Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

...Ne place un tip casatorit. Cum procedam?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by paraluta
Ok,am pus o intrebare(ca pana la urma era doar o simpla intrebare, n-am intreprins nimic, ceea ce am relatat a fost doar ceea ce poate mi-as fi dorit sa se intample,,asa ca nu era cazul sa saritzi asa, gainilor!), mi s-a raspuns in fel si chip, mersi de raspunsuri. Eu zic sa ne oprim aici - sau mai bine zis, eu m-as opri aici, motiv pentru care i-as ruga pe moderatori sa imi inchida subiectul; intentia mea n-a fost sa ma cert, pentru mine intrebarea asta a reprezentat chiar o problema, mai ales in situatia in care ma aflu, situatie cu care unii dintre voi au facut deja cunostinta. Am crezut ca aici e un forum in care oamenii ´se ajuta cu sfaturi utile, unii dintre voi au inteles asta si se comporta asijderea,altii insa se pare ca nu muncesc sau au prea mult timp sau, mai rau, se plictisesc, asa ca , de plictiseala scormonesc in stanga si in dreapta, cum am zis, ca niste gaini... Chiar daca poate este imoral ceea ce simt pentru cineva, si imi dau seama de asta, ca altfel nu v-as fi cerut parerea, totusi, lucrurile astea se pot explica mult mai frumos si mai civilizat, nu la misto, cum fac unii! Deci, in conclizie, consider ca am aflat destul, mersi. va doresc - unora dintre voi, urmatoarele: 1. Sa pierdeti o sarcina si sa treceti prin asta complet singure,si intr-o tara straina,numa asa, ca sa vedeti prin ce am trecut si eu, si sa nu ziceti ca sunt rea, pentru ca si voi sunteti la fel de rele, asa ca raspund la fel,si la acelasi Level, 2.Sa va paraseasca sotul iubit cu marmelada cu tot(sic!) pentru o femeie cam asa cum sunt eu ( si, sa stiti ca chiar sunt o femeie foarte frumoasa!!!) 3. Aveti grija si spalatzi-va dintzii bine, poate candva ajungeti pe mana mea ( sunt dentist). Nu e o aménintare, dar daca aflu de vreuna dintre voi ca imi calca pragul la cabinet, atunci veti avea cu siguranta o problema. Hai pa.
Foarte urat din partea ta !!! O spun din proprie experienta pentru ca dupa 6 sarcini pierdute nu as dorii asa ceva nici macar dusmanilor dusmanilor mei. Nu mai zic si de celelalte dorinte ale tale.....n-ai pic de maturitate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
3. Aveti grija si spalatzi-va dintzii bine, poate candva ajungeti pe mana mea ( sunt dentist). Nu e o aménintare, dar daca aflu de vreuna dintre voi ca imi calca pragul la cabinet, atunci veti avea cu siguranta o problema. Uf, ce bine ca stau in RO. Sau ai cabinet si pe aici? Spune-mi ca sa ma feresc [:D] Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu zic ca fata asta e de compatimit...la modul cel mai serios. Are probleme psihice grave!!! Fata draga, cauta-te maika, ca esti tanara si e pacat de tine, frumoaso!!!! [mamica]Saphir[gravi], [bonjovi] Amos si [fetita] Ailish [url="http://community.webshots.com/user/climailish"]pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by paraluta
Ok,am pus o intrebare(ca pana la urma era doar o simpla intrebare, n-am intreprins nimic, ceea ce am relatat a fost doar ceea ce poate mi-as fi dorit sa se intample,,asa ca nu era cazul sa saritzi asa, gainilor!), mi s-a raspuns in fel si chip, mersi de raspunsuri. Eu zic sa ne oprim aici - sau mai bine zis, eu m-as opri aici, motiv pentru care i-as ruga pe moderatori sa imi inchida subiectul; intentia mea n-a fost sa ma cert, pentru mine intrebarea asta a reprezentat chiar o problema, mai ales in situatia in care ma aflu, situatie cu care unii dintre voi au facut deja cunostinta. Am crezut ca aici e un forum in care oamenii ´se ajuta cu sfaturi utile, unii dintre voi au inteles asta si se comporta asijderea,altii