Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul a demisionat


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Androix, am spus eu altceva?
align="right" id="quote2">Nu, doar sursa ta omite ca tatal puiului de comunist a fost viceprimar DUPA revolutie! Asa ca nu face sa scoti informatia ca pe un iepure dintr-un joben ca e de ras.Obiective Realisteid="orange">Androix Bijouxid="red">Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andries
Dar nu inteleg de ce v-ati atacat asa tare, zau asa... este fost membru supleant al CC al UTC, este evreu (nici o problema din punctul meu de vedere sunt foarte multi romani evrei si nu vad de ce n-ar fi reprezentati), este un favorit al lui Base, are un CV impresionant plus o multime de activitati extra, a lucrat in SIE si este foarte bine conectat (hai ca sa nu-l mai banuim de epoleti sub costum [:D]) asta este omul [:D] sa-l vedem la treaba. Pariu ca o ia pe Udrea in Guvern? Andries
align="right" id="quote2">Nu s-a atacat nimeni, sunt reactii pe masura a ceea ce scrii.Deci ungureanu este evreu si reprezinta evreii din Ro?Eu cred ca reprezinta romanii, evrei, musulmani sau crestini. Pentru ca el e roman si in statul roman laic nu intereseaza pe nimeni ce religie are unul sau altul.--------------------------------------------´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dinafara tarii, cred ca se vede groaznic ce se petrece in Romania: lumea iesita in strada striga Libertate!, iar drept raspuns, Basescu numeste premier un sef de la servicii secrete!

 

CV-ul lui MRU e frumos, da bine, dar, in zilele noastre sunt multi tineri care au asemenea CV in ceea ce priveste cariera profesionala (nu politica).

 

Si trebuie tinut cont ca nu oricine este pus sef la servicii secrete! [8D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ
Citat:
citat din mesajul lui Andries
Dar nu inteleg de ce v-ati atacat asa tare, zau asa... este fost membru supleant al CC al UTC, este evreu (nici o problema din punctul meu de vedere sunt foarte multi romani evrei si nu vad de ce n-ar fi reprezentati), este un favorit al lui Base, are un CV impresionant plus o multime de activitati extra, a lucrat in SIE si este foarte bine conectat (hai ca sa nu-l mai banuim de epoleti sub costum [:D]) asta este omul [:D] sa-l vedem la treaba. Pariu ca o ia pe Udrea in Guvern? Andries
align="right" id="quote2">Nu s-a atacat nimeni, sunt reactii pe masura a ceea ce scrii.Deci ungureanu este evreu si reprezinta evreii din Ro?Eu cred ca reprezinta romanii, evrei, musulmani sau crestini. Pentru ca el e roman si in statul roman laic nu intereseaza pe nimeni ce religie are unul sau altul.--------------------------------------------´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
align="right" id="quote2">Cata naivitate!Eu cred ca MRU se va intelege de minune cu Gittenstein! [8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Si trebuie tinut cont ca nu oricine este pus sef la servicii secrete! [8D]
align="right" id="quote2">

ei da, aici ai dreptate![:D]

_______________________

mami de andi [bat] si ilinca [copil]
_________________________

traduceri si asistenta
________________________
"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui ladyJ
Citat:
citat din mesajul lui Andries
Dar nu inteleg de ce v-ati atacat asa tare, zau asa... este fost membru supleant al CC al UTC, este evreu (nici o problema din punctul meu de vedere sunt foarte multi romani evrei si nu vad de ce n-ar fi reprezentati), este un favorit al lui Base, are un CV impresionant plus o multime de activitati extra, a lucrat in SIE si este foarte bine conectat (hai ca sa nu-l mai banuim de epoleti sub costum [:D]) asta este omul [:D] sa-l vedem la treaba. Pariu ca o ia pe Udrea in Guvern? Andries
align="right" id="quote2">Nu s-a atacat nimeni, sunt reactii pe masura a ceea ce scrii.Deci ungureanu este evreu si reprezinta evreii din Ro?Eu cred ca reprezinta romanii, evrei, musulmani sau crestini. Pentru ca el e roman si in statul roman laic nu intereseaza pe nimeni ce religie are unul sau altul.--------------------------------------------´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
align="right" id="quote2">Cata naivitate!Eu cred ca MRU se va intelege de minune cu Gittenstein! [8D]
align="right" id="quote2">Sigur, noroc cu tine ca vii sa ne inveti una alta. [alcool]--------------------------------------------´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
1. Dinafara tarii, cred ca se vede groaznic ce se petrece in Romania: 2. Si trebuie tinut cont ca nu oricine este pus sef la servicii secrete! [8D]
align="right" id="quote2">1. De ce spui asta? Cui ii pasa?2. Dar cine este pus sef? Pe ce criterii?Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...