Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotia ideala


Recommended Posts

Iuliana mama,la 1,80m o tii cu scara de zugravit!Dar noi,alea de 1,60,ce,n-avem dotarile necesare?si inca_cum!'Esentele tari sunt in recipiente mici' a spus candva probabil o miniona ca sa le mai dea peste nas lunganelor si,nu-iasa,a avut mare dreptate.Omul meu are 1,90,e cat dulapul,si uite ca-i fac fata,chit ca-mi spune,cand mergem pe strada sa nu mai stau in genunchi.Il bag undeva si ma...tarai mai departe[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Iuliana mama,la 1,80m o tii cu scara de zugravit!Dar noi,alea de 1,60,ce,n-avem dotarile necesare?si inca_cum!'Esentele tari sunt in recipiente mici' a spus candva probabil o miniona ca sa le mai dea peste nas lunganelor si,nu-iasa,a avut mare dreptate.Omul meu are 1,90,e cat dulapul,si uite ca-i fac fata,chit ca-mi spune,cand mergem pe strada sa nu mai stau in genunchi.Il bag undeva si ma...'tarai' mai departe[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Iuliana mama,la 1,80m o tii cu scara de zugravit!Dar noi,alea de 1,60,ce,n-avem dotarile necesare?si inca_cum!'Esentele tari sunt in recipiente mici' a spus candva probabil o miniona ca sa le mai dea peste nas lunganelor si,nu-iasa,a avut mare dreptate.Omul meu are 1,90,e cat dulapul,si uite ca-i fac fata,chit ca-mi spune,cand mergem pe strada sa nu mai stau in genunchi.Il bag undeva si ma...tatai mai departe[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Nu mai pot de ras,ma tin cu mana de burta. Pai de ce sa se suie cu scara?Are o priveliste tocmai frumoasa intre sani[^].Dar nu avem de unde sa stim ce inaltime are[pic]. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gelu, uite tipul de femeie ideala pe care o cauti tu: [:D]http://www.eastrolog.ro/cum-seduci-femeile/profil-femeia-rac.php Puteti gasi în ea sotia si mama ideala, daca mai aveti cumva idealuri de pe la 1900. zice acolo asa ca, tine cont de horoscop, globul de cristal, Mama Omida... ps. eu sunt rac, dar Doamne feri-ma de un barbat care ca creada ca eu si cratita suntem ca polii opusi a doi magneti! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blue eyes
Gelu, uite tipul de femeie ideala pe care o cauti tu: [:D]http://www.eastrolog.ro/cum-seduci-femeile/profil-femeia-rac.php Puteti gasi în ea sotia si mama ideala, daca mai aveti cumva idealuri de pe la 1900. zice acolo asa ca, tine cont de horoscop, globul de cristal, Mama Omida... ps. eu sunt rac, dar Doamne feri-ma de un barbat care ca creada ca eu si cratita suntem ca polii opusi a doi magneti! [:D]
Si eu tot rac. [hot] Da' abia daca stiu cum arata o cratita.[hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
fata pe care o cauti ar pute avea urmatoarele caracteristici: - Harnica: provine din mediu rural urban defavorizat: unde a invatat ca intretinerea gospodariei depinde de membri familiei. --------------------------------------------------------------------- nume, ma uimesti cu calculele shi deductiile. unde te-ai nascut mai mama?? daca in bucuresti ,cite persoane din marea urbe au fost educati pe timpul raposatului ca gospodaria este doar treaba sclavei isaura? unde au trait ma favorizatzii astia cu shoferi shi sclavi la nas???citzi din favorizatzii astia se invirt pe aici pe d.c.....unde suntetzi mai favorizatilor???? harnic din cite stiu eu nu inseamna numai intretzinerea gospodariei,ci mai inseamna shi activ,sirguincios,pasionat,capabil....in ce face indiferent ca este gospodarie ,profesie,pasiune.sa intzeleg ca cei care nu freaca oale sunt niste privilegiati educatzi din paturile inalte sau marile metropole, dar shi leneshi shi trintori in acelashi timp(ca de, nu freaca oale)???.sau in mediile putin favorizate (de tine) nu incape decit educatzia "medie" shi harnicia in gospodarie???? poate te dezamagesc dar eu cunosc multe persoane harnice shi cu studii inalte din diferite medii atit rurale cit shi urbane "favorizate sau mai putzin favorizate".
Analiza facuta de nume e printre putinele lucruri spuse cu sens si cu simt de raspundere la topicul asta. Din restul daca as fi barbat as deduce ca decat cu femei mai bine cu papusi gonflabile. Acu' nu stiu cate pianuri detii in vila pe care o smotruieste o localnica saraca si needucata, dar respira un pic si mediteaza la faptul ca toata educatia din lume nu justifica condescendenta pe care o afisezi(pot explica la cerere ce e aia pentru persoanele needucate). Uneori am senzatia acuta ca forumul asta a devenit un cuib de viespi. "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clover, pai subiectul asta (sotia ideala) a fost creat ca raspuns la dezbaterea la alt subiect (barbatii). De aceea raspunsurile par cel putin ciudate - "alimentarea" o gasesti la celalalt subiect. Altfel, daca il iei ca subiect de sine statator, iti dau dreptate - poate fi sters cu totul intrucat nu aduce nici o plus valoare nimanui. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clover,'viespiile' au incercat -a se vedea inceputul-sa raspunda decent pana a ce Gelu a inceput cu acele peroratii pe care le-a dorit pretioase, ca limbaj,in care s-a simtit un fel de dispret fata de cap. intelect. a celorlalti,care au ripostat in acelasi mod.Nu ceri sfatul cuiva si apoi il privesti cu dispret de sus.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wonderful, unde sunt aberatiile? la alt topic? ca aici nu am gasit decat mesajul de la inceput. Din pacate, nu prea pot sa modific ceea ce am scris pentru ca eu am vazut un atac la adresa lui nume si unul inutil. Daca era sarcastica imi cer scuze, dar posturile ei sunt toate pe aceeasi idee. Mai e omul sarcastic, dar la un moment dat spune si ce crede. Cat despre viespi cred ca oricare dintre cele care au fost puse la colt si decimate si facute sa se explice cand au indraznit sa aibe alta parere decat a amjoritatii stie despre ce vorbesc. Zumzaie cateva matci pe aici. "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...