Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul a demisionat


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui capcaunul
Ai uitat la Crin Antonescu, la activitatea educationala:- de doua ori repetent la facultatea de istorie! [:D]
align="right" id="quote2">Antonescu a explicat ce e cu repetentiile astea. A vrut sa evite o repartitie la sat.Daca ar fi fost utc-ist, cu siguranta primea o repartitie mai buna. dar n-a fost!
align="right" id="quote2">Asta da scuza [:D]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!DE TOATE PENTRU TOTI!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

raspunzand la intrebarea acestui subiect... chiar daca e idealist ce voi spune...

 

sper ca, indiferent de culoarea sau numele celor care vor fi la conducerea acestei tari, sa faca acest lucru cu responsabilitate, sa gestioneze banii publici cum ar face-o cu banii proprii, in familiile lor

 

sa putem sa ne vedem de copii, sa avem la indemana variante de a-i creste, de a-i educa, sa avem variante pentru a ne ingriji de sanatate, sa avem o viata fara grija aceea ascutita a zilei de maine

 

sa putem sa ne facem vacantele... firesc, fara sa chibzuim un an intreg sau sa ne imprumutam pentru asta... sau si mai rau, sa renuntam la ele

 

 

 

 

Alinukid="red">[copil]

si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

 

party in FEERIE de muzica si dans

 

id="purple">

id="size1">

............................................................................

Nimic nu-i intamplator!id="size1">

............................................................................

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate in Romania s-a furat se fura si probabil inca se va fura. Este dominata de hoti.

Nu stiu ce va fi in viitor - traiesc doar cu speranta pentru fiecare dintre cei ce nu fura, pentru cei ce au decis a nu plece pe alte meleaguri, pentru cei ce au decis sa infrunte viata aici.

Pentru ca viata in Romania este ca o jungla.

Insa daca in jungla animalele respecta in mod natural legi nescrise, in Romania exista legi scrise si nerespectate.

 

 

Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

 

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul


Ca a fost un chiulangiu in facultate, se vede in parlament.
Ca a fost un derbedeu, se vede pe toate canalele media.
Nici cu moralitatea in casnicie nu sta prea bine.
align="right" id="quote2">

Asta i se potriveste de minune lui Basescu. In niciun caz lui Antonescu.
De bine, de rau, Antonescu a avut niste principii de la care nu s-a abatut. Nu a facut curvasarie politica, nu a facut averi si smenozeli, nu a lansat atacuri personale, cu tenta privata niciunui concurent politic, cum a facut Basescu.

Iar asta cu absentele lui in Parlament....sa-l sanctioneze electoratul sau, care l-a trimis acolo.

Dar, personal,cred ca mai degraba sunt de condamnat acei parlamentari care voteaza in functie de cum se ridica degetul lui Mircea Toader [xx(]

Degeaba fac prezenta, daca voteaza la comanda politica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ramiris
Citat:
citat din mesajul lui Andries
Christie pe bune tu te apuci in mod sustinut sa-l aperi pe Ungureanu? Sef UTC before 89 (adica in CC al UTC sa avem pardon!) si bine proptit in scoli ca de'.. aveau profesorii task sa-l scoata sef de promotie? Este unul din cei mai loiali oameni ai lui Base, sa cautam si poza lui la zidul plangerii si pe urma ne intrebam in al cui SIE lucreaza [:-)))]Andriesmami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!! uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">
align="right" id="quote2">Din cate am inteles eu Ungureanu avea 18 ani in 89. Nu stiu cati ani ai tu dar eu terminam liceul in '89 si inca imi amintesc cum era pe-atunci. Daca avea "functie" in UTC inseamna ca era foarte bun la scoala. E absolut fals ca cei care erau in UTC erau favorizati de profesori si din cauza asta aveau note bune si rezultate impresionante. Cine avea nota scazuta la purtare n-avea sanse sa intre in UTC. Sau corigentii.Acceptarea si promovarea in UTC erau privite de PCR ca recompense si instrumente de motivare. Asta strict legat de UTC, este absolut incorect comentariul tau, nomenclaturist la 18 ani... ha...
align="right" id="quote2">Vad ca s-au incins spiritele si nu ti-a raspuns nimeni. Ungureanu e nascut in 68, deci la revolutie avea 21 de ani nu 18. Iar ascensiunea in UTC mai insemna pe vremea aia si cine te sustine, adica din ce familie te tragi. Sunt curioasa ce erau parintii lui. Asta desi sunt si eu convinsa ca nu se compara cu antonescu.Obiective Realisteid="orange">Androix Bijouxid="red">Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatal sau Stefan Ungureanu a fost profesor de chimie-fizica la Universitatea din Iasi, viceprimar si mai apoi director la Agentia Locala de Conservare a Energiei.

 

Fiul, fost membru supleant al CC al UTC este doctor in istorie. Revolutia l-a prins la conducerea Uniunii Studentilor Comunisti din Romania, zdrobindu-i cariera de partid.

 

Sursa

 

Un pui de comunist, vorba lui Basescu, e Ungureanu asta [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

De bine, de rau, Antonescu a avut niste principii de la care nu s-a abatut. Nu a facut curvasarie politica
align="right" id="quote2">

hahahahahahahhaha

ieri (aka inainte de alegerile 2009) injura psd-ul si maine se pupa cu el!!!
io cred ca a cam preacurvit nenea Crin[:I]

_______________________

mami de andi [bat] si ilinca [copil]
_________________________

traduceri si asistenta
________________________
"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca
Citat:
citat din mesajul lui copiloiDe bine, de rau, Antonescu a avut niste principii de la care nu s-a abatut. Nu a facut curvasarie politica
align="right" id="quote2">hahahahahahahhahaieri (aka inainte de alegerile 2009) injura psd-ul si maine se pupa cu el!!!io cred ca a cam preacurvit nenea Crin[:I]_______________________mami de andi [bat] si ilinca [copil] _________________________ traduceri si asistenta________________________"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
align="right" id="quote2">Ceea ce spui tu nu este curvasarie politica. Nu a schimbat partide, nu a schimbat ideologii.Aliante de tip PNL-PSD s-au vazut si la case mai mari (vezi Germania). E normal intr-o democratie.Nu e normal insa sa te muti de azi pe maine de la stanga la dreapta in politica. Asta chiar nu s-a mai vazut.Iar la capitolul pupat unde a scuipat, Basescu e campion de departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Tatal sau Stefan Ungureanu a fost profesor de chimie-fizica la Universitatea din Iasi, viceprimar si mai apoi director la Agentia Locala de Conservare a Energiei. Fiul, fost membru supleant al CC al UTC este doctor in istorie. Revolutia l-a prins la conducerea Uniunii Studentilor Comunisti din Romania, zdrobindu-i cariera de partid.SursaUn pui de comunist, vorba lui Basescu, e Ungureanu asta [:D]
align="right" id="quote2">Poate ar trebui sa spui si ANII cand tatal sau a fost viceprimar. Da-o dreq de treaba ca stim si noi sa gugalim [xx(]"Mihai-Razvan Ungureanu s-a nascut la data de 22 septembrie 1968 în municipiul Iasi, fiind fiul prof. dr.Stefan Ungureanu, fost viceprimar al municipiului Iasi (1996-2000)."sursaObiective Realisteid="orange">Androix Bijouxid="red">Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...