Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotia ideala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 84
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ruxij
Eu zic sa o cauti pe la vreo biblioteca ceva, adicatelea nu pe la baruri si sigur ai gasi o fata care sa aiba calitatile pe care ti le doresti.
Pai a zis c-o vrea harnica nu culta sau ea e acolo sa invete niscai retete si sfaturi conjugale de genul "asa e bine","asa e nashpa".[:D] '
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetel dar voi nu da-ti nici o sansa omului poate el se considera partenerul ideal...si si-a gasit consoarta ideala pt el, dar ar trebui sa ne dea o definitie ce inseamna pt el ideal......... ca eu fuste scurte si unghi lungi si rosii nu voi purta in veci (citat babyblue).......deci sa mai caute, ca pe aici sigur nu gaseste!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ruxij
Eu zic sa o cauti pe la vreo biblioteca ceva, adicatelea nu pe la baruri si sigur ai gasi o fata care sa aiba calitatile pe care ti le doresti.
Ruxij induci omu in eroare, sa creada ca numai sotiile ideale merg la library, iaca io merg si acolo si merg si in baruri, da sunt ideala pt. barbatul meu, si mai intainte eram mai harnica, dar intre timp m-am mai lasat de jobul asta, who cares? da contribui la linistea si armonia casei [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Lemoni
Chiar asa Gelu ce oferi tu sotiei ideale? "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Hm. Da' de cand e obligatoriu sa ofere si ei ceva? S-a bagat vreo lege de curand? Eu stiu ca ei cer indiferent de ce ofera. Intreab-o pe babyblue daca nu ma crezi [:D] Partea buna e ca unii chiar mai au si ce oferi [:D] da' trebuie sa te pricepi sa cauti diamante prin nisip. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia .... Partea buna e ca unii chiar mai au si ce oferi [:D] da' trebuie sa te pricepi sa cauti diamante prin nisip. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Lemoni
Chiar asa Gelu ce oferi tu sotiei ideale? "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
raspund io'..pretentii... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...