Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

...Ne place un tip casatorit. Cum procedam?


Recommended Posts

Paraluto,dar de ce ti-ai iesit din fire? Ti-am zis ca postand o asa intrebare pe un forum cu femei maritate este o provocare si raspunsurile vin ca atare. Tu la ce te asteptai? La flori?Daca vroiai flori,trebuia sa pui intrebarea asta pe un forum cu fetite singurele,care n-au alt hobby decat sa vaneze.Sincer acuma,ce dracu! si iar sincer,orice raspunsuri ai fi primit,mie nu mi s-au parut atat de jignitoare.Se putea si mai rau sa stii. Iar ´´urarile tale de bine´´ m-au lasat masca. Nu esti singura care a pierdut un copil.Nu esti singura care a fost parasita.Nu esti tu cu un picior inaintea altora nici la rele nici la bune. Iar faza cu cabinetul......ce sa mai zic,,, o amenintare care nu-si are locul.Vezi ca din cate stiu eu nu este permis,este chiar caz penal sa faci mal praxis.Si cu premeditare..Intreaba un avocat inainte de a te apuca totusi[alcool].Asa ca lasa tu nervii si nu te apuca sa scoti dintii tuturor femeilor ghinioniste care-ti calca pragul. Si sa stii ca barbatilor nu le plac femeile care fac crize si care se baga ca musca-n rahat.....o partida de amor merge,dar nu pentru o relatie normala.Deci,mai usor cu stresatul si agatatul de nadragii unui mascul. Fraza asta din urma,e sfatul meu pentru tine.Si crede-ma,pe cuvant,m-am exprimat cat se poate de LADY.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by daniela_b
quote:
Originally posted by iarina ..te pomenesti ca te reincarnezi in matza intr-o alta viata.[hot] "Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Off topic: ai ceva cu mitzele?[:D] Te asigur, mitzele n-au fost anterior paralutze... http://www.sonia.as.ro/
hihihihi..io facusem o analogie cu matzele alea de cartier care scot ghearele si zgarie...acu ii drept ca sunt si feline de rasa...care ai dreptate, n-au fost paralute intr-o vata anterioare.....ui..ui...ui nu vrusei sa jignesc neamul pisicesc..iertare..iertare[iartama][iartama] "Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AOLEU!!!!! Incep sa cred ca Paraluta e identica cu cea cu care m-a inselat sotul! Dar mai stiti ceva???Rautatea ei se va intoarce impotriva ei.... Cel putin aici pe forum e recompensata in cor[cor]de noi toate[dc]. Probabil avea nevoie de atentia noastra,caci,daca nu-i vreau raul,sper macar ca "tipul" sa nu-i dea nici o atentie! Fetelor,bravo pentru atitudine,iar tie,Paraluto,candva vei fi recompensata la fel.Iar daca chiar ai fost deja,ar fi trebuit sa fie o lectie pozitiva,nu negativa... Paraluta,si de la mine[8][8][8][8][8][8][8][8][8] Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by paraluta
Ok,am pus o intrebare(ca pana la urma era doar o simpla intrebare, n-am intreprins nimic, ceea ce am relatat a fost doar ceea ce poate mi-as fi dorit sa se intample,,asa ca nu era cazul sa saritzi asa, gainilor!), mi s-a raspuns in fel si chip, mersi de raspunsuri. Eu zic sa ne oprim aici - sau mai bine zis, eu m-as opri aici, motiv pentru care i-as ruga pe moderatori sa imi inchida subiectul; intentia mea n-a fost sa ma cert, pentru mine intrebarea asta a reprezentat chiar o problema, mai ales in situatia in care ma aflu, situatie cu care unii dintre voi au facut deja cunostinta. Am crezut ca aici e un forum in care oamenii ´se ajuta cu sfaturi utile, unii dintre voi au inteles asta si se comporta asijderea,altii insa se pare ca nu muncesc sau au prea mult timp sau, mai rau, se plictisesc, asa ca , de plictiseala scormonesc in stanga si in dreapta, cum am zis, ca niste gaini... Chiar daca poate este imoral ceea ce simt pentru cineva, si imi dau seama de asta, ca altfel nu v-as fi cerut parerea, totusi, lucrurile astea se pot explica mult mai frumos si mai civilizat, nu la misto, cum fac unii! Deci, in conclizie, consider ca am aflat destul, mersi. va doresc - unora dintre voi, urmatoarele: 1. Sa pierdeti o sarcina si sa treceti prin asta complet singure,si intr-o tara straina,numa asa, ca sa vedeti prin ce am trecut si eu, si sa nu ziceti ca sunt rea, pentru ca si voi sunteti la fel de rele, asa ca raspund la fel,si la acelasi Level, 2.Sa va paraseasca sotul iubit cu marmelada cu tot(sic!) pentru o femeie cam asa cum sunt eu ( si, sa stiti ca chiar sunt o femeie foarte frumoasa!!!) 3. Aveti grija si spalatzi-va dintzii bine, poate candva ajungeti pe mana mea ( sunt dentist). Nu e o aménintare, dar daca aflu de vreuna dintre voi ca imi calca pragul la cabinet, atunci veti avea cu siguranta o problema. Hai pa.
Eu iti doresc tie urmatoarele: 1. Sa te duci la medic sa te faci bine. 2. Sa ne parasesti de pe acest forum 3. in conclizie sau con-ocluzie, nu meriti atentia membrilor desprecopii.com Le revedere. Cu respect, G. www.siteaudit.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...