Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Diagnostician bun


Recommended Posts

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bună tuturor. Și eu am cam aceleași probleme: dureri lombare, dureri abdominale, am fost la zeci de medici și am făcut zeci de analize. Am trecut prin uretrite, prostatite, hernii de disc, cu tratamentele de rigoare, dar se pare că nu scap de dureri. Ce să fie?

 

nu prea ai aceleasi probleme, initiatoarea subiectului fiind femeie. daca esti din Bucuresti, pentru problemele mentionate in zona urinara: dr Plugaru, Floreasca sau Medlife. 

daca durerile sunt din zona lombara, adica herniile de disc, durerea poate sa nu dispara daca nu faci kineto si fizioterapie sustinuta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

nu prea ai aceleasi probleme, initiatoarea subiectului fiind femeie. daca esti din Bucuresti, pentru problemele mentionate in zona urinara: dr Plugaru, Floreasca sau Medlife. daca durerile sunt din zona lombara, adica herniile de disc, durerea poate sa nu dispara daca nu faci kineto si fizioterapie sustinuta.

 

Normal că nu am aceleași probleme. ☺️

Dar am remarcat o oarecare asemănare între simptome, respectiv durere de abdomen, durere de spate care coboară pe picior. Așa că m-am gândit că poate a găsit acel medic minune care i-a pus diagnosticul și astfel, aș putea merge și eu la el pt. o consultatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...