Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

...Ne place un tip casatorit. Cum procedam?


Recommended Posts

...M-am intors si eu de la slujba si m-am delectat citindu-va raspunsurile. Unele dintre ele sunt extraordinar de frumoase si scrise din suflet. Celor care mi-au scris constructiv, chiar cu o nota ironica, le multumesc. Celor care nici macar nu stiu sa scrie corect romaneste,si scriu cu greseli de ortografie, si nici macar nu se pot exprima corect in limba materna, le doresc sa mai citeasca si niscai carti, nu numai ce se "mananca" pe internet. ...A propos, ca sa mai deviez putin nota, ce ziceti de Angelina Jolie? Si ea s-a bagat intre doi oameni casatoriti, in schimb, toata lumea o considera cea mai frumoasa si cea mai desteapta femeie. Ei de ce pare sa i se ierte ceea ce a facut? vreau numai sa stiu niste pareri! P.S. Guestus,hai salut, nu te-am mai auzit d mult!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cine-i angelina jolie?[zz] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...Daca aveam chef sa ma cert, il scriam la ZZ de la bun inceput. Dar cine stie cum se vor mai incinge pe aici spiritele, vad ca femeile scriu aici ca disperatele. Se pare ca, subiectul fiind "dominat" de femei, va ajunge fara doar si poate candva la ZZ Eu n-am nimic impotriva...:-)
quote:
Originally posted by rilbuc1
Nu puteti muta subiectul asta la ZZ ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey fetelor nu va mai pierdeti timpul scriindu-i. Este o persoana extrem de agresiva...aproape in fiecare topic jigneste juma' de forum. Paraluta dear...in momentul in care postezi ceva pe net, te rog io sa nu mai ai pretentia ca lumea sa nu citeasca....iote ca citeste...ca fierbe magiunul pe aragaz si trebuie sa ne omoram si noi timpul cu ceva. Si subiecte ca ale tale sunt numa' bune de relaxat neronu' obosit de munca si gatit. Dat fiind faptul ca avem de-a face cu o recidivista..io zic sa-i uram [recevere] Si va rog sa nu mai scrieti prostii pe aici...ci chestii fine..intelectuale....adeca de pe culmile incognoscibilului aprioric. P.S. Imi cer scuze daca am sarit calul...da ma enerva la culme duamna... "Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
.... vad ca femeile scriu aici ca disperatele...
Cine vorbea - disperata shefa! [:-)))] Scuze, dar chiar nu m-am putut abtine. La asa postare, asa raspuns. De curiositaet, ai intrat pe vreun forum dominat de barbati?! Sigur ca nu. Atunci ai fi vazut cit de disperati scriu aia pe acolo. [:-)))] Doar asa, ca o mica paranteza, sint o berbeaca d-aia foarte incapatinata si impulsiva. Dar m-am autoeducat si eu zic ca am self-control chiar mai mult decit multi "echilibrati" din jur.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io cre'ca paralutza ,din viteza a ajuns la raionul greshit ,vrea reteta de bezele la raionul de conserve unde conservatoarele stiu doar retete de rosii in bulion ,sotzi in sinul familie ,magiun la borcan ,compoturi shi alte conservarii. raionul de bezele shi alte dulcegarii este al doilea pe dreapta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
io cre'ca paralutza ,din viteza a ajuns la raionul greshit ,vrea reteta de bezele la raionul de conserve unde conservatoarele stiu doar retete de rosii in bulion ,sotzi in sinul familie ,magiun la borcan ,compoturi shi alte conservarii. raionul de bezele shi alte dulcegarii este al doilea pe dreapta.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] esti mortala in seara asta!!! sau asa est tu de fel?! pe la ce raion umbli ....sa te urmaresc!!![:D] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...