Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Operatie hernie de disc


Recommended Posts

Dana,Doamne ajuta sa fie loc mai repede si sa scapi de durere [pup] Msl, este o clinica de chirurgie estetica unde se fac si interventii mici de neurochirurgie. Eu am stat in salon cu o fata care isi modelase nasul si apoi cu una care isi facuse implant mamar de silicon. Chiar m-am distrat ca i-a adus asistenta certficat de garantie a protezelor [:D] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu zic ca poti sa il mai suni ca doar numai ii pui o intrebare, ce Dumnezeu. Singura chestie e ca l-as suna in dupa-amiezele cand are consultatii la Artis, ca la clinica la neurochirurgie e nebunie si nu cred ca e prea bucuros de telefoane. Insista ca situatia ti se agraveaza si poate se face un loc. Cred ca problema e mai mare cu sala de operatie, ca nu au loc, nu cu spatiul de cazare. Ca noi am fost tot cate doua in salon desi saloanele sunt de 3 paturi. Ce antialgice ei? Ai incercat cu Gabaran? Mie mi s-a parut mai bun decat Tramadolul. [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luni, Ani . Cred ca e o vesnicie pana atunci. Calmantele nu mai au efect, gabaran am luat si eu dar acum e zero , ma indoiesc tot mai tare si piciorul zici ca mi se scurteaza . Mai masez cu crema cu efect termo probabil decontracta ceva cate putin si sunt mai bine . Abia astept ziua de luni . Ca si copii pe Mos Craciun.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ani am scapat. Am coborat din terapie sunt in salon , merg dreapta ceea ce pt mine e o minune, picioarele nu ma mai dor insa degetele le mai am amortite dr a zis ca poate dura inca spre 2-3 luni, per total e totul ok. Maine ma lasa acasa si pe urma sa sper ca recuperarea va fi rapida si buna. Incizia e f mica a zis dr ca de 2,5 cm la exterior si 1,5 la interior si ca coloana in general i se pare ok deci probleme daca am grija nu ar trebui sa apara. Mai rau m-a speriat ca 5 ani trebuie sa fac recuperare cu fizio si kineto nu stiu a glumit sau nu ,vad eu maine. Multumesc pt incurajari e super sa ai precedent ca sa fii cat de cat pregatit pt o interventie chirurgicala. Ai grija de tine si tu si orice crezi ca imi foloseste si mie sugereaza-mi ca cunostintele tale in domeniu sunt clar mai ,,in subiect'' [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca ai scapat [bis] Recuperare usoara si multa sanatate ! _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super Dana ca ai scapat de dureri [pup]. La tine a fost mai grav ca eu nu am avut nici un fel de amorteli. Dar si eu asa stiu ca de obicei dispar in cateva luni. Cu kinetoterapia nu cred ca a glumit, si mie mi-a zis 2 ani minim. Acuma vei face kineto la inceput si dupa aceea ceva pilates sau gimnastica usoara. Dar important e ca vei avea o viata normala [pk] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...