insa se pare ca nu muncesc sau au prea mult timp sau, mai rau, se plictisesc, asa ca , de plictiseala scormonesc in stanga si in dreapta, cum am zis, ca niste gaini... Chiar daca poate este imoral ceea ce simt pentru cineva, si imi dau seama de asta, ca altfel nu v-as fi cerut parerea, totusi, lucrurile astea se pot explica mult mai frumos si mai civilizat, nu la misto, cum fac unii! Deci, in conclizie, consider ca am aflat destul, mersi. va doresc - unora dintre voi, urmatoarele: 1. Sa pierdeti o sarcina si sa treceti prin asta complet singure,si intr-o tara straina,numa asa, ca sa vedeti prin ce am trecut si eu, si sa nu ziceti ca sunt rea, pentru ca si voi sunteti la fel de rele, asa ca raspund la fel,si la acelasi Level, 2.Sa va paraseasca sotul iubit cu marmelada cu tot(sic!) pentru o femeie cam asa cum sunt eu ( si, sa stiti ca chiar sunt o femeie foarte frumoasa!!!) 3. Aveti grija si spalatzi-va dintzii bine, poate candva ajungeti pe mana mea ( sunt dentist). Nu e o aménintare, dar daca aflu de vreuna dintre voi ca imi calca pragul la cabinet, atunci veti avea cu siguranta o problema. Hai pa.
Cit de imaturi (ca sa nu zic infantili) pot fi unii!!! De ce-ai mai scris?! Ca era logic ca nu o sa primesti incurajari! Dar mesajul tau este de muuuulte bile negre! [8] [8] [8] [8] [8] [8] [8] [8]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by paraluta asa ca nu era cazul sa saritzi asa, gainilor!) Hai pa.
Oi fi eu o gaina? Nu stiu. Stiu doar ca daca esti un om de treaba care ai facut un subiect si realizezi ca nu te avantajeaza prelungirea lui, scrii moderatorului (trimiti PM) si rogi sa-l inchida. Fara sa postezi "urari de bine" participantilor! Ai grija P., ai grija cu urarile astea, fac rau la kharma! http://www.sonia.as.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io ce va spusei ca fomeia e agresiva...pai mai vrei sfaturi..si mai ai pretentii de la fete, dupa ce le facusi cu ou si cu otet si le trimisesi sa "mestece" in magiun. Bag de seama esti o femeie tare neimplinita, de ai putut sa ne urezi asa ceva...mai ales unor persoane care nu ti-au facut nici un rau...cel mult ti-au ironizat prostiile pe care le ai in cap. Si da-ne voie sa ne indoim ca esti asa frumoasa altfel cadea de mutl domnu' pe spate. Si asa, ca sa stii, nici macar nu mi-as lasa dintii pe mana ta.[alcool] Valeu frate...unii oameni sunt pur si simplu rai.....care ti-o fi karma..te pomenesti ca te reincarnezi in matza intr-o alta viata.[hot] "Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am citit subiectul cap-coada si la inceput chiar ma gandeam saraca fata in ce situatie este...chiar o compatimeam si o intelegeam intr-un fel mai ales ca am auzit ca a pierdut si o sarcina(din pacate am trecut si eu prin asta si stiu ce durere e)....off dar cand am vazut ce urare a facut[8][8][8] nu pot decat sa ma intristez...poate pe tine paraluta nu te-a durut pierderea sarcinii din moment ce poti dori (la nervi probail)asa ceva unei femei[8][8] foarte urat din partea ta mai bine te-ai retrage de pe forum ca nu cred ca e locul tau aici printre sotii ,mamici si doamne!!!(si fara sa fiu ironica crede-ma,nu esti deloc o lady asa cum sustii[xx(])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fii medic si sa amenti viitorii potentiali pacienti (Doamne fereste!) e inca o chestie grava. Frumoasa sau nu, oamenii vad ca sint distanti... Poate daca folosesti niste apa de gura, nu stiu. Am cunoscut individe cu trei clase primare care nu intrebau cum sa cada mai usor pe spate... Asculta de sfatul altor fete si cauta un psihiatru. Imi pare rau pentru sarcina pierduta, poate ai prilejul sa-ti pui viata in ordine. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...