Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (3)


Recommended Posts

Intru si eu in joc [:D]. va citesc de la inceputul anului si kilogramele se tot acumuleaza [alcool]. Nu am cantar (adica nu am baterie deocamdata [:D]), m-am cantarit in vecini si am avut un soc. Vreau sa ajung la greutatea de 60 kg, adica exact greutatea din care tot ma chinuiam sa scad ceva kilograme acum cativa ani [alcool]. Din pacate, in prezent am aceeasi greutate ca dupa a treia nastere [bang] (67,5 arata cantarul din vecini). Nu ma simt in stare sa fac miscare si nici nu prea am cand. Un meci de tenis din cand in cand - nu va entuziasmati, ca e pe X-box [:-)))] si copiii ma bat mar. Ma tenteaza Walk-ul lui Leslie, ca la prima vedere e mai accesibil, dar nu promit. Mi-am zis ca daca va scriu, poate ma apuca rusinea si nu ma mai infig in dulciuri ca pana acum. Dulciurile reprezinta marea mea problema, la care se adauga altele, dintre care cu state vechi: cola si painea multa, cat mai proaspata si daca se poate si cu unt [:I]. Gata. Sper sa apas si pe "trimite", ca ma mai apucasem de vreo doua ori sa scriu pe aici. Edit: Trimis [:D] Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cornelia, bine ai venit. Las ca te monitorizez eu, si nu te las sa iti faci de cap. Eu reusesc sa ma tin strict de meniu ptr ca imi aduc mancare la birou ptr 2-3 zile in avans si atunci nu am motive sa dau gres. acum gandesc meniul ptr maine si vineri [:D] Boti, vezi ca sunt cu ochii si pe tine. SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lulu, te pot baga de azi in concurs, pentru ca nu ai perdut startul, ai venit la raport on time, pierdusei doar informatia cu concursul pentru ca te balaceai in zapada si sunculite la gratar [:D] Cornelia, te trec la combatante instant, acusi, acusi vine vara si o sa ne care cupiii la plaja, nu putem etala colacei, nu? [;)] Pentru cine vine o saptamana pe an e poate mai simplu, baga un crash diet, trece concediul si gata, da' noi ne vanzolim 2 luni pe malul baltii [:I] Moama, ce le slabisem asta vara... Ma tara copilul in fiecare zi la plaja si bobina si toata mancarea pe care o caram cu mine, la vara sigur ma asteapta aceeasi soarta deoarece am 5 saptamani de concediu ca n-am cu cine s-o las cat nu-s deschise gradinitele. Trebuie sa slabesc deci!
Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008 "If you are unware of your choices, then you have none"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cornelia - bine ai venit[pup] 5 saptamani concediu... [olala]. unde sunt vremurile alea[q]. sa ma mananc o praji ca sunt deprimata... _______________________ mami de andi [bat] si ilinca [copil] _________________________ [url="http://traduceri-asistenta.webs.com"]traduceri si asistenta[/url] ________________________ "Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Cornelia, bine ai venit in randul combatantelor... Eu am avut ieri o zi foarte incarcata, dus/adus copil la scoala/ dus copil la prietena/adus copil de la prietena, munca de acasa pt serviciu, facut mancare, vizita la coleg cu bebe nou-nout si apoi zumba... asa ca a fost o zi plina... In vizita m-am abtinut de la bunataturi, mai ales ca de acolo mergeam la zumba. De la zumba am venit in pantaloni scurti pe - nu stiu cate grade dar foarte frig, am alergat, asa un timp bun nu am facut de mult[:)]... Sa ma invat minte ca daca vreau zumba in pantaloni scurti trebuie sa imi mai iau o pereche cu mine, pt afara... In rest toate bune, mi-au venit rochiile comandate, chiar acum, la munca, port una dintre rochii si o vesta impletita lunga, superfaine sunt!(I am a bit of a shopoholic)... Lulu, imi place cum o ambitionezi pe Boticelina[:)]... Va las fetele ca ma asteapta o zi de munca incarcata. Mancati sanatos si miscati-va mult! Esthera, hai, da tonul la gimnastica! I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles. Audrey Hepburn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca sa ma mananc o praji ca sunt deprimata... _______________________ mami de andi [bat] si ilinca [copil] _________________________ [url="http://traduceri-asistenta.webs.com"]traduceri si asistenta[/url] ________________________ "Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
hei asta chiar e dezmat[:D] mneatza. revin, dupa ce ma injectez cu cofeina.[pup] SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Boti, am dat raportul, doar ca nu la timp [:I]. M-am cantarit vinerea trecuta si aveam 62,7. Marti acum nu m-am cantarit pentru ca sunt in perioada aceea delicata din luna si ssigur imi arata mai mult ... Daca rezist in wk fara sa ma cantaresc, dau raportul marti dimineata, la timp. Merg, in continuare, pe varianta cu 3 zile vegetale si trei zile proteine animale. Merge relativ bine, de saptamana viitoare incep si sportul, ma ambitionez [:)]. Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...