Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scolari de Iulie - August 2004 * 90


Recommended Posts

hello

 

am citit acu 10 pagini din urma si o sa raspund la ce mi-aduc aminte:P cat ma duce mintea...

 

intai LMA Ioana!! [flo][flo][flo][flo]chiar si cu intarziere urarea e buna

Olivia, sper sa nu ramana Luca neinsurat doar din cauza de pisica isterica :) Eu recunosc ca as fi facut ca trenul si o zburam pe geam instant..cum vine aia sa nu-l suporte?? Bafta!

In rest, din ce am remarcat toti copiii scriu in limite perfect normale, o sa va pun si eu poze cu caietele lui Danu, sa vedeti ca nu e nici mai sus nici mai jos. Are si el zile si zile, cand are chef scrie mai frumos, cand nu, mai uratel...mai uita semne, litere...zic ca e in regula pana acum cu ce stie

Monica, felicitari pt Maria, e isteata si are pe cine sa semene

Daria, sa stapaniti cu bine bicicleta !

Copiii vazuti in poze si mamicile lor sunt tare faine, am vizionat constantenii si gorodeii.

Pozele Roxanei cu marea m-au emotionat, mi-e dor de mare[:I]

Ema, bine ai revenit dar prea lapidar, ce mai fac copiii? Dar tu? si eu vreau sa ma infig in germana, o vorbeam bine in 1990, acum...mu-mu

Na, ca mai vroiam sa zic ceva, nu mai stiu ce....off, ma duc la culcare ca ma doare capul de ieri...

 

noapte buna

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mey pisica nu-l suporta pt ca Luca printre altele a dat--o cu capul de pereti(din gresala)..i-a ars o spranceana..a tinut-o cu fota cand ea nu a vrut..[:D]La pisica a doua a invatat sa se comporte cu animalele si atunci nici acea psica nu are nimic cu el![:D]

 

Alice asta fac ei la mate ..eu dau dupa model facut in clasa..Dar ce nu ati facut voi si vi s-a parut nou?

Lia mergeti la Canguras?

 

ma duc sa ma culc ca am adormit la film [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu caiete nu stiu daca sa pozez ca dupa ce le-am vazut pe ale voastre deja cred ca al meu scrie frumos [:D] si nu vreau sa para ca ma laud. Oricum el a inceput cu litere de mana din grupa pregatitoare, iar in cea mare a tot facut bastonase, deci are ceva mai mult antrenament. Evident nu e perfect, pana sa vad pozele voastre si eu ma vaitam. Cred ca toti ai nostri vor scrie mai frumos in clasa a II a. Plus ca depinde si de cheful lor.

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza!M-a trezit pisica la 5,miauna ca disperata la usa noastra [bang]

Vreau si eu un model de subiecte la Canguras daca aveti,parca zicea cineva ca trimite pe mail

Daca aveti...gabrielailie18@gmail.com

 

Multumesc anticipat![flo]

 

Noi ne pregatim de botezul nepotului maine,la minus multe grade, eu am racit si am un cheeef...

 

Revin mai tarziu daca sunteti prin zona!

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Subiectele de la cangur le gasiti pe site-ul lor - canguru . ro, fara spatii fireste.

La Bucuresti ninge iarasi, sper ca sa fie ultimul acest cod portocaliu sau ce culoare o mai avea el, ca deja mi s-a luat de atita zapada si frig !!![xx(]

Iote cu ce ne-am distrat noi azi - broasca testoasa sperioasa - dintr-o carticica haioasa pe nume "Cel mai traznit manual de gatit pentru copii"!!!

 

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Alt cod, alta ninsoare. Mie de data asta mi-e cam rau de la scaderile de presiune...Dimineata dupa o tura de derdelus cu fetele eram chiauna!

 

Andries, multumesc pentru email!

 

Iaca si pozele cu caietele Mariei.

http://family.webshots.com/album/582323217faTkOv

Nu prea facem dictari [:I]

La mate face mai mult fise si pe caietul special. Pe ala simplu lucreaza in clasa. Dar nu sunt chestii foarte complicate pe el.

 

Acum ii fac tema la chimie nepotului meu dintr-a noua...cred ca pentru tot trimestrul [:D]. Mi-a dat acum cateva ore telefon sfios sa ma roage sa-l ajut...ma gandeam la 2-3 probleme. Aiurea! Am de calculat mase molare, densitati si presiuni pentru vreo 5 pagini de probleme [:D][:D]

Ma trec fiori pe sira spinarii cand ma gandesc ca Maria o sa fie in 8 ani la liceu...au!

Dadui telefon cand am ajuns la niste chestii pe care scria "fisa de laborator experimentala" [:D] Le spusei ca eu nu ma duc sa fac experimente in laborator pentru el![:D] Se pare ca daca nu ii fac tema ramane repetent domnul Goe...[:D]

 

Sa avem o seara frumoasa!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...