Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (3)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Ele
Salutare si de la munte!Nu mai stiu cine lua carnitina, am vrut sa scriu atunci dupa care am uitat . Elena & Denisa
align="right" id="quote2">Eu iau, si fac sport(miscare) zilnic minim 30 minute, uneori si mai mult.cand vine caldura ma apuc de alergat pe malul marii.Iau 2 plicuri/zi de L Cranitina instant.SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

Mie chiar mi-a trebuit cu raj sa intru si sa spun ca am 61.7 :((

Deci mai adaugati un porc, poate ma mobilizez si eu.

Ieri am mancat foarte ok, am avut dimineata branza slaba de vaci cu smantana de la Fagaras, la pranz fructe (ca eram la birou si altceva nu am avut), iar seara gratar de vita cu legume in tigaie si salata verde. Azi imi arata deja cu 500 gr mai putin ca ieri. Azi am asa: 2 oua fierte cu 2 felii de gratar si iaurt, distribuite la mic dejun si pranz, iar diseara iarasi gratar cu salata. Sper sa ma tin de treaba.

Sport zero. Am decis sa slabesc 2-3 kg si apoi sa il reiau, caci am impresia ca stagnez la kg daca fac miscare si ma deprima lucrul asta prea tare.

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut,fetele!

Si eu m-am uitat aseara la Dr OZ ,dieta WW(weight watchers) si parca imi venea sa va sun sa va uitati si voi.Parca se discutase odata despre aceasta dieta si mi s-a parut complicat sa determini punctajul,parca se si cintaresc ...insa e in regula ca incepi sa constientizezi ca daca ai terminat punctele ,pa Marie ,nu mai deschizi frigiderul.[:D]

Eu stagnez si nu tin de stabilizare!

Esthera2011,Kalimera sau Kalispera!

Laura,bravo!O sa te ajung din urma![:D]

 

dulcetica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ele
Salutare si de la munte!Laura cu Dukan slabesti frumos, important e sa te tii si sa ai rabdare.Ce combinatie te-ai hotarat sa tii? 3 cu 3 sau ?Elena & Denisa
align="right" id="quote2">Sper si eu sa am rabdare [:)]. Deocamdata incerc sa tin 5 zile de atac, apoi probabil voi tine una de proteine cu legume /una de proteine. Dar mai vad, in functie de cum ma simt. Imi cam sta carnea in gat, nu stiu daca nu voi fi tentata sa calc pe laturi pt ca ma satur de carne cu carne.
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Si eu la raport, am 62,2 kg, deci am mai dat jos 500 grame saptamana asta. Sper sa fie bine, in continuare.

Daca puteti face un rezumat la dieta WW poate o postati aici, mie mi s-a parut foarte complicat cand am incercat sa o descifrez. Pacat ca nu m-am uitat ieri la emisiune.

Laura, felicitari, tine-o tot asa!

Si felicitari fetelor care au mai dat ceva jos, mobilizare maxima celor care stagneaza!

 

Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru carne (sa nu iti stea in gat) mai poti pune sos de iaurt degresat cu usturoi pe deasupra sau sos tzatziki.

Eu in zilele de PP mancam muullta pulpa de pui la gratar cu usturoi cum am scris sus, dimineata iaurt slab si peste la gratar. In primele 12 zile imi amintesc ca aratam super, mai ales la picioare . [olala]

 

Elena & Denisa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ele
Pentru carne (sa nu iti stea in gat) mai poti pune sos de iaurt degresat cu usturoi pe deasupra sau sos tzatziki. Eu in zilele de PP mancam muullta pulpa de pui la gratar cu usturoi cum am scris sus, dimineata iaurt slab si peste la gratar. In primele 12 zile imi amintesc ca aratam super, mai ales la picioare . [olala]Elena & Denisa
align="right" id="quote2">Fara nici un fel de repercursiuni?Cite zile faza de atac ?Cit ai dat jos si in cit timp?dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...