Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 404
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

-LA MULTI ANI DE 8 MARTIE! mamici dragi si frumoase foc

 

 

- urez azi gemenasilor nascuti azi:

LA MULTI ANI, Eva Maria si Fabian Mihai de Monas !!!

id="red"> id="size6">

 

-sa-ti traiasca gemenasii monas,id="green"> sa ai rabdare, imaginatie si perseverenta ca sa-i cresti in continuare frumos si cu zambetul pe buze, asa cum te-am cunoscut!id="size3">- gemenasi- sa cresteti mari, sanatosi, frumosi, sa va iubiti mult, sa va certati cat mai putin, si sa fiti sprijin in viata unul altuia de acum incolo!id="purple">id="size3">

 

- mami de 2 frumuseti: SONIA IOANA si SERGIU IONUT - 9 martie 2011 :)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata mamicilor, nu stiu daca va amintiti de mine, nu postez asa de des.

Am intrat sa va urez La multi ani pt astazi, sa fiti implinite si fericite. O primavara frumoasa tuturor.

Noi suntem ok..avem abia 16 saptamani...dar ne facem noi mari, abia asteptam sa vedem ce sunt piticii din burtica. Vroiam sa va intreb si eu voi cam pe la cate saptamani ati simtit miscarile bebelusilor?

o zi frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

id="red">id="size6">LA MULTI ANI EVA SI FABIAN!!! id="black"> Va doresc tot binele din lume, sanatate si fericire alaturi de parinti si cei dragi voua!!! [flo][flo][flo]

 

Urez, de asemenea, id="red">LA MULTI ANI!!!id="black"> tuturor mamicilor, viitoarelor mamici, dar si aspirantelor la titlul de mamica! Sa va dea Dumnezeu putere, rabdare, dar si multe satisfactii! [flo][flo][flo]

 

YASMI, eu am simtit primele miscari in saptamana 18.

 

mami din 17.04.2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Eva si Fabia, La multi ani tuturor mamicilor! Multa sanatate, rabdare si puterea de a ne bucura chiar si cand e greu![flo]id="red">id="size2">

 

Ana, mami de 4 nazdravani, doi pe rand (Darius & Sara), si doi odata (gemenasii Natalia & Matei - 26 dec 2011)

 

Poze noi la semnatura!

https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alma_alma
Seara buna, gemenistelor [hopsieu]Nu am mai zis nimic de mult. Nu sunt foarte activa in general, iar de scris scriu mai mult la odiseea de mai-iunie (unde oricum scriu rar). Dar va citesc cu drag si interes, incercand sa ma pregatesc pentru ce ma asteapta [flo].Intre timp am aflat mai multe detalii despre buburuzele mele: sunt gemene identice. Am avut emotii mari acum vreo 2-3 saptamani, cand ni s-a spus ca sunt monoamniotice. Intre timp s-a gasit si membrana lipsa, asa ca ne-am mai calmat si incepem sa ne pregatim mai serios pentru venirea lor.Voiam sa va intreb daca vreuna dintre voi a nascut natural. Eu aveam fixul asta cu nasterea naturala inainte sa aflu ca am gemeni, dar acum m-am mai dezumflat. A trecut cineva prin experienta asta cu gemeni? Ma gandesc ca trebuie sa fie greu sa fii taiata pe burta si sa ai grija de doi copii, oricat ajutor ai primi din jur. Pe de alta parte, nici nu vreau sa insist pe nastere naturala doar de moft, daca ar fi mai bine pentru ele sa vina prin cezariana.Adishor_1975, m-ar interesa patutul, dar nu iti pot trimite PM fiindca nu il ai activat. Cum as putea da altfel de tine? Sau, daca iti activezi PM, da-mi un semn, te rog.Alma [gravi] 24+ (de 3 ori femeie)
align="right" id="quote2">Alma, ti-am trimis eu PM cu datele lui Adishor, m-a rugat ea, ca nu prea are acces la net.O zi buna![mamica] binecuvantata cu gemanutele Mara & Maiaid="Script MT Bold">id="size4">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ! DRAGELE MELE

Nu stiu daca va mai amintiti de mine dar eu ,chiar daca nu mai fac parte din "clubul" vostru va citesc cu mare drag.

Va doresc numai bine,bebelusi sanatosi si pentru viitoarele mamici sa fie increzatoare si sa multumeasca in fiecare zi daca bb sunt bine.

 

Va imbratisez cu drag si va admir ![pup]

mami pentru Victor si pentru ingerasul Matei 20.06.2011

[pup][pup][pup][pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...