Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (169)


Recommended Posts

Mama ce ne-am animat[pk] Carmen mai merge Mela la basket? Gabi mie una mi se pare ca testarea nu e relevanta de loc. Ia testat 90% dpdv al cunostintelor si nu psihologic. Eu ma asteptam sa fie mai degraba o testare psiho sa vada cat de bine e ancorat copilul in realitate, cunostintele sunt vax le poate doabandi intr-o luna maxim 2 daca e cazul. Si eu ma gandeam la Diana intr-o dimineatza.[:D] Ada cum e Vladut? Am uitat ce era mai important Ilinca are primul dintisor.[pk] I-am comandat ceva toalete mortale pentru ziua ei de pe site-ul asta.http://www.nextdirect.com/ro/en?utm_source=Google&utm_medium=CPC&utm_term=next%20direct&utm_content=9387297669&utm_campaign=Romania%20Brand%20Terms&mpch=sem M-au impresionat cat de promti au fost, mi-a ajuns coletul din Anglia mai repede decat la alte firme din Romania si nici nu mi-au cerut taxe de transport. Ninge asa de frumos.[:D][q] Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioana ce i-au pus la omul ala un fazan?[:D]

Ce tari sunt pozele.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, asa stiam si eu ca va fi o evaluare psihosomatica, asa ne-au spus si la sedinta de la scoala.

Noi am scapat fiind din 31 august.[:)]

Felicitari pt. primul dintisor! [olala]

Sunt scumpe hainutele de la Next? Ma uit si eu pe site sa vad ce au.

 

Ioana, faine pozele! [pk]

 

Gabi, Ioana ne-a spus ca ea merge la comisie si m-a intrebat daca nu o duc si pe Ade.[:D]

 

Ada, la ce scoala il dai pe Vlad? id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina la mine la Sanleani ningea. Azi dimineata tot era acoperit.

 

Na hai sa dau si [cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Alina sunt cam la preturile noastre, nu mi se par nici mai scumpe nici mai ieftine. Dar cel putin pentru bebici au cateva superbe. Eu i-am luat la Ilinca

asta http://www.nextdirect.com/ro/en/shopping/girls/newborn-girls/15/5

si asta

http://www.nextdirect.com/ro/en/shopping/girls/newborn-girls/1/1

 

O zi frumoasa.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara, dupa ora 23:00 si in Vlaicu ningea superb [bang]

 

Eu va citesc si doar atat...n-am habar ce as putea sa va spun din viata monotona pe care o duc in acest moment [bang]

 

 

aaaaaaa ba am ceva de spus...sambata seara m-am imbatat cu 2 prietene [:-)))]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, vai ce superbe sunt hainutele de bebe! Imi place si mie tare mult tutu. [olala]

 

Citat:
aaaaaaa ba am ceva de spus...sambata seara m-am imbatat cu 2 prietene [:-)))]
align="right" id="quote2">

Clau, esti tare! [alcool] [:-)))]

Si la noi a nins, dimineata era alb tot.

 

Ioana, cand ne mai faci o surpriza sa apari la intalnire? [:D] [pk]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu.

 

Super strandul, super hainutele si dintuci cat mai puternici Miha.

 

Eu m-am bulversat cu inscrierea la scoala. Noi stam(in buletin) pe bul. Iuliu Maniu pe partea stanga dinspre Micalaca spre Podgoria. Pe Alexandra am inscris-o la gen. 5 si acolo vrem sa o dam, dar....surpriza[bang] noi chiar daca suntem vis-a vis de scoala nu suntem in zona in care trebuie si de fapt apartinem de Ghiba Birta si bulevardul este impartit in mai multe zone unii pot merge la 5 altii nu.[bang][bang][bang]Am innebunit,acum trebuie sa gasesc pe cineva in zona sa ne facem flotant[bang]. Acum seara m-a sunat o prietena sa-mi spuna ca eu stateam linistita. Deci atentie la zone...

 

Si eu stau prost cu vederea. In 2008 mi-am facut ochelari si am platit 400 lei atunci la Liad in Micalaca dar am inteles ca in Vlaicu la Cris-optica ( nu stiu daca am scris coorect ) sunt mult mai ieftini. Si mie mi-au crescut dioptriile si chiar nu vad bine deloc cu ochelarii ce-i am acum, trebuie sa-mi fac altii.

 

cam atat despre noi.[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...