Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 156


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Poze noi de aici.[:)]
Dana, mami de 2 minuni [bonjovi] David (2.11.2009) si [bebic] Lucas (23.11.2011) id="blue">id="size2">id="Book Antiqua">

align="right" id="quote2">ce faine sunt!!! asa-i ca David deja il tine ocupat pe Luca? [olala] [pup]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Floriciko nu-mi vad capul de treaba deloc deloc. Prefer cand fac o pauza sa citesc aici sau un articol, decat sa-mi bat capul cu altele. Ce premii sunt? [:D][:D] SI cand incepe votarea?

Tin pumnii stransi sa ajungeti la Zburli, ca tare dor ti-o fi de ea [pup]

 

Biara am citit si eu articolul de dimineata si nu-mi venea sa cred partea cu spitalul si doctorii si toata mizeria. Este de neimaginat [zirea]. Noroc cu partea frumoasa.

 

Tina felicitari pentru progres [pup]

 

Lumi vrei cartea pe mail, ca sa ai timp s-o citesti pana la primavara? [pup]

 

Shtephy azi am luat masina, dupa ce ieri am luat tramvaiul. Am venit binisor, mai ramane sa gasesc unde s-o parchez diseara si ma declar multumita [:D]. [pup]

 

 

 

1. eu sunt foarte bucuroasa ca si mama lui Bibi si mama Raisei au anuntat ca au strans banii pentru interventiile pentru copilasii lor [pk][pk][pk]. Va multumesc celor care ati ajutat [flo]

 

 

2. as vrea sa fac comanda la Tiki. Stiu ca Dozz si Tina vor papucei. Se mai inscrie cineva la comanda?

 

 

 

 

 


 

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui floricik


Eu sunt ochi si urechi sa anunte astia ca deblocheaza drumurile ca altfel o iau razna...La Ramnicu Sarat e jale...magazinele sunt inchise pt ca e zapada pe trotuar cat casa[alcool] oameniim merg pe mijlocul strazii. Many, parintii tai ce fac? Pot iesi din casa cu zapada asta?

Fug la treaba. [pup]toata gasca.


Floricik mami de [copil] Maria Emaid="red">-12.12.2009


align="right" id="quote2">

La parintii mei zapada este cat gardul, a facut tata ceva partie, dar a trecut un utilaj si a facut iar zid cat poarta iar tata a zis ca nu mai iese din curte, alta partie nu mai face. Cred ca azi nu au curent, ca nu au sunat si nici eu nu prind nici la ei, nici la vecina[q], sper ca voi sa ajungeti curand la Zburli. [pup]
Culmea este ca loco au bagat utilaj si primaria si administratorii parcului eolian, insa tot nu se ajunge in Ramnic ptr.ca la Plevna este troienita zapada si pana ieri nu se bagase nimic.

mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009)
Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti,

 

soare bifat, vijelie oprita bifat, deci trebuie sa gasesc o caramida cu care sa arunc dupa ger si am rezolvat problemele[pk]

 

tina ma bucur ca sunteti bine

 

dana asa ma bucur sa ii vad si pe ai tai ca si pe ai mei, si spun si eu ca si tine, greu nenica dar atat de frumos si pt ca ma intreba monis [flo] de cezar ce sa zic este total diferit de renus, adica mananca putin si mananca cam la 3 ore, noaptea chiar la 4 -5 ore, doarme bine, acum e mai nasol ca se tot infunda in nasuc si se enerveaza dar ii dau suzeta de la purtator si adoarme imediat, colici nu mai sunt, cred ca s-a obisnuit stomacelul cu ce pap eu. ce e la fel ca la remus este ca nu accepta suzeta, pe timpul zilei o mai ia, noaptea deloc. ii place afara, l-am scos tot timpul indiferent de ger. este un scump rade cu zgomot, urmareste jucariile, si parca vorbeste si el cand ii vorbesc. tata ma ajuta enorm, el sta cu el destul de mult ziua, doarme pe burta lui foarte bine, asa ma pot odihni si eu ziua sau imi pot face alte treburi.

 

remus il iubeste maxim, il pupa din cap pana in picioare, in fiecare zi cand vine de la gradi, ii verifica ochii nasul gura, eu ii spun ce sunt si el repeta dupa mine dar tradus in engleza[alcool] asa cum face in majoritatea cazurilor. de ex avea cezar un body cu un copac desenat si remus tot zicea a trii a trii, eu ma uitam crucis ca nu stiam ce zice, mi-am dat seama pana la urma. oricum toate sunt cu A, inainte, pana si tzitzi este"a tzitzi"[:)]

 

vad ca e aglomeratie mare la dintar, am fost si eu saptamana trecuta, dar fara probleme doar igienizare

 

stephy pai hai sa vb sa trimiti pantofiorii la proba or merge ori la noi ori la gabitza daca nu trimitem inapoi, vb pe pm[pup]

 

floricik sper sa poti merge la galusca mica in we

 

monis ma bag si eu la comanda

 

 

multumim de vestile legate de raisa, ma bucur ca am putut ajuta[pk]

 

lumi sunt convinsa ca vei ajunge la momentul 0 care te va ajuta sa scapi de obicei[pup]

 

nu stiu ce vroiam sa mai zic, asa ca revin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vroiam sa mai zic succes participantilor la concurs, vad ca votarea incepe abia in martie pe 25, asa ca sa ne trageti de taste atunci[:)]

 

many ce nasol povestesti, sper ca acum daca tot s-a mai oprit vajul sa curete cum trebuie si sa dea la lume curent

 

 

 

Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina
Citat:
citat din mesajul lui monis5eu sunt foarte bucuroasa ca si mama lui Bibi si mama Raisei au anuntat ca au strans banii pentru interventiile pentru copilasii lor [pk][pk][pk]. Va multumesc celor care ati ajutat [flo]
align="right" id="quote2">[pk][pk]_____________Raresid="navy">id="size1">
align="right" id="quote2">ma bucur [pk][pk][pk]
Dana, mami de 2 minuni [bonjovi] David (2.11.2009) si [bebic] Lucas (23.11.2011) id="blue">id="size2">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Poze noi de aici.[:)]
Dana, mami de 2 minuni [bonjovi] David (2.11.2009) si [bebic] Lucas (23.11.2011) id="blue">id="size2">id="Book Antiqua">

align="right" id="quote2">ce faine sunt!!! asa-i ca David deja il tine ocupat pe Luca? [olala] [pup]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">David ne tine super ocupati pe toti in ultimul timp, nu numai pe Lucas [:D]
Dana, mami de 2 minuni [bonjovi] David (2.11.2009) si [bebic] Lucas (23.11.2011) id="blue">id="size2">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...