Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (169)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabi, avand in vedere ca nu putem iesi DELOC din camp, fiindca nu avem vize, si chiar daca/cand avem vize, nu avem voie sa iesim decat in interes de servici, nu ai de unde sa cumperi nimic aici.

Asa ca ...nu imi serbez nicicum ziua de nastere. O sa fie o zi normala.

 

Anul trecut , in Kirkuk, am iesit cu prietenii la Green Beans, la o cafea/ceai/ciocolata, dupa preferinte, si am stat acolo si am povestit.

Anul acesta...nimic[:D].

Nu conteaza oricum...asta e, nu am venit aici sa ma distrez.

 

id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maria_rubi
Salutare!Alina, cred ca mi-am gasit rochia. [pk]Mama Mareiid="red"> si a Doreiid="red">
align="right" id="quote2">Cristina, musai sa te vedem si noi imbracata cu ea,[:D] asa ca asteptam poze. [olala]Miha, cand il sarbatoresti pe Vic? Noi in ultimul week-end din martie nu vom fi in Arad.[:I]id="purple">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Miha, n-am picat de pe planeta...de fapt acum am aterizat doar. :) Adaid="purple">__________________________Licurici dragBazar umanitar DC
align="right" id="quote2">si inca pe ce planeta ai aterizat...pe una stralucitoare [:D][pup]
[s] LA MULTI ANI, Carmenid="red">! [s] La multi ani, Oviid="teal">!si[cheers][pk]La multi ani, Ioanaid="red">!!![s][pk][cheers]
id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ioana!!! Sa ti se implineasca dorintele.

 

La multi ani si sarbatoritilor pe care i-am ratat[:I]

 

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Gabi voi n-ati mai fost la munte ? Am vrut sa te sun sambata, dar m-am gandit ca esti pe partie si te deranjez.

 

Alina ziua lui Vic o tin fix de ziua lui, doar 3 invitati va avea de varsta lui , din motive de jena financiara profunda si dureroasa[:I]

 

Cristina nu eu am rezervat de florii.

 

Noi am stat mai mult pe afara, abia astept sa-mi dea si mie floricelele ce mi le-am pus in fata, le caut toata ziua cu lupa.[:D]

 

Multa sanatate piticilor bolnaviori.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI IOANA!!!
id="size3">id="red">

 

Noi mai bine,in sensul ca Diana n-a mai facut febra defel nici aseara nici azi [pk]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu
Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Miha, n-am picat de pe planeta...de fapt acum am aterizat doar. :) Adaid="purple">__________________________Licurici dragBazar umanitar DC
align="right" id="quote2">si inca pe ce planeta ai aterizat...pe una stralucitoare [:D][pup]id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Si noua nu ne spuneti secretul? [:D] [q]Miha, super! [pk] [:D] Nici eu nu stiu unde, cand, cum...il sarbatoresc pe Dragos (tot din aceleasi motive)[:D][s] La multi ani Ioana! [s] [flo][flo][flo] [bis]id="green">Sa fii sanatoasa si sa ai parte de multe bucurii in viata! [pup] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=00mrh1axyr0[/tube]id="purple">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...