Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (218)


Recommended Posts

Dana, La multi ani! Ma bucur ca ai avut o petrecere frumoasa!

Cum suntem nascute in aceeasi zi: La multi ani si mie!

Noi am fost la concert de Ravel si Rodrigo,am stat si la after party cu dirijorul si solistul de la chitara... Asa ce m-a uns pe suflet!

 

 

 

Emma Aida e inger[ruga]

Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cge
Fetele, ptr bilete verificati pe:http://www.cheapoair.ca/
align="right" id="quote2">noi am folosit www.cheapoair.com anul trecut.E un motor de cautare pentru optiunile de zbor. E bine de verificat apoi si direct pe site-ul companiei aeriene daca nu cumva pretul e mai bun...Dana si Maru inca o data la multi ani!!! [pup]
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, l-am intrebat pe fratele meu si mi-a spus ca el s-a uitat efectiv pe site-ul Aeroportului Bacau sa vada ce companii zboara pana acolo. Si apoi a cautat pe site-ul companiilor si a facut legatura cu cu Montrealul. In concluzie, a cumparat nu un bilet Montreal-Bacau, ci a cautat doua bilete: Montreal-Europa, Oras din Europa - Bacau. Si a iesit mult mult mai ieftin.

 

El a zburat din Luton ( la 70 mile de Londra) . L-a costat 30 lire biletul de autobuz intre aeroporturi. Cu BlueAir. Mai exista si CarpatAir.

http://www.bacauairport.ro/splashpage2.php?active_section=1&page_id=4

 

Dar nu uitati ca sunt Jocurile olimpice vara asta. La Londra. 27 iulie-12 august. Asa ca mai bine nu treceti prin Londra in perioada asta.

 

By

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scrisesem ieri un mesaj si cand i-am dat 'trimite raspuns' mi-a aparut ca eram nelogata [bibe]

 

Asa ca reiau pe scurt:

 

La multi ani recentelor sarbatorite, Dana si Maru [flo]

 

Ana Stroe si carmencita, uitati-va de bilete si pe www.airfare.com Noi ne-am luat toti 3 cu $2640 ($880 per persona, taxe incluse) cu KLM,stationare in Amsterdam. Biletul nostru a fost cu plecare pe 31 dec si intoarcere pe 13 ian, dar la aceleasi date Teo ne gasise cu $4500 ... Singurul catch la site-ul de mai sus e ca daca anulati biletul, nu vi se ramburseaza nimic. Si da, am cam stat vreo 3 seri la rand pe site-ul asta pana pe la vreo 2 dimineata pana ne-a iesit pasienta.

Rabdare si bafta [flo]

 

Si sa adaug si o perla scoasa azi de Liz (nu e vorba de nimeni de aici, ca nu imi permiteam sa scriu):

 

Capitolul copiii pun punctul pe i [:D]

 

Una din clientele de astazi a vorbit pe tot timpul tratamentului cosmetic. Am tot incercat sa o calmez, i-am spus sa-si puna, imaginar, toate grijile intr-o cutie sub pat, si sa se duca cu gandul pe o plaja sau un loc in natura unde se simte relaxata. A continuat sa vorbeasca. I-am sugerat, ca daca se va relaxa, va putea beneficia mai bine de tratament. A continuat sa vorbeasca, si eu mi-am continuat treaba atenta sa nu-i scap nici o crema si nici o masca in gura-i mereu deschisa ... Dupa ce a plecat, Liz ma intreaba:

 

- Mommy, what was wrong with that lady?? I could hear her talking all the time through the walls of my room. Doesn't she have an OFF button or somethin'?? :-))))))))))

 

O seara ZEN la toata lumea [flo]

 

 

_________ Everyone's duty is to feel and look great! ___________

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu intarziere, la multi ani,Dana si Maru. Sa fiti sanatoase si iubite pana la adanci batraneti.[flo]

 

Ana, acum vreo luna, niste prieteni si-au cumparat bilete pentru Ro cu 835$, luna iulie. Au gasit o oferta la klm, oferta care a fost valida 24 de ore. Acum nu stiu ce sa zic si daca mai apar genul asta de oferte. Bafta sa gasesti un bilet ieftin.

 

Exclusive, eu cand merg la masaj sau la un tratament cosmetic aproape adorm acolo, abia ma ridic sa plec. [:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu o intrebare existentiala : unde/cum as putea sa organizez aniversarea lui Antonia de 12 ani? Ea este la virsta cind nu mai este nici chiar copil dar nici adolescenta. Sint in pana totala de idei. Pina anul asta m-am descurcat onorabil, dar acum chiar ca nu mai stiu ce sa fac, si nici ea nu ma ajuta...Noi nu avem cum face nimic acasa, deci trebuie sa fie neaparat la exterior.

 

Apropo de bilete de avion pentru Europa, anul asta am luat cu Air Transat, la un pret f.civilizat. Este adevarat ca nu mergem deloc in Romania...Nu mai am la cine sa ma duc [q][q][q]

 

Oana, mama lui Antonia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...