Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Albinute & bondari de '07 (4)


Recommended Posts

Buna seara mamici, si pitici de 5 ani !

 

 

Nu dati cu rosii ...dar in ultimul an nu m-am mai regasit (cum mai zicea cineva pe aici)...Am avut un an f greu, despre care nu vreau sa vb...un an cu schimbari pe toate planurile...noroc cu Teodora care m-a ajutat sa exist. Taras, grapis, asa cum am putut... Trecem noi peste toate, cu ajutorul lui Doamne-Doamne. :)

 

Va multumesc pt urari, am avut o zi cat de cat (insa fara a simti ceva special ) multumita urarilor de pe fb + dc, a prietenilor virtuali, si va multumesc pt asta . Conteaza enorm sa ai prieteni, chiar si la distanta, daca nimeni altcineva nu mai e cu tn.

 

Hai sa va zic cate ceva de Teodora, ca o dau in bocete, si nu vreau, e fetita mare, independenta, are 107cm si vreo 16kg, deci tot betisor este, cocheta pana la Dzeu si inapoi, aseara o certam ca se culca f tarziu, pe la zece sau dupa zece [bang] , si imi zice : "mami, las-o balta !" [alcool]...Ce sa mai zic?

 

Cu scoala , nu m-am mai stresat si cu ea, avand in vedere ca vom schimba cartierul si tot tacamul...vom vedea.

 

Are un iubit la gradi, il iubeste teribil de mult, eu nu o incurajez, insa in sinea mea ma amuz cateodata si ma uimeste maturitatea ei... O intreb de ce il iubeste :

"mami, il iubesc pe Chris pt ca e frumos. Si imi place fata lui . Si imi place parul lui" Mai pot zice ceva? [alcool]

Si o sa ma casatoresc cu Chris. Pt ca il iubesc. Si el ma iubeste pe mine. [:)] A facut o pasiune pt el(si el pt ea), nici nu o incurajez, nici nu o stopez. De ras, nici atat, eu stiu cd aveam vreo 5 ani, si la fel, m-am indrag de vecinul meu mai mare cu un an, si le-am zis alor mei...si ei au rassss de mineeee...m-am simit f mult timp aiurea si nu am mai putut sa le spun nimic . Se crease o ruptura intre noi.

 

Sa urez si eu sarabtoritilor care implinesc 5 ani( si nu pot sa cred ca a trecut 5ani plus lunile de sarcina de cand ne cunoastem)

La multi ani , sa fie sanatosi si voiosi si sa fie norocosi si fericiti!

 

 

poze cu Teodora

 

povestea nasterii Teodorei aici

 

