Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (169)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu
si...Doamne cat de frumos ninge afara [bang][bang][bang][q][q][q]id="navy">id="Comic Sans MS">
id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Acum? [:0]Am fugit la geam sa vad, deja totul e alb. [bang]id="purple">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna, intru si eu la ceas de noapte ca nu mai pot de incantare. De 2 zile ne ocupama, eu si copii, de confectionat martisoare. Au iesit superbe, facute cu manutele lor dupa inspiratia lor, Doamne ce atmosfera frumoasa cat iubesc ceasurile astea cand toti suntem preocupati de acelasi lucru, cat iubesc strigatele lor, "mami hai sa vezi ce frumos a iesit, mami am reusit si eu sa fac", ne-am certat ca chiorii pe flaconul cu lipici, ne-am imbrancit sa prindem ultima broscuta decupata, ne-am incurajat, ne-am ironizat, au fost doua seri de iubire maxima si va mai fi si maine una, sper sa simta si cele ce vor primi martisoarele iubirea ce o transmitem.

 

N-am putut sa nu impartasesc cu voi asta, de fapt as vrea sa impartasesc cu intreaga lume cat sunt de fericita.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine e alb tot si ninge frate, ninge.

 

Alina mi-a venit pachetul, mi-a trimis postasita mesaj, dar n-am avut timp sa tre, asa ca m-oi duce maine.

 

Clau , hai ma ca de monotonia asta avem cu toatele parte. De tine depinde de care parte te situezi. Nu se poate sa n-ai parte de o cat de mica bucurie in fiecare zi, un fb, un zambet, o imbratisare, o mancare reusita, o oala distrusa.......

 

Ada ai picat de pe planeta?

 

X ray eu am primit ceva sirupuri de la homeopatila pentru sinusita, s-au dovedit miraculoase, dar banuiesc ca ai incercat tot ce se poate daca esti cronica deja. Daca te intere oi cauta flacoanele sa vad ce era.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Poftiti de serviti

 

Eu am dormit 3 ore azi noapte. S-au trezit ai mei copii tot pe rand cu diverse probleme si de pe la 4 l-a luat pe Vic asa o tuse urata, apai pana i-am dat remediile de rigoare nu mai avea rost sa ma culc.

 

Azi sunt acasa la smotruiala. Vreau sa-mi fac curatenie sus ca am ramas de caruta.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si io la cafea! [cafea]

 

Miha, nu ai pozat martisoarele sa le vedem si noi?

Din ce le-ati confectionat?

Mie mi-a venit pachetul saptamana trecuta. E faina bratara! [olala]

 

Ioana, ma bucur ca esti cu noi la cafea. [pup]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pauza de ceai, nu apuc sa fac cate mi-am propus, uff cel mai mult mi-a luat pusul lucrurilor la loc. Este debandada peste tot.

 

Alina , le-am pozat mai avem azi de terminat cateva si le-oi pune sa le vedeti. Sunt de-a dreptul superbe, puteam iesi linistita cu ele la taraba.

 

Ioana tu esti la lucru?id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...