Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

...Ne place un tip casatorit. Cum procedam?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Porumbita
denizel la ea karma e cam naspa e ceva vreme... anul trecut vb de fosta iubie din ro, apoi a mai fost un coleg; luna trecuta parca era la cabinetul Psi discutat despre relatia ei cu un sef... si colac peste pupaza sotul are si ceva probleme psihice...
tu nu prea faci magiun....dupa cum o "urmaresti" pe biata fata! [:D] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paraluta,cam au dreptate oamenii pe aici pe forum.Adica datorita intamplarilor traite de tine cu diversi indivizi,eu am ajuns la concluzia ca tu cauti defapt putina adrenalina si o gasesti in relatiile si idilele cu oameni insurati.Vorba lui Guestus,e mai palpitant. Pai atunci,daca tu mai ai antecedente de genul asta,inseamna ca nu te-ai indragostit,ci pur si simplu iti urmezi cursul firesc in a acapara barbati cu verigheta.....si asta nu e bine sa stii. Sincer,ia legatura cu un psiholog si o spun fara ironie sau bataie de joc.O sa te ajute sa te descoperi si o sa te faca sa-ntelegi ca mai rau iti complici viata ta si pe a altora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu tin minte subiectele paralutzei - asa cum s-a spus aici, ea are nevoie de afectiune si iubire... sincer nu cred ca relatzia cu sotzul este din nou ok... Paralutz, tu l-ai ajutat mult pe sotzul tau sa iasa din depresiile lui, se pare ca ai inceput sa intri si tu in cercul lui vicios; in loc sa te gandesti ca mai mult nu ai cum sa il ajuti si ca te distrugi pe tine si ca ar trebui sa iti refaci viata sanatos si normal, tu tanjesti numai dupa relatzii imposibile, relatzii pe care oricine le constientizeaza ca nu au cum sa duca la ceva frumos, din moment ce incep gresit din start - tu stii foarte bine asta. nu am ce sfat sa iti dau, insa de cand iti citesc acest ultim subiect si stiindu-le si pe cele anterioare, mi-a aparut subit in minte filmul si mai ales finalul lui: "breaking the waves" al lui Lars von Trier, e mai vechi filmul: daca nu l-ai vazut, inchiriaza-l si vizioneaza-l! nu este o paralela perfecta, doar 2 cuvinte: la sfarsit sotzul se face bine si ia parte la inmormantarea sotziei... ce se intampla pana acolo... e dureros. multa liniste si timp de reflectie iti doresc! b
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
iti arat o gramada de relatii care au inceput asa..colegul si colega de la job.... si continua foarte frumos ... de zina andreea marin ce ziceti?
Guestus, nu se poate asa ceva...ne dai tu exemple concrete si ambuguitati de genul "o gramada de relatii" fara sa vii cu o statistica, ceva?!!! Ntz, ntz...nu se face asa ceva, zau! Claudia,soacra frumoasei Oti Povestea nasterii http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38156
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...