Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (169)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am pus cateva poze de la concertul de pian aiciid="red"> si un filmuletid="red"> care s-a incarcat foarte greu [bang]. [bis]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pufymic
Ce bratara??Ce martisoare?Sa le vedem!id="green">
align="right" id="quote2">Ioana, am participat la actiunea "Martisoare de suflet", poti citi aici, unde mai multe fete de pe forum au confectionat martisoare si alte bijuterii hand-made, apoi le-au pus in vanzare la bazar DC si banii adunati sunt trimisi la diferite familii cu situatii f grele.Bratara pe care am cumparat-o eu nu mai e afisata, e asemanatoare cu asta.id="purple">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu ocazia zilei de 1 Martie id="red"> va daruiesc un buchet de ghioceiid="green"> si un martisorid="red"> virtual. [flo][flo][flo]

Va doresc o primavara minunata! [bis]

 

[tube]

[/tube]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui niko_26
[flo][flo][flo]O primavara frumoasa, plina de bucurii, zambete, sanatate si speranteimplinite![pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo][flo]
align="right" id="quote2">Niko, mai traiesti? [flo]Cum lucrezi? N-am mai ajuns dupa pachetele alea, mi si rusine.[:I]Te-am mai sunat de vreo 2 ori si nu ai raspuns.id="purple">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O primavara frumoasa , suflete pline de iubire, mult soare in viata voastra.... si tot binele din lume.

 

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

[pup]

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...