Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (3)


Recommended Posts

Buna dimineata! Multumesc de primire. Lulu, tocmai ca eu nu prea reusesc sa imi iau pachet la birou si mananc pe aici ce apuc. Pregatesc pachetelele Mariei dimineata si nu imi fac timp si pentru mine. Stiu ca ar trebui sa il pregatesc cu o zi inainte, dar nu prea imi iese. Tot dimineata nu imi fac timp sa iau micul dejun pentru ca totul este contracronometru. Imi e greu doar sa imi imaginez sa ma trezesc si cu 10 minute mai devreme. De ieri am reusit sa nu mananc prea multe prostii. Aseara - legume , dimineata - lapte si un colt mic de paine. Nu aveam nimic potrivit pentru o dieta in casa, o sa imi cumpar niste musli. Acum ma pregatesc sa mananc un iaurt, iar la pranz am legume si un gratarel mic. Nu am de gand sa renunt total la ciocolata. O sa mananc cateva cubulete la 2-3 zile, ca altfel intru in depresie [:D]. Boti, succes cu goji si cu prepelitele si tot ce mai vrei sa intreprinzi! Eu depun marturie in favoarea fructelor din productia mamei lui Boti si a dulceturilor pe care le face din ele [pofta] [:I] Lulu, uite-ma aici [:D]! Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bai, di ce presupui ca am dat-o in bara??? [:p]

nu stau ascunsa, na.

am mancat cand am ajuns acasa, adica pe la 6.30, si am mancat mult. nu stiu acum ce s-a pus ca daca tot ne-am vorbit sunt si eu in perioada H deci degeaba ma cantaream. is cuminte.

si DA, dulceturile de la doamna mama lui Boti is fantastice. fac si io dar nu asa, si imi lipseste materia prima.....

meniu azi:

md: zuzu 0%

gustare: un mar

pranz: salata de naut cu sunca

cina:.... doamne ajuta sa fie bine [:)]

 

spor tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
Citat:
citat din mesajul lui roxanazcina:.... doamne ajuta sa fie bine [:)]spor tuturor!
align="right" id="quote2">doamne ajuta sa faci sa fie bine [:D]cum faci salata de naut? am si eu naut la conserva, fiert deja.[pup]id="size1">SOACRA MARE
align="right" id="quote2">Nu e apa ,paie si bataie [:D].Marilena si Mara Augusta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gusta - acum am citi si eu. bine ca s-a terminat cu bine!

 

e cea mai urata traire, am trecut si eu prin asta, de 2 ori cu andi cand era mai mic, odata in supermarket, era dupa un stalp de vorba cu o vanzatoare, si odata intr-un magazin se ascunsese printre umerasele cu haine...[bang]. groaznic!

 

Boti, interesante preocupari, de abia astept sa ne cunoastem[:D].

 

vad ca la topicul asta constantencele sun majoritare[pk]

 

_______________________

 

mami de andi [bat] si ilinca [copil]

_________________________

 

traduceri si asistenta

________________________

"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca

vad ca la topicul asta constantencele sun majoritare[pk]

align="right" id="quote2">

Sunt grase si frumoase [:D].

Gusta, si eu am trecut prin asta cu Stefa in cateva randuri chiar [q]. Un minut pare o vesnicie.



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Boti am voie inainte de a ajunge la 65 kg sa ma vopsesc [:D]? Ca daca imi dai voie incerc nebun de turbat un roscat si varfurile o sa fie negre ,daca nu ma mai tine olandezu acasa vin la tine daca imi dai voie.

 

Pitzinuca cica sa stam bine cu inima.

 

 

 

Marilena si Mara Augusta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia
Citat:
citat din mesajul lui pitzinucavad ca la topicul asta constantencele sun majoritare[pk]
align="right" id="quote2">Sunt grase [:D].Va pup,Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
align="right" id="quote2">nu-i adevarat, glumeste [:D]SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gusta io ti-am dat voie sa te vopsesti si la 71 de kile, tu n-ai vrut! [:D] Si te primesc oricand la mine, macar ne evadeaza copilele in tandem, dar tot e mai bine decat singure [:-)))]

 

Da, am vazut si eu ca suntem multe constantence, dar as zice ca suntem mai degraba voluptoase decat grase. In schimb observ cu amuzament ca ne cam vin rusii in acelasi timp, deci pe toate ne u®nesc hormonii in aceeasi perioada [:D]

 

Pitzinuca daca te pasioneaza adunarea de material saditor (cum ii zice mama), sa spui, sunt ani in care aruncam stoloni de capsuni de ex. cu roaba pt ca lenesii din sat nu vor sa-si bata capul cu cultivarea si intretinerea, vin direct la cerut/furat [bang]

 

Bai, am si io 2 conserve de naut de 3 luni in dulap ca sa fac humus dar n-am apucat sa iau tahini, gasesc oare la Kaufland/Real?

 


Monica si [pis] Nancyid="red">, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...