Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotia ideala


Recommended Posts

quote:
Originally posted by principe
of topic ce te hlizeshti "avionareaso",vezi ca tre sa speli borcanili de magiun ,ca tu nu esti din vitza nobila ca mine.... principesa de CAC'NTZOL, sa stai pe D.C shi slugili sa-tzi faca triaba. Hasintaaaaaaaaaaa vino fa shi fa-mi vint ca m-am inadushit,shi adu shi o lacutica di majun di floarea soarilui trimis de avionareasa.
ma, pe asta n-o citisem[:D].... yo nu mai spal borcanele pt magiun...le-am aruncat de tot ...ca m-am ajuns si cumpar din ala de-a gata...de la raionul de pe randul doi... parca asta era [:D] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Creat
  • Ultimul răspuns
...ca m-am ajuns si cumpar din ala de-a gata...de la raionul de pe randul doi... parca asta era Vio,mamica de viitor "avionar" *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* -------------------------------------- se vezi ca nu sti sa cetesti ...pi rindu doi sunt bezelele shi dulcegariile...(vezi sa nu te intilneshi cu DOAMNA shi sa te faca de doua parale....) magiunurili sunt dincolo........ de fapt nu stiu daca d.c nu le-a schimbat de rind (era in al 4 -lea sau al 5-lea de sus in jos).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

altu' de emite pretentii nici n-a mirosit-o....io o iau razna oameni buni. bre omule..du-te si bea o tuica ceva, ca-i cald..si hidrateaza-te si lasa filosofia ca ajungi curand asa disperat ca nu-ti mai trebe ideala, harnica si devreme acasa. o sa zici mersi ca nu te injura si nu-ti smulge sarmaua de sub bot, ca sa i-o dea cu pufi, catelul preferat si muuult mai respectat ca tine. io am vazut din astia de faceau spume la gura de pretentii si s-au trezit cu baba cloanta acasa.:))) pe mine ma scuzi, doar ce am scapat de un pretentios din asta.:)) _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da` in ce secol traiesti bre , matale ? auzi sotia ideala... voi vreti de toate de la femei ca de ..ele-s de fier si trebuie sa fie perfecte, da` voi ce oferitzi???????? zi mersi ca ai gasit una care nu te inseala si-ti face de mancare si pupa-i si talpile pt asta. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:) Principe ...e drept ca eu am fost favorizata ...probabil din alte puncte de vedere decat crezi... Am avut ocazia sa traiesc printre oameni din culturi foarte diferite... Dar eu nu ma consider aproape niciodata reprezentativa. Nu ca nu as vrea ci ca nu ma integrez. Nu spun asta cu aroganta ci cu parere de rau. Pt. mine harnicia nu este importanta de loc de exemplu. Nici pentru mama mea nu a fost. Daca pot sa fac ceva mai important in timpul pe care ar trebui sa-l aloc treburilor gospodaresti ...nu am mustrari de constiinta, nu ma streseaza si...de fapt nu consider proritar. In ce-l priveste pe Gelu, chiar cred ca asta cauta ( ce am zis in postarea precedenta). Am remarcat in postarea lui o oarecare saracie ideatica (scuze Gelu, probabil ca esti omul faptelor, nu al vorbelor sau pur si simplu nu ai avut timp)si sfatul meu a fost sincer. Chiar cred ca are o adresabilitate f mare. ...Bine depinde si de fizic...fizicul conteaza... nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt sotia ideala pacat ca sunt data, dar sunt sigura ca poti gasi multe fete ca mine. O sotie ideala si "intelegatoare "nu asteapta mare lucru de la sotul ei ci numai portofelul. Sunt destul de "harnica " si imi place curatenia , dar pt asta am angajat femeie de servici, o sa intrebi dece pei ca sa fiu o "mama buna "trebuie sa imi petrec timpul cu copii mei asa ca nu prea am timp sa ma ocup de curatenie. Si uite asa de aprope 20 de ani traiesc cu sotul meu in buna intelegere si dragoste. "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Lemoni
Eu sunt sotia ideala pacat ca sunt data, dar sunt sigura ca poti gasi multe fete ca mine. O sotie ideala si "intelegatoare "nu asteapta mare lucru de la sotul ei ci numai portofelul. Sunt destul de "harnica " si imi place curatenia , dar pt asta am angajat femeie de servici, o sa intrebi dece pei ca sa fiu o "mama buna "trebuie sa imi petrec timpul cu copii mei asa ca nu prea am timp sa ma ocup de curatenie. Si uite asa de aprope 20 de ani traiesc cu sotul meu in buna intelegere si dragoste.
Lemoni, [asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pt. mine harnicia nu este importanta de loc de exemplu. Nici pentru mama mea nu a fost. Daca pot sa fac ceva mai important in timpul pe care ar trebui sa-l aloc treburilor gospodaresti ...nu am mustrari de constiinta, nu ma streseaza si...de fapt nu consider proritar. -------------------------------------------------------------------- nume, cum spuneam ,tu reduci intzelesul cuvintului harnicie la unul singur ...harnic in gospodarie....dar harnic potzi fi shi in altele: culturi,educatzii,profesii,indeletniciri,sporturi. ptru a fi bun sportiv de ex ,trebuie sa fi harnicutz ,sa dai din miini shi picioare ,sa fi sirguincios,capabil,disciplinat. eu consider ca sotzul meu este o persoana f harnica, shi in nici un caz nu ma refer in gospodarie. in educatzia mea,a spla farfuria shi a cinta la pian ,in afara de curatenie(ptru farfurii) shi respectiv muzica(ptru pian) ,ele mai inseamna shi disciplina. nu ma consider o persoana pe care nu o intereseaza harnicia fiindca hacinta spala shi freaca in gospodarie,pai sigur trebuie sa fiu harnica in ceva, shi cevaul sa-mi permita sa o pot plati. iar cind hacinta nu vine, pai chiar ca harnicia asta ne priveshte ...ca doar nu am sa astept sa fac gindaci pina vine hacinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...