Carmen si Teodora Ioanaid="red"> ,8 martie 2007

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 190
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] LA MULTI ANI! MARIA TEODORA, NORA IOANA SI MARIA ALEXANDRA! SA AVETI NOROC,SANATATE SI VESELIE.[s] Kitty cica sambata vine primavara mea cu ochi albastrii[:D] Fetelor din Buc stiti un logoped bun? Va rog dati-mi si mie sfaturi legate de asta si recomandari pentru sorelina mea (pentru fata ei [:)] )mersic Laura ai mai scris tu odata si ai promis ca revi si nu te-ai tinut de promisiune...vezi sa faci si acum la fel [:D]...[:D] Krissy bine ai revenit.frumos povestesti de viata cu copiii tai [pup] Carmen oricare ar fi sursa necazurile multumeste-i lui Dumnezeu ca ai avut puterea sa treci peste si ca o ai pe Teodora langa tine,frumoasa si sanatoasa.[pup] si te imbratisez ..macar virtual...sa te uite necazurile de acum incolo.[flo] Victor la aproape 5 ani are 112cm si 19kg (cam de un an si ceva sta tot la 19-19.5 ),e silfid [:D] desi mananca de rupe,e fan legume si fructe crude sau deshidratate si jeleuri [:D],e vorbaret si cam smiorcait de cand numai e doar el in centrul atentiei...dar speram sa ne descurcam si cu asta si sa redevina el. o zi buna si multa sanatate.plec la Vic sa-i duc fructe uscate ca am primit ieri comanda.apropo pt doritoare sa stiti ca sunt cu muuuult mai ieftine decat in magazine si sunt f bune si in termen.pe driedfruits.ro.pt cele din Buc daca vreti ne putem combina la comenzi sa luam peste 5 mil si sa nu platim transport.tinem legatura...acum tre sa consolez mitza ca nu vreau sa o las la comp sa bata in tastatura si maraiesi tranteste usa de perete.Are nist eapucaturi de-mi vine sa o bat ...dar asta e alt apoveste...pentru maine [:D]... O zi minunata [pup] http://www.youtube.com/watch?v=R8p3AtfWl1U&feature=related preferatul meu cu drag si dor pentru voi matcutzelor din stup.. ....nush dak intru si maine...dak e cald planuiesc o vajaiala pe strazi sa miros pamantul dezghetat.[:I] Vine primavaraaaaaaaaaaa!!!!!!!! Marta mamica fericita de Victor Mihai (12.03.2007) si Claudia-Elena (16.11.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, n-am mai scris nici eu de ceva vreme pe-aici... Pe scurt: [s]sarbatoritilor[s]. Eu am fost atat de incrancenata in ale mele, incat nici nu mi-am dat seama ca au inceput aniversarile stupului [:(] - o primavara frumoasa tuturor mamicilor! [pup] - mamici care aveti pitici cu dificultati de vorbire - va sfatuiesc sa apelati fara retineri la logoped. Noi am facut-o, si imi pare extrem de bine. Trecand peste partea de vorbire, pe Alex l-a ajutat foarte mult si la increderea in el, la atitudine in general. Noi logopedia am facut-o in cadrul gradinitei, in programul gradinitei, s-a deplasat logopedul. - Felicitari celor care au "promovat" evaluarea si au primit acordul pentru inscrierea la clasa pregatitoare (eu stiu de 3 bondari, poate sunt mai multi, poate e si vreo albinuta [:)]). Om vedea ce-o fi, eu zic ca o sa fie bine cumva [:D] Eu inca nu ma stresez, noi oricum vrem sa il inscriem in Otopeni, nu la scoala arondata, si din cate stiu eu ar trebui sa iasa treaba ok in etapele 2, respectiv 4 de inscrieri [:)] toate la timpul lor [;)] - Alex are cam 114 cm inaltime, dar nu stiu cata greutate. E tot slab ca un ogar, dar parca s-a mai latit/indesit in oase, deci s-ar putea sa aiba vreo 20 de kg, chiar daca e biscuite in dunga [:)] - driedfruits - sunt ok, tocmai mi-a venit o comanda [:D] - Kitty: ma bucur ca iti faci timp pentru ce iti place [:)] [pup] - nu mai stiu ce mai vroiam sa zic. Poate imi amintesc mai incolo si revin [:)] Sa aveti o primavara excelenta! [pup] [url="http://diana-gal.blogspot.com"]Diana[/url] [mamica] de [cavaler] [url="http://community.webshots.com/user/diana_jors"]Alex[/url] ([url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20070423_2_Alex%20are.png"]23 aprilie 2007[/url]) Alerg [url="www.42pentruosansa.ro"]42 pentru o sansa[/url] "When you cross that finish line - no matter how slow, no matter how fast - it will change your life forever." (Dick Beardsley)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani cu sanatate,noroc si bucurii pentru LUCA,TUDOR STEFAN,SOPHIA si SIMON.Sa fiti veseli si sanatosi mereu.[s] Diana multumesc. [flo][flo][flo]O primavara minunata,plina de iubire si veselie va doresc. [flo][flo][flo] fug la nani cu mandra. Marta mamica fericita de Victor Mihai (12.03.2007) si Claudia-Elena (16.11.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, mamici si fetite mici, sa aveti o primavara frumoasa! [url="http://community.webshots.com/user/carmenefr"]poze cu Teodora[/url] povestea nasterii Teodorei [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=103889"]aici[/url] Carmen si Teodora Ioana ,8 martie 2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s]LA MULTI ANI! TUDOR STEFAN si SOPHIA ANTONIA![s][s] SA CRESTETI MARI, SANATOSI, VOIOSI SI NOROCOSI! MAMICUTELOR SA VA TRAIASCA SARBATORITII, SA VA BUCURE VIATA NUMAI CU ZAMBETE! cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010) Un bebelus in casa este un adevarat izvor de bucurie.(Martin Farquhar Tupper)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! SA AVETI O PRIMAVARA FRUMOASA SI INFLORITOARE![flo] Carmen[pup][grup] sper sa rasara soarele si la tine oadata cu primavara. cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010) Un bebelus in casa este un adevarat izvor de bucurie.(Martin Farquhar Tupper)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...