Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (3)


Recommended Posts

Neata, fetelor!

Eu maine in dreptul numelui meu cred ca voi avea (pe meritate) 2 porci, nu unul. M-am cam saturat de oscilatiile astea, eu zic ca nu am exagerat in weekend, dar cantarul m-a pedepsit oricum. Dar ce sa zic, pe meritate, sport nu am mai facut deloc de lunea trecuta. Doar ieri, 20 min de dat zapada din fata blocului. Se pune?

M-as apuca de o dieta drastica si eu, ca vad ca nu reusesc altfel sa controlez ce mananc, insa in weekend avem programata o iesire la munte, si stiu sigur ca ma oftic daca o sa calc stramb. Pe de alta parte, asa nu se mai poate [bang][bang][bang][bang][bang]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza.

 

Cu poza e grele ,ca trebuie sa arat si eu un pic a om [:D] dar promit ca incerc sa pun una.

 

Iris simplu cu vopsitul , eu de felul meu eram saten acuma mai mult alba si m-am vopsit neagra de vreo 2 ani o tin asa acuma am lasat sa creasca si am dat cu rosu asa ca sunt un mic curcubeu si eu ma vopsesc acasa ca la pretul de aici nu pot.

 

Lulu sa ne luam de mana ca sunt umflata ca un butoi si m-as baga in sifonier.

 

Un weekend cu ceva abateri dar cu multa munca in casa si asa o sa fie toata saptamana dar incerc sa controlez poftele.

 

Dulcetica uite sincer eu numai pot tine nici o cura stricta .

 

Boti si eu la fel fac incerc numai sa simt gustul daca chiar imi trebuie daca nu renunt.

 

Laura buna asta cu paznicul.

 

Androix unde esti?

 

 

 

Marilena si Mara Augusta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ufff, atat de umflata ma sint si nu am mancat mia nimik azi, adik iaurtul cu ovaz de dimineatza, nici macar gustarea nu am apucat sa o iau si am trceut direct la pranz, cateva linguri de salata si atat.

in schimb am pofta nebuna de dulce, noroc cu batoanele Fibrobar, ca atac unul mai tarziu pe post de gustare...sau cina, depinde [:D]si abia astept sa fac iar Walk aerobic cu Leslie.

si mai ales, abia astept maine dimineatza sa vad ce zice cantarul.

 

SOACRA MARE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu astazi am fost relativ cuminte, chiar daca nu mi-am propus sa incep de luni :)

MD = 2 pesmeti wassa cu humus, cafea

G - un mar

P - un bol mic mic de musli cu iaurt

G un mar.

acum vreau sa imi fac o cafea si pe la cina cre'ca o sa fac paste integrale cu sos de rosii. nu cred ca se va schimba mare lucru pana maine, dar o sa ma catzar pe cantar, ca na, ca sa faci ceva, tre'sa te enervezi :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt prima la raport?

inseamna ca poate aud numai vesti bune, dupa mine....

 

eu am minus si aceasta sapatamana cu tot CM-ul meu si toate abaterile.

deci azi de dimineatza aveam 69.1 kg, deci minus 1.4 kg in doua saptamani si 0.500 in ultima saptamana. deci se poate.[pk][pk][pk]

 

revin. sunt cu ochii pe voi.

 

SOACRA MARE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...