Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 90


Recommended Posts

da, traiasca vara [bis] categoric !

Kim, steti totali cu matza aia, dice zici ca nu l place, ha ?

 

io tot am zis ca le pozez pe fete, sa vedeti Sela pe pozitie de perina sau cand Giulik o ia pe ea de gat in loc de foca de plush si sta acolo si horcaie amandoo.

Sela cand ne vede sare langa noi si se intoarce cu burta si cele 4 labe in aer si asteapta sa o masezi, in caz contrar se ridica si ne impinge mainile cu botu` :-)))

 

mult succes inzapezitelor si calatorii plactute plecaretelor !

 

la noi e ca la noi, zapada batatorita, utilaje - niet, a nins, acum e doar frig :-)

 

_______________________________________________id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kim, si eu sunt de acord cu casa in buricul targului, dar pentru asta trebuia sa vand apartamentele la intreg clanul :(

Pe de alta parte, cine se mai bucura de zero poluare si priveliste ca la Voronet :)

 

Eu incerc sa dau pisica, este o frumusete, este extrem de educata dar mi-a umplut casa de par, tusesc si stranut non-stop.

Mi-e mila sa o las spre adoptie la pet shop, asa ca ii caut un posibil stapan, parca vad ca ies la pensie cu ea...

 

Sper totusi ca azi reusim sa ajungem acasa,au urcat doi vecini pana la noi, dar maine cred ca nu plec, chiulim toti trei...

 

Daca nu am conexiune, La multi ani in avans, Ioana!!!

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata doamnelor

cred ca e prima oara cand is fericita ca sufla vantul ca nebunul [:)] ca a uscat gheata aia de pe strazi. in concluzie azi am venit la munca ca o floricica.

cum mai sunteti cu zapezile in Bucuresti? fara scoala, nu?

Robi, voi? Andreea, Ioana? cum e in nordul extrem [:)]

o zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Eu am ajuns foarte greu aseara acasa, ce-a fost la gura mea la adresa primarului [:D], dar a trecut. Azi dimineata am scos iar masina, o data ce am iesit din cartier a fost ok. Din fericire azi si maine nu e scoala, sper sa se circule mai bine pana atunci si pe strazile mai mici. In schimb joi trebuie sa plec spre Predeal, inca nu stiu cum ajung acolo.

 

Stefi e fericita de mini vacanta, nu are teme, ea vrea sa faca matematica (de cand cu concursurile a prins mare drag de ea), nu prea vrea sa scrie, i-am lasat testul de la Cangurasul in lumea povestilor, sunt curioasa daca il face.

 

Roberta, ati ajuns aseara acasa?

Gabi ai mai venit la Iasi? Mai stai?

Kim, sper ca L e ok si nu va ramana cu cicatrice.

Corina, si unele din firmele cu care colaborez se face evaluare, la unele mai serios, la altele mai putin.

Daria, ai rezolvat cu bicicleta? Sa o foloseasca sanatoasa Guilia, asteptam poze.

 

Fug la treaba, am saptamana scurta si trebuie sa recuperez in avans.

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

[s] La multi ani Ioana![s]

Multa sanatate si numai bucurii!

 

Azi si maine avem vacanta, joi si vineri oricum faceau numai d'astea usoare. Bucuria lor [:D]

La noi e ca in Siberia, sufla vantul ingrozitor! Nu stiu cum o fi in bucuresti dar la noi e vijelie mare, nu am prea dormit az'noapte.

 

Roberta, cum sunteti?!

 

Gabi, ai reusit sa ramai in Bucuresti?!

Andries, pe vremea asta v-ati gasit sa va plimbati [:D] ?!

 

O zi buna sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! IOANA, LA MULTI ANI!id="red">[flo]

 

[flo] pentru grija, am ajuns aseara acasa, am facut 2 km in 45 de minute cu inima in gat...

Vecinii nostri au fost super si au curatat toata aleea naostra (suntem 3 case), dar aseara am dat si noi 2 ore la lopata ca sa putem baga masina in curte penrtu ca nu aveam unde sa o lasam.

 

Asa cum a zis Andrea, scolile sunt inchise, asa ca pe Matei l-am cazat azi la sora mea si sta acolo pana maine.

 

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, cuscrelaaaaaa !!! [flo][s][pup]

Sa ai parte de o viata lunga, sanatoasa si fericita alaturi de toti cei dragi tie ! [floare3]

Pare-se ca in fine a ajuns si aici codu' ala colorat, bate vintul groaznic si e frig tare, nici pomeneala de iesit afara la zapada, ca tot stau copchii acasa !!

Ma inscriu si eu pe lista celor care vor sa vina vara aia odata, asa m-am saturat de frig ?! Azi dimi cind m-am trezit caloriferele erau bocna, probabil o pauza de alimentare cu caldura, nu mai zic ca la mine acilea la etaju zece instantaneu se face frig ca in frigider ! Asa ca de suparare m-am apucat de facut hamburgeri, ca am gasit pe DC o reteta care mi-a placut ! [:D]

Va doresc o zi faina si calduroasa !! [hippi]

 

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, batranetea asta am uitat [alcool]

 

LA MULTI ANI Ioana, muuulta sanatate, fericire, sa fi iubita si sa te bucuri de familia ta! [flo][flo][flo]

 

Daria, foarte faina bicicleta! Ai luat-o online sau de la un magazin de la voi? Si eu trebuie sa-i iau bicicleta Stefaniei anul acesta.

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...