Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la spitalul Malaxa - Bucuresti


Recommended Posts

Bine ai venit,Gabitza! Da,nastem cu dr MAria Popescu,eu vreau natural,sa speram ca totul decuge bine...ea e o persoana de nota 20,ma deranjeaza ca nu prea raspunde la telefon...anul trecut o cunostinta a nascut cu dansa,cezariana,si a dat 1500 de lei parca...sper sa tin bine minte,sa nu te bag in ceatza... Sanatate multa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Promit ca intru si dau detalii dupa ce ajung acasa cu pitica si ne acomodam...da,acolo am facut ecografiile toate,la dr Avram...pai aia a fost ultima si la mine,pe 20 merg la control si daca crede de cuviinta dr Popescu,imi da sa mai fac o eco inainte de nastere,daca nu,aia ramane ultima mi-a zis....pe Soseaua Pantelimon locuiesc,in zona cimitirului Armenesc daca iti spune ceva...va pup![bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, am citit foarte multe informatii utile despre acest subiect. Am si eu o intrebare: Atentia cand se da la chirurg si la anestezist...inainte sau dupa cezariana? Trebuie sa am eu bani la mine in sala de operatii sau poate intra sotul? Multumesc mult pentru informatii si nastere usoara tuturor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Gabitzza_86
ce tare,pe 20 am si eu programare la ora 15.30 la eco si la 16 la dr,poate ne intalnim pe acolo,tu unde te duci la cabinet sau la spital?Da, stiu unde e cimitirul Armenesc.eu locuiesc pe la piata trapezului.
:) Eu o sa merg la spital,dimineata,asa ca nu prea avem cum sa ne vedem...poate la nastere [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e clar cand nu o sa te mai vad pe aici,inseamna ca ai nascut[:D]mai ai foarte putin si o sa-ti ti bebita in brate,eu abia astept data de 20 sa-mi vad bb la eco,dupa care ma duc la targul pt copii la shopping[8D].Mersi frumos pt urari,si curaj, 3 sapt trec imediat,nu stii cand te va lua bebe prin surprindere!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...