Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

...Ne place un tip casatorit. Cum procedam?


Recommended Posts

Aici as vrea sa aflu parerile voastre, a acelora care au cat de cat experienta intr-un astfel de domeniu, sa mai aflam si noi cum se procedeaza in astfel de situatzii... P.S. Simpatie exista intre noi, vorbim cu Dvs,si e foarte respectuos cu mine, desi e diferenta intre noi de doar 1 an , insa exista si o linie peste care tipul nu vrea sa treaca, desi stiu ca ii place si lui de mine. ...Nu ma gandesc la prostii, as vrea doar sa stam de vorba mult, sa iesim la cate o cafea, sa schimbam pareri.Simt nevioa sa-l vad mai des, sa glumim, etc. E oare in ordine, sau sa-l las in pace, ce ziceti??? P.S.1 N-am deloc experienta in astfel de situatii, desi mi-a mai placut candva de unul-altul, insa de fiecare data am dat-o-n bara, din cauza elanului meu de nestavilit( sunt berbec!), asa ca m-am trezit cu buzele...umflate intotdeauna. Fetelor cu tact, ziceti-mi si mie cum sa procedez, ca sa nu aiba senzatia ca-l sufoc si ca sunt prea insistenta; pana acum m-am tinut in frau destul de bine, dar simt ca nu mai pot...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
tu de fapt ce vrei sa stii?! cum sa faci rau unei famili? cum sa desparti un om casatorit? sau cum sa traiesti cu el fara ca nimeni sa nu stie... cum sa lasi un copil(sau mai multi) fara tata?! cum sa-ti fie tie mai bine calcand peste orice este firesc?! poate ca o sa afli raspuns....chiar sunt curioasa..... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu. nu vreau sa-l fac sa divorteze, nici pe departe, si nici o relatie extraconjugala nu vreau neaparat( deocamdata!). As vrea sa stiu cum poti sa te apropii de un tip pe care-l simpatizezi,dar nu asa, grosolan ci cu tact, finutz, ca o Lady! daca aveti idei, spuneti-le ! Eu sunt extraordinar de timida si am handicapul ca nu stiu sa ma apropii prea bine de oamenii de care-mi plac. chiar daca castig putin teren si prind curaj daca la un moment dat nu mai sunt cautata, ma gandesc ca am facut ceva gresit, si ma inchid iar in mine, si iar tre s-o iau de la capat... Nu ma gandesc la lucruri de genul divort sau mai stiu eu ce, ci pur si simplu vreau sa-mi fac in primul rand un prieten din omul asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai cum sa procedam? Pune-te in locul nevestei lui. Poate vei fi si tu sotie intr-o zi, cum ti-ar place sa vina una si sa treaca la atac??? Oricum, barbatii foarte rar isi lasa nevestele de dragul unei amante. Deci grija maaaree.... Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://cards.webshots.com/invite/pickup/132151376FICi/album/559662607HquaFl"]poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"] Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paralutza, daca te-ai tinut pana acum in frau, ar fi cel mai bine si pt tine si mai ales pentru el si familia lui, sa te tii in frau si de acum incolo si eventual sa iti schimbi gusturile la barbati, adica NU INSURATI. Chiar daca ai avea o aventura cu el, asta nu inseamna nimic, poate pana la urma cea care o sa sufere cel mai mult, ai sa fii tot tu, daca zici ca tipul e destul de retinut, sigur nu are nici un gand sa-si insele nevasta, ca sa nu mai vorbim de despartire....deci ramai si de data asta cu buza umflata. Nasol.... [mamica]Saphir[gravi], [bonjovi] Amos si [fetita] Ailish [url="http://community.webshots.com/user/climailish"]pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by paraluta
Nu. nu vreau sa-l fac sa divorteze, nici pe departe, si nici o relatie extraconjugala nu vreau neaparat( deocamdata!). As vrea sa stiu cum poti sa te apropii de un tip pe care-l simpatizezi,dar nu asa, grosolan ci cu tact, finutz, ca o Lady! daca aveti idei, spuneti-le ! Eu sunt extraordinar de timida si am handicapul ca nu stiu sa ma apropii prea bine de oamenii de care-mi plac. chiar daca castig putin teren si prind curaj daca la un moment dat nu mai sunt cautata, ma gandesc ca am facut ceva gresit, si ma inchid iar in mine, si iar tre s-o iau de la capat... Nu ma gandesc la lucruri de genul divort sau mai stiu eu ce, ci pur si simplu vreau sa-mi fac in primul rand un prieten din omul asta.
si marmota...... am mai auzit eu faze din astea... da-mi voie sa nu-ti doresc bafta! ci sa-ti dea Dumnezeu gandul cel bun....sau mai bine zis lui!!! [recevere] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, sincera sa fiu nu m-am asteptat la raspunsuri de ganul asta. Ca sa stiti putin si despre mine, aflati ca sunt casatorita, si cu sotul totul e OK. Si mai aflati ca cel mai bun prieten al meu e un barbat, fost coleg de liceu, cu care-mi impartasesc cele mai intime ganduri, iar sotul meu stie de asta, si n-are nimic impotriva, pentru ca suntem PRIETENI, si nimic mai mult. De data asta era altceva, este vorba de un om pe care-l admir foarte mult pentru ceea ce face in viata, cu care m-am inteles intotdeauna bine, ii cunosc nevasta si ea pe mine,are si copii, insa este foarte distant, dar nu numai cu mine, ci cu toti, asa e el. Ceva m-a zgandarit la distanta asta creeata de el, si m-a facut sa incerc sa-l apropii. Din felul in care au reactionat unele dintre voi, pot sa-mi inchipui ce fel de viata aveti cu sotii vostri, probabil cva sunteti tot timpul stresate sa nu cumva sa apara vreuna "prietena" cu care sa se complice lucrurile.Asta da dovada ca nu prea aveti incredere in voi, dragelor. Eu una n-as avea nimic impotriva ca sotul meu sa aiba o amica cu care sa se vada la o cafea din cand in cand, ce ar fi rau in asta, nu-s " rea de paguba", cum se zice pe la noi prin Ardeal. Astept raspunsuri de la un nivel intelectual mai ridicat, va rog. cele care au intrebari de genul "Vrei divort" sau "sa-l desparti de nevasta", nu mai au ce cauta pe aici, din pacate. Mersi totusi de stradanie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...