Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

...Ne place un tip casatorit. Cum procedam?


Recommended Posts

Irina draga, de ce-i discriminezi tu pe barbati? Pai ce, crezi ca numai noi stam pe langa cratiti? Sa-l vezi pe al meu sotz ce dexteritate are in bucatarie... (si nu nevoia l-a invatat [:D], ca doar am scris o carte de bucate, nu-s novice)... Ceea ce nu ne ucide ne face mai puternici. http://community.webshots.com/user/miana_dragnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Din cate am citit, Paraluta e si insarcinata. Probabil cu sotul pe care nu-l mai iubeste. Cu siguranta o sa-l cucereasca pe domnul insurat atunci cand o sa-i declare iubirea cu burta la gura. Cam multe povesti siropoase de la fata asta. Oare chiar or fi adevarate sau cineva isi bate joc de noi? [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_308/album?.dir=7852scd&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/paula_308/my_photos"]Poze[/url] It's nice to be important, but it's more important to be nice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lady Paraluta e insarcinata? Sorry, partea asta mi-a scapat... Pai asta poate insemna cu totul si cu totul altceva: e posibil sa fie vorba doar de niste impulsuri hormonale, de-alea telenovelistice, lacrimogene si nimic serios... Si noi ne-am incins la vorba pe aici... Cand colo... (imi mai aduc si eu aminte cum tropaiau hormonii de nu mai auzeam ce gandesc) [:D] Ceea ce nu ne ucide ne face mai puternici. http://community.webshots.com/user/miana_dragnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din cate am citit eu paraluta nu mai e insarcinata! imi pare rau pt tine...stiu ca pe mine m-ai trimis la marmelada,dar uite ca acum iti scriu ca sa-ti spun ca-mi pare rau pt pierderea ta! si daca tot am hotarat sa mai scriu aici vreau sa-ti spun ca nu in acest fel vei reusi sa-ti gasesti fericirea,nu construind-o pe a ta pe ruinele altei casnicii. nu dupa ce distrugi totul! pt ca uneori e posibil ca fat-frumos sa raspunda semnalelor si impreuna puteti numai sa distrugeti si nu sa va costruiti o relatie! dar daca fat-frumos e liber,tu esti libera ,nimeni nu cred ca ar avea ceva de spus impotriva,din contra.... ai incredere in tine si spera ca undeva exista si jumatatea ta(asta daca nu mai poti face nimic legat de casnicia actuala!)si lasa karma,increde-te in Dumenezeu.....crezand in El nu poti gandi raul! [asia] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu chiar sper sa fie adevarat ca deabia astept sa vad ce va zice saracu om cand ii va spune paraluta "VAI DOMNULE DACA ATI STI CE MULT VA IUBESC PE DVS. ATAT DE MULT CA NICI NU VREAU ATINGERI!"[alcool] va rog eu mult lasati telenovela sa continue. nu va mai puneti de-a curmezisul acestei iubiri adevarate. aoleu hai ca fug ca se arse magiunu. P.S. chiar nu inteleg titlul de ce "NE place..... cum PROCEDAM?" adica cui ii place tie si sotului? sau cum? sau e vorba despre dubla personalitate?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariamunteanu
Si mie-mi place un tip casatorit: barbata-miu [olala]. Ma duc acasa sa-i fac o declaratie de dragoste [papica]. Maria
Da` cu dvs. ca sa fii mai Lady! >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De fapt ce vrei?Sa auzi raspunsurile care sa-ti fie pe plac?OK.Atrage-l,fa sex,scandal dupa care ori te intorci iar cu buza umflata ori el divorteaza si dupa aia vii disperata sa intrebi cei de facut.Aici nu crd ca mai e cineva care sa manance magiun daramite sa-l mai faca!Chiar asa,cum se face?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...M-am intors si eu de la slujba si m-am delectat citindu-va raspunsurile. Unele dintre ele sunt extraordinar de frumoase si scrise din suflet. Celor care mi-au scris constructiv, chiar cu o nota ironica, le multumesc. Celor care nici macar nu stiu sa scrie corect romaneste,si scriu cu greseli de ortografie, si nici macar nu se pot exprima corect in limba materna, le doresc sa mai citeasca si niscai carti, nu numai ce se "mananca" pe internet. ...A propos, ca sa mai deviez putin nota, ce ziceti de Angelina Jolie? Si ea s-a bagat intre doi oameni casatoriti, in schimb, toata lumea o considera cea mai frumoasa si cea mai desteapta femeie. Ei de ce pare sa i se ierte ceea ce a facut? vreau numai sa stiu niste pareri! P.S. Guestus,hai salut, nu te-am mai auzit d mult!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...