tarziu pe aici ca acu intru in management meeting [alcool][alcool] [pup] all
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
hai succesuri la sedinta, trebuia si zapada, asa ca inca mai cant, si era cu caramida[:D] adica, caramida mida da Doamne sa ninga Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui monis5
bai Ralucili, sa fii sa lopatezi zapada de la noi, ca numai tu cu omida ta ai cobit [:-)))] vin mai tarziu pe aici ca acu intru in management meeting [alcool][alcool] [pup] all
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
E viscol si in Belize? [:D][pup] mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
buna asta buna buna [:-)))][:-)))] Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui monis5
bai Ralucili, sa fii sa lopatezi zapada de la noi, ca numai tu cu omida ta ai cobit [:-)))] vin mai tarziu pe aici ca acu intru in management meeting [alcool][alcool] [pup] all
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
E viscol si in Belize? [:D][pup] mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
da, mai, nu poate sa scot barca ca e inzapazita plaja [:D][:D][:D]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis trebe musai sa te mobilizezi ca vine si geru' [bang]..... ramane intepenita printre sloiuri Si vad ca gerul asta tot tine, pana pe 8 febr dau astia prognoza pe accuweather si nu ne apropiem ziua de zero grade deloc [bang][bang] Deci zero gradi... mami [cit] de gemenasi [tren] [url="https://picasaweb.google.com/108518117417496356070/2?authkey=Gv1sRgCPCgiPbKuLzhjgE#"] 2+ [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma gandesc sa-l tin pe Iulian acasa maine si poimaine, ca sa nu-l ia soacra-mea pe asa crivat pe jos acasa. Sunt curioasa cum va fi zilele astea cu -15 grade noaptea [alcool] si ce se va intampla pe strazi cu toata zoaia asta [:D]. drept sa spun, as prefera sa ma duc la curatat zapada cu lopata decat sa fiu la birou, la ce ma asteapta [:D] - pe langa implementarea de soft nou de salarii, se implementeaza in toata firma un sistem integrat - un fel de ERP cine foloseste stie cam ce e, care functioneaza doar partial si la care eu particip de la HR ca resursa externa. Deci mai minunat decat orice minune. Bine ca avem tehnica. Sa ne-o punem in cap [zirea].
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a trezit Oana dimineata si a vazut zapada. Nu a mai vrut in masina ci sa se joace o „apada". Cu chiu, cu vai am cnvins-o ca vorbim cu tataie sa nu curete toata zapada din curte si ca dupa ce ne intorcem de la copii ne jucam. Dar in masina, in drum spre cresa si-a dat ea seama ca daca e zapada atunci vine „cashiun" (Mos Craciun) si ii aduce cadouri, multe cadouri. Asa ca am fost si i-am cumparat cadou: 2 dvd-uri cu desene. La multi ani! Riana, sa fii sanatoasa, fericita si iubita. Ionela, bine ca in accident s-a distrus doar masina si sotul nu a patit nimic. Mama cu program prelungit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
si eu ma gandesc sa-l tin pe Iulian acasa maine si poimaine, ca sa nu-l ia soacra-mea pe asa crivat pe jos acasa. Sunt curioasa cum va fi zilele astea cu -15 grade noaptea [alcool] si ce se va intampla pe strazi cu toata zoaia asta [:D]. drept sa spun, as prefera sa ma duc la curatat zapada cu lopata decat sa fiu la birou, la ce ma asteapta [:D] - pe langa implementarea de soft nou de salarii, se implementeaza in toata firma un sistem integrat - un fel de ERP cine foloseste stie cam ce e, care functioneaza doar partial si la care eu particip de la HR ca resursa externa. Deci mai minunat decat orice minune. Bine ca avem tehnica. Sa ne-o punem in cap [zirea].
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
ce haioasa esti cu tehnica in cap [:D] [:D] eu ma simt groaznic,parca sunt batuta [bang] si asa incet, incet am gatit, iar acum fac gogosi pentru puturosi... cand se trezeste adelina va trebui sa o scot putin la zapada mergem sa dezapezim masina, cu toate ca eu nu conduc pe vremea asta, dar sa o scoatem la suprafata... fetelor vad ca ati plecat cu masina la serv.pe o asa vreme...felicitari [flo] [flo] carmen [mamica] de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...