Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scolari de Iulie - August 2004 * 90


Recommended Posts

Iar o sa stea singura in ultima banca, nimic nou sub soare [:D], a conversat-o toata ziua pe colega de banca.

Aseara se plangea "Mami, stau in prima banca, si e mare chiar si pentru mine. Trebuie sa-mi dai o pernuta!" (e cea mai inalta fata din clasa). Azi dupa ce am vorbit cu domana ii zesi "Na Marie, ca rezolvasi problema cu banca aia prea mare!" [:D]

 

In schimb le-a dat doamna azi test (ce a fost la euclid acum doua saptamani) si a avut cel mai mare punctaj din clasa, 95 de puncte[pk]. Nu ma asteptam, mie mi s-au parut exercitiile scrise mic si inghesuit iar ei nu au lucrat pe genul asta de probleme...necolorate...:)))

Drept pentru care a primit un ditamai FB-ul in carnet...era asa mandra!![:D]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabi, imi imaginez ce frumosi sunteti asa dichisiti..[;)]

La noi cand vine cineva in costum de obicei vin colegii cu cadou, pentru ca se presupune ca e ziua lui/ei [:D][:D] (ca de obicei la conferinta te duci in alta parte si nu te vad colegii)

 

Roxana, eu nu ma uit la caietele colegilor Mariei pentru ca ma ia cu ameteala ...ma refer la alea din clasa pe care din pacate nu pot sa le fotografiez.

 

Mitzu, Tudor scrie foarte frumos! La noi e mai greu cu invatamantul altfel.

 

Si noi am instituit recompensele (deoarece ducem lipsa de imaginatie John a venit cu "salariul" si "amenda" ...amenda e de 4 ori cat salariul[:D] sa simta![:D]

John facea misto...hai sa le facem dependente de salariu sa vezi ce pun mana pe carte pe urma![:D]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

Mi-a placut mult cum scriu si Giulik si Tudor[olala][olala]

La noi la scoala dictarile nu-s chiar dictari in sensul ca de obicei un test contine vreo 4 exercitii..le da silabe si sa faca cuvinte,le da cuvinte si sa faca diferite tipuri de propozitii si despart in silabe cuvinte mai grele.plus dictarea de rigoare...si la mate au primit saptamana trecuta un test cu 6 exercitii fiecare cu alta cerinta si cu subpuncte a,b,c....mie una mi se pare cam mult.

Cristalina felicitari pe FB urias din carnet[pk]...io habar nu am daca au note in catalog semestrul asta....unde gasesc si eu subiectele la euclid sa testez cupilu in week-end??

hai sa avem o zi scurta si calda[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari Mariei [bis]

Ioana, mie mi place si caietul Mariei, mi se pare foarte atenta !

Si al lui Tudor la fel.

Eu cred ca stem cu totii ok pana la urma. Stici cum se zice: nici prea prea nici foarte foarte :D

 

Giulik stiu ca are un FB la religie, vi am zis eu :-)))

 

_______________________________________________id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey... [:-)))] ai mei dupa ce au stat 3 zile acasa, au fost joi la scoala si n-au facut mare lucru ca de' era de acomodare, astazi au plecat la circ!!

ce recuperare, dictari si alte bezne, erau asa fericiti dimineata la autobuz, sa vezi 200 de elevi razand din toate falcutele la minus 13 grade... e chiar un spectacol in sine. Cred ca noi adultii suntem prea disperati sa-i bagam in paine si ei sunt doar niste copii [:D]

 

In alta ordine de idei ... apoteotic vin si dau mail cu culegerea la adresele pe care le am de asta vara, cine nu primeste sa dea PM cu adresa noua. Dar sa-mi promiteti ca nu chinuiti copchilul din dotare cu toata cartea in 5 zile [:D]

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...