Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (3)


Recommended Posts

Da, ai dreptate boticellina. Dar cum sa ma opresc din mancat dulce cand imi place si sa le fac si mai ales sa le mananc aici e buba. Dar sper sa reusesc ca daca am mai facut-o inseamna ca pot [:D].

 

Ma cantaresc si eu marti din nou sa ma puneti pe prima pagina. Poate niste porci primiti ma vor rusina [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca
da, persana gri, de unde stii?
align="right" id="quote2">[:D] Nasul fie'mii este implicat activ in grupul de salvare a animalelor din Constanta, chiar acum o luna cred ca a adoptat si el un motanel. Fiind in lista de prieteni ii vad apelurile in fiecare seara cand gasesc 2 minutele sa ma dau pe FB. As a matter of fact, eu i-am dat primul motan, o minune de birmanez, Max, cel mai simpatic motan ever [olala] (in afara de Ozzy al meu of course, un motan mare mare, alb si grasun, care duminica implineste 12 ani, sa-mi traiasca!)
Monica si [pis] Nancyid="red">, 04.07.2008"If you are unware of your choices, then you have none"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am aparut si eu...

nu am dezertat dar ca sa inchei saptamana superb am tone de chestii de rezolvat[:D] si inca apar si toti vor daca se poate acum sau eventual "ieri"[bang]

 

nu am dat-o in bara nici azi, nu pana acum.

de dimineatza am mancat un mar + fructe goji.

la pranz nu stiu ce voi manca, am la birou zacusca dar nu am chef de ea, si ma voi duce la cantina, nu stiu ce gasesc acolo, dar un gratar sau legume sigur gasesc, deci pot sa fiu cuminte[:I]

nici la cina nu stiu ce mananc, ajunge sotul din delegatie, si iar nu stiu ce gasesc pe acsa(ajunge pe la 2-3 si sigur pregateste ceva ptr cina).

 

am baut pana acum 4 cani de ceai si un pahar cu un plic de L Carnitin.

 

 

revin.

 

SOACRA MARE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esthera imi pare tare rau sa au ca ai probleme, sper sa se rolve cat mai repede si cu cat mai putin consum nervos [pup]

 

Lulu hang in there, fii cuminte ca trec io in rol de mustratoare! [:D]

 

Io ma amuz, iaca mi-a tras magazin online de produse din gradina ursului. Abia astept sa le arat alor mei ca si-asa nu mai stie maica-mea ce sa faca cu gemurile si alte altea, ca face nene de zici ca vine sfarsitul lumii [:D]. Adevarul e ca nici nu-ti vine sa arunci fructe si legume dupa ce te spetesti un an si atunci mai bine le conservi, nu?

 


Monica si [pis] Nancyid="red">, